Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:53:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 247854 пъти)
 
marykz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #240 -: септември 19, 2011, 11:57:55 »

Възможно е, разбира се - не във всички случаи се получава, но...  Wink Приятелят ми си има една дружка - познават се от около 10г, никога не са изпитвали нищо един към друг и се разбират чудесно.  good Според мен важното е да се осъзнават границите и да няма игрички - примерно единият от двамата да има чувства, а другия да знае, но се прави, че всичко си е наред и няма проблем с това. Разбира се, най-сладкото приятелство е това, което завършва със споделени емоции от страна и на двамата...  danceg
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #241 -: ноември 18, 2011, 18:03:47 »

много добре казано мога само да допълня....просто при тях няма завист и съревнование tease
Активен
hubavatairina1
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #242 -: декември 07, 2011, 23:27:20 »

Мисля че е възможно приятелството, но в момента в който се появят желания или чувства, трябва да се признае, аз лично преди време практикувах така, забелязах че момчето има "определени" желания към мен, преспахме един път и от тогава никакви други чувства, просто наистина станахме най-добри приятели:)
Активен
lili_84
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #243 -: декември 12, 2011, 17:46:04 »

Имам няколко приятели от мъжки пол, за които бих си отрязала дясната ръка, както и те за мен. Но признавам, че това са мъже, с които се познаваме от детската площадка и сме си много близки. Приятелите, които съм срещала в последствие никога не ми станаха толкова близки, а и го имаше момента " приятели сме, ама ако си навита може и да скочим в леглото", което си е дразнещо. С една дума, лично според мен, може да съществува искрено приятелство, без никакви сексуални намеци, между мъж и жена, ако е възникнало в детството им.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 13, 2011, 11:04:37 »

Знаете ли при мен какво се случи веднъж - познавам едно момче, много готин пич - става и за компания, и за сериозни разговори, а пък е и доста симпатичен, че да хлътнеш по него girl_in_love Та с въпросния господин така се стекоха обстоятелствата, че за мааааалко ни се размина да станем малко по-близки от приятели....  Love girl gu6 infatuated....Сега, като върна времето назад осъзнавам, че може би е по-добре, че така  (не)станаха нещата между нас, защото днес сме си добри приятели  CHEERS Friend drinks friends rains, водим си много смислени разговори, даваме си съвети и никой от нас не мисли за нещо повече от това...Явно така е трябвало да стане.....Не знам, но  мен "айде да си легнем веднъж по приятелски" не ме кефи особено nea
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #245 -: януари 26, 2012, 18:01:09 »

При мен пък как се случва, че много пъти съм си падала по момчета, които са ми приятели!
Просто за да се влюбя в някой, трябва да съм общувала с него и той да ми допадне като личност, като начин на мислене, като компания, в миналото дори и като "танцьор" lol)Някак общуването ми е на първо място и от там честичко съм попадалав капана да се влюбя в приятел.Честно казано преживяла съм и двата варианта:
1/Да преспим и след това да си останем приятели- това е възможно, но изисква невероятни усилия и от двете страни.С това момче все още сме приятели, но не ви препоръчвам тази практика!!!
2/Да има някакви искри, но нищо да не се случи и тогава приятелството става още по-истинско.С този мъж сега сме си много близки и той дори ми беше шафер на сватбата:)

Така, че момичета , всичко е възможно в този живот!Никога не казвай никога, че не знаеш какъв номер ще ти скрои съдбата:)))
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: януари 30, 2012, 13:09:02 »

според мен може да има приятелство между мъжа и жената независимо от обстоятелствата, аз лично имам по голям брат и съм свикнала да комуникирам повече с момчета отколкото с момичета ......... а и всички знаем за женската злоба и завист така че !!!!!! лично аз си имам съм си патила и си имам едно на ум smile не казвам, че нямам приятелки , напротив имам си smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 17, 2012, 13:29:55 »

Ох, аз доскоро бях убедена, че има такова приятелство. Но наскоро разбрах, че мой много добър приятел всъщност е имал чувства към мен. И то в период, когато и двамата сме били обвързани (преди години). И до ден днешен си ми е супер близък приятел и това не вярвам да се промени, но ме кара да се замисля дали винаги когато си мислим, че няма нищо повече, всъщност е така. Никога не можеш да знаеш със сигурност от другата страна какви са чувствата.  huhhuh.gif
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #248 -: април 27, 2012, 14:45:31 »

Ох, аз доскоро бях убедена, че има такова приятелство. Но наскоро разбрах, че мой много добър приятел всъщност е имал чувства към мен. И то в период, когато и двамата сме били обвързани (преди години). И до ден днешен си ми е супер близък приятел и това не вярвам да се промени, но ме кара да се замисля дали винаги когато си мислим, че няма нищо повече, всъщност е така. Никога не можеш да знаеш със сигурност от другата страна какви са чувствата.  huhhuh.gif

Абсолютно съм съгласна  good
Аз съм се убеждавала мн пъти че "приятелските" отношения завършват с вид чувства  huhhuh.gif и то не само при мен е било така, много пъти съм се поставяла като страничен наблюдател .
Активен
Valentina_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #249 -: май 06, 2012, 19:22:03 »

Много зависи от самия приятел. Аз например имам приятел, който е с 3 години по-малък от мен, знаем се от доста време и не мисля, че може дори дума да става за чувства.  Wink Но винаги има изключения, които в повечето случаи завършват не както трябва...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 06, 2012, 21:38:57 »

Естествено, че може да има само приятелство good
Активен
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #251 -: май 14, 2012, 17:46:13 »

Естествено, че може да има само приятелство.

Напълно съм съгласна с теб! Макар, че всичко е относително...
Активен
Divinitas
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #252 -: юни 22, 2012, 09:49:19 »

Според мен има!  smile
Най-добрият ми приятел е мъж.  smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #253 -: март 09, 2013, 10:45:05 »

според мен може да има приятелство, но само приятелство като "здравей здрасти"...когато стане по-задълбочено, едната или другата страна започва да изпитва чувства...според мен винаги трябва да има дистанция между мъжа и жената, иначе едната от двете страни страда, поради несподелени чувства...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #254 -: март 09, 2013, 10:57:09 »

според мен може да има приятелство, но само приятелство като "здравей здрасти"...когато стане по-задълбочено, едната или другата страна започва да изпитва чувства...според мен винаги трябва да има дистанция между мъжа и жената, иначе едната от двете страни страда, поради несподелени чувства...
Това не е приятелство, а познанство girl_wink

Аз разбирам въпроса точно за приятелство и понеже правя огромна разлика между приятел и познат ще кажа - не може да има приятелство! girl_wink Винаги едната от двете страни има нещо повече от това, друг е въпроса дали просто го пази за себе си. Завършила съм ТУ с един куп мъже и "приятели", ами оказа се, че най-добрият ми приятел не е бил точно приятел (а останалите ми "приятели" са се опитвали да ме свалят в течение на времето, само дето аз много бързо разкарвам). Което даже бих казала, че е неприятно, защото след една такава заблуда, като усетиш че малко си се лъгал в "приятелството" не е много приятно... Имам и други примери, но няма смисъл да ги давам.

Така че - приятелство между мъж и жена няма girl_wink Всъщност има - единственият ти приятел е мъжа ти! heart heart
« Последна редакция: март 09, 2013, 11:02:00 от casky » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines