Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:57:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 247920 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #90 -: май 30, 2007, 14:17:00 »

Така че може без да искам да съм изглеждала влюбена,знам ли  PREGQ  .....А за годините мерси,много си мила,дано пожеланието ти да се сбъдне,а аз на теб ти желая един много щастлив семеен живот и разбира се-незабравима сватба   Dance !!!!!!

да миличка, понякога без да се усетим даваме грешни сигнали, но това няма значение. щом са решили да се сърдят и да се правят на обидени и да не ни говорят след като разберат, че можем да сме им само приятели, няма проблем тяхна работа.
трябва да гледаме напред. Благодаря ти за пожеланията, наистина подобни думи ми трябваха точно в този миг kiss2
Защо,проблем ли има?Добре ли си?
« Последна редакция: май 30, 2007, 14:29:14 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 30, 2007, 14:24:53 »

 Offtopic
ще излезем извън темата, затова ако искаш ще ти пиша на лични Wink
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 02, 2007, 12:03:08 »

Опреелено подкрепям момичетата който са тезата че иам истинско приятелство между мъж и жена.Смея най-отговорно да твърдя ,ч е най- добрите ми приятели са мъже , и с тях се чуствам някакси по-спокойна.При приятелството между мъж и жена , я няма онази типичната за жените завист ..

Така си е. И аз съм напълно съгласна с теб. Мога да твърдя, че най-добрите ми приятели са мъже и то от доста години.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 02, 2007, 12:14:24 »

Тази вечер ще поканя най-добрите си приятели официално, иначе си знаят отдавна и милото няма нищо против, че трима мъже ще спят у мама (стария ми дом), дружките ми те!!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 02, 2007, 23:10:23 »

Фани не си разказала как е минало give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 03, 2007, 08:26:47 »

ами видяхме се, но беше съвсем за малко след пробата, единия беше с приятелката си-изключително чаровно момиче!!!! Много се зарадваха и казаха, че ще дойдат за целия уикенд хем да помогнат за последните приготовления.... Единия ще ни снима ...... май ще се спи на земята, но те свикнали от палатките!!!!! laugh много ни се радват, нали са ми дружки!!!!!! Пожелавам на всички момичета, които казаха че нямат приятели мъже, приятели като моите!!!!!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 03, 2007, 10:51:47 »

Аз незнам дали съм се разписвала тук, но определено има много добро приятелство между мъжете и жените, но си зависи от хората! Аз така от едно приятелство станахме кумове, а те бяха виждали мъжа ми (тогава все още само приятел) само два пъти  pardon И сега постоянно се търсим и си помагаме, когато някой има нужда!
Честно казано първо мъжа ми му беше мноооого неприятно като виждаше, че си пиша с някакво момче, а ние си пращахме писма по пощата, докато бяхме студенти, което вече е толкова рядко срещано явление, че аз много му се радвах!  girl_in_love Много трудно го накарах да се запознаят, след като се преместихме да живеем в София, макар че въпросното момче много настояваше да се запознаят и ме обвиняваше, че го крия, а той моя не искаше  beating beating beating В крайна сметка един ден ги поканих вкъщи на гости, за да няма измъкване и следващия ден още моя ме пита: "Кога ще се видим пак със Симо?"  Oh my ... Постоянно му го напомням това, защото след още едно виждане и те ни поканиха за кумове, което той въобще не е очаквал, но ние много се уважаваме и никой от нас не е имал някакви задни мисли към другия  nea
За съжаление не с всички мъже и жени е така, но то се усеща някак си  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 15, 2007, 11:37:17 »

ей, мария,
хубав пост в наша подкрепа danceg
Активен
1magic
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #98 -: септември 07, 2007, 13:13:51 »

@maria_lakova Вашите... безкористни... отношения наистина заслужават възхищение  Bravo. Иначе и за мен едно такова приятелство между мъж и жена "без чувства" не ми звучи правдоподобно... но хей- това съм си аз (може да не съм прав) smile
Активен
Nora_bg
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #99 -: октомври 04, 2007, 09:07:29 »

Аз също съм на мнение, че истинско приятелство между мъж и жена е невъзможно...освен ако мъжът не е гей, де DANCE Винаги единият ще изпитва повече от приятелска любов към другия, а ако не се усетим навреме за това, можем без да искаме да нараним този добър "приятел". Това е моето скромно мнение по въпроса  pardon

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 11:14:01 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 04, 2007, 19:06:47 »

Nora_bg,
не знам дали си момче или момиче (в профила ти пише Мъж, а никът е по-скоро дамски), но мисля, че тук много момичета подкрепиха твърдението, че такова приятелство съществува и разказаха доста примери Dance
Активен
Nora_bg
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #101 -: октомври 05, 2007, 10:09:52 »

Е, момиче съм biggrin грешка на недоглеждането. Еми аз не се и съмнявам, че няма всички да сме на едно мнение, но просто споделих моите виждания по въпроса Wink Винаги има изключения, но за мен в случая те са малко :> пак казвам това е моят поглед върху въпроса smile

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 10:15:26 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 05, 2007, 11:59:39 »

Мило, Норче:)
тук мненията трябва да се обосновават Wink blum
разкажи ни твоя опит girl_in_love
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #103 -: октомври 05, 2007, 17:21:08 »

Аз също съм на мнение, че истинско приятелство между мъж и жена е невъзможно...

И аз съм на същото мнение good
Аз си мислех преди време (доста отдавна), че имах такъв добър приятел, който е само приятел. nea Впоследствие от други хора и от негови постъпки (търсеше ме вкъщи дори след вече знаеше много добре, че имам сериозна връзка) разбрах, че човекът просто е влюбен в мен...  girl_impossible
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #104 -: октомври 11, 2007, 14:14:46 »

Имам много добри приятели мъже, за най- добрият ми приятел се ожених, така че ми е трудно да взема страна по въпроса  pardon
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines