Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:40:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248023 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 10, 2010, 16:32:26 »

Аз също мисля, че има приятелство между мъж и жена.Двама от най-добрите ми приятели са мъже (като цяло се разбирам по-добре с мъже, но това е друга тема biggrin ).И двамата ги познавам от доста години и също като Leni_beni_, съм споделяла с тях какво ли не.Единия ще ни е кум с жена си и съм много щастлива, че половинката сам ги предложи.  Bravo
Активен
mimi_vlado
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #211 -: март 16, 2010, 08:46:04 »

Здравейте момичета smile и според мен е възможно да има приятелство между мъжа и жената ( дори аз съм имала такова). При мои приятелки стана така, че дори прерастна в голяма любов
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 17, 2010, 00:01:39 »

Ето това последното изречение показва доколко наистина може да има приятелство между мъж и жена  Wink
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 17, 2010, 00:30:50 »

Да, защо не?! Според мен е напълно нормално да има приятелство между мъж и жена. Независимо от това дали отношенията са им чисто приятелски или имат по-сериозна  отношения Wink Важното е да се чувстват приятно заедно, да се разбират, подкрепят и тн. Wink
Макар, чееее ....в повечето случаи тези чисто и просто приятелски отношения разрастват в голямата любов Wink  smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 14, 2010, 14:28:39 »

Естествено ,че има приятелство ...или поне е нормално да има ,все пак един мъж (приятели мъже са ми го споделяли)търси в жената на първо място ПРИЯТЕЛ ,за да споделя и да бъде разбран ; на второ място,колкото и странно да е -търси МАЙКАТА ,мъжете обичат да бъдат обгрижвани ;след това търсят Добрата ЛЮБОВНИЦА  girl_wink и ТРЪПКАТА ,но на първо място е винаги приятелството ,за да бъде силна връзката  heart
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 14, 2010, 14:51:36 »

Аз пък разбирам въпроса дали е възможно да има чисто приятелство между мъж и жена без задни(сексуални) помисли както между двама мъже или между две жени,а не дали има приятелство между двама влюбени.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 14, 2010, 15:30:36 »

Абсолютно съм съгласна със stefanel, според мен двата въпроса са коренно различни - дали може да има приятелство между влюбени е различно от дали може да има чисто и просто приятелство между мъж и жена без то да прераства в любов. На първия въпрос според мен разбира се, че когато има любов може да има и приятелство, да не кажа, че е задължително иначе любовта не лежи на стабилна основа. Моят годеник е най-добрият ми приятел и човекът, който ме познава най-добре от всички на този свят. Относно втория въпрос - мисля, че може, но много по-често се случва дори и след много години добри приятели да се съберат като любовници, което пък означава, че феромоните между двата пола са по-силни от приятелството, понякога.  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 23, 2010, 12:06:17 »

Естествено че има такова приятелство , понякога дори е по силно и искренно от колкото между хора от един и същи пол.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 26, 2010, 14:34:41 »

Аз вярвам, че може да има в гимназията повечето ми приятели бяха момчета, защото с тях ми беше по-лесно да говоря, а и са по-искренни от жените. Един от най-близките ми приятели е мъж и много се гордея с приятелството ни, което е по-важно моят приятел се разбира с него и въобще не ревнува, дори когато се виждаме само двамата. Сега въпреки, че живеем в различни държави и рядко се засичаме продължаваме да поддържаме контакти.
Активен
asiageorgieva84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #219 -: януари 21, 2011, 15:13:00 »

За съжаление мисля, че няма.
Накрая всичко се разваля, било то от нея или от негова страна...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 21, 2011, 23:35:21 »

 smile Аз съм категорична, че има! И въобще не прераства в любов в повечето случаи. Има такива разбира се, но те съвсем не са повечето. Аз почти нямам приятелки жени. Почти всички мои приятели са мъже. Най-добрите ми приятели са двама и те също са мъже. С единия сме приятели от 14, а с другия от 12 години. Никога не е имало и най-малкият намек за каквото и да било свързано със секс или любов. Дори не мога да си представя такова нещо girl_impossible! А с тях си обяснявам супер подробно кой, как, с кого и т.н. Обичам ги страшно много, но ...от приятелска гледна точка. Доста такива случаи знам така че няма смисъл да се коментира дали това е възможно според мен. Просто за някои хора не е, защото имат по-различни разбирания.  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 27, 2011, 16:56:32 »

Аз пък виждам нещата така-за мен мъжът ми ми  е най-добър птиятел.С него споделям,с него си прекарваме вечерите на по биричка,абе изобщо освен любовници сме си и приятели.Говорили сме си на тази тема и той е на същото мнение  blum girl_wink
Иначе имам и други приятели мъже,както и жени,но напоследък се виждаме по-рядко заради лошото време,Това е от мен  give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 27, 2011, 18:32:18 »

Ами аз подкрепям, че има приятелство. Не винаги е лишено от сексуално привличане - имала съм какви ли не случки, тъй като по принцип контактувам с повече мъже (в ИТ е така lol)) . Имам и мъже приятели, които са прекрачвали границата, но и такива, с които и до ден днешен сме супер близки и дори са успяли да станат едни от най-добрите приятели и на мъжа ми..тъй че нещата не са еднозначни нито в едната посока, нито в другата...
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #223 -: март 08, 2011, 11:22:44 »

не искам да ти противореча, но ти самата си пример че няма приятелство, просто рано или късно единия казва на другия че има чувства good
За съжаление това е точно така.. Случвало ми се е страшно много пъти..
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 08, 2011, 14:22:12 »

Е те ще разрастнат само ако бъде позволено...не мисля,че от всички такива приятелства-се ражда голямата любов ;-)
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines