Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:44:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248053 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #195 -: септември 21, 2009, 11:49:41 »

Може да има приятелство между мъж и жена. Имам такъв приятел. Излизаме само двамата, говорим, споделяме... Имаше наскоро една вечер, когато дойде у нас и искаше да се изтъжи и стоя до 6 часа сутринта. Казвала съм му, че го обичам и той ми го е казвал. Но е само приятел, истински приятел. Ние с него бяхме приятели още преди да тръгна със мъжо. Би било глупаво, когато си хващам гадже да го изоставям и после пак да се връщам при него, за да ме утешава. Мъжа ми го познава много добре и го приема съвсем нормално, сякаш е връзка с друга жена, просто защото знае, че отношенията ни са истински, но само приятелски. И да, може да има такова приятелство и то дори е много по-силно от това между жени, но просто не си позволявате да го имате и да го приемете като нещо нормално. Което е жалко...
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 29, 2009, 14:39:56 »

според мен няма такова нещо като приятелство между мъж и жена. поне при мен никога не се е получавало. най-неприятната ситуация винаги е била, когато аз възприемам някого само като приятел, той да започне по някое времем да ме възприема като нещо повече. разбира се имало е и няколко случая да стане обратното.
случвало ми се е дори най-добрият приятел на дългогодишното ми гадже да започне да ме сваля, така че не. според мен няма само приятелство - винаги има нещо повече поне от едната страна.  pardon
Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 30, 2009, 12:32:26 »

Със сигурност има приятелство между мъж и жена.Мога да кажа,че вече 8 години най-добрия ми приятел е мъж,разбираме се супер.По някога ме разбира по-добре и от жена. smile
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 01, 2009, 13:22:09 »

Със сигурност има приятелство между мъж и жена.Мога да кажа,че вече 8 години най-добрия ми приятел е мъж,разбираме се супер.По някога ме разбира по-добре и от жена. smile

това е много хубаво  Bravo
аз не отричам, че мъжете като че ли ме разбират по-добре от приятелките ми жени, то аз имам и повече познати мъже. просто ми е направило впеатление, че ако "приятелят" е сам и не се има много с моето мило, има опастност от "инфекция" в отношението му.
но то си е строго индивидуално за всеки човек  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 01, 2009, 14:45:33 »

good
Едно приятелство може да завърши с любов, любовта с приятелсво - никога!!!

good
Преди да станем гаджета с милото една година и половина бяхме най-добрите приятели, в една компания, абсолютно всичко си споделяхме, всеки беше с някой друг и така. И един прекрасен слънчев ден (по скоро беше вечер), разбрахме, че сме нещо повече от приятели. В началото си мислех, че това ще се отрази погубно на отношенията ни, т.е. като открием недостатъците си ще се разделим, еее не стана така yahoo
Заедно сме вече от почти 10 години twohearts Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: октомври 02, 2009, 07:12:25 »

 goodpost goodpost goodpost И ние така Girl_hide
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 02, 2009, 12:49:57 »

Според мен не може да има само приятелство. Винаги единият от двамата се оказва влюбен...
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 03, 2009, 17:58:11 »

Аз съм ЗА това,че има приятелство между мъжа и жената!Просто съм се убедила,че един мъж може да пази тайна много по-добре от една жена приятелка! pleasantry
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 04, 2009, 20:01:48 »

Просто съм се убедила,че един мъж може да пази тайна много по-добре от една жена приятелка! pleasantry
Rosi_Bosi, поставяш интересна тема за размисъл. От личен опит мога да кажа, че приятел мъж, пази тайната ми по-добре от приятелка жена. Обяснявам си го с факта, че жените много често си завиждаме една на друга pardon
П.с пак казвам, това е по мое наблюдение blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 04, 2009, 20:13:19 »

Напълно съм съгласна с теб petrova83   и точно това имах в предвид като казах,че мъжете пазят много по-добре тайна от една жена,а и съм го изпитала на собствения си гръб.Но от тук идва и другия ми въпрос....добре жената издава тайната,която си й споделила за нещо хубаво случило с теб,но защо когато ти се случи този път нещо лошо тя отново го прави достояние на всички???Ето това немога да си обясня.Докато за мъжа няма значение дали е нещо лошо или най-хубавото нещо за теб,той просто го приема като тайна и си мълчи!Ако някой може да ми го обясни или да ме поправи много бих се радвала. good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 05, 2009, 09:18:11 »

Според мен това с пазенето на тайна си е до човека.
Аз съм от тези, чиито приятели над 90 % са мъже. И така от както се помня. И мога да ви кажа, че те дори говорят повече от нас, клюкарстват и интригантстват повече от жените beating. Случвало ми се е приятел мъж да издаде моя тайна, защото по неговата логика не знам си какво било и не го сметна за предателство от негова страна...Мъжете си споделят всичко. Дори точно как правят секс с жените си.

Но няма нищо по-хубаво от това да чуеш и мъжата гледна точка на нещата. За мен е богатство да имаш приятели от двата пола. Приятелят си е приятел, без значение от пола, годините, етноса и положението си.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 25, 2010, 17:55:05 »

Аз пък си мисля,че един мъж не може да има само приятелство с жена,която намира за сексуално привлекателна  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 25, 2010, 17:58:17 »

Аз мисля, че има приятелство между мъж и жена, особено ако мъжът е хомосексуален.  Yes
« Последна редакция: февруари 25, 2010, 18:05:05 от lunno momiche » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 04, 2010, 15:31:02 »

Много рядко се среща, но го има. А ако го имаш, си много богата. Няма по-верен приятел от един мъж. Не сплетничи, не търси интриги, не задава излишни въпроси. Просто го има.
Но го има и другия момент - много често, когато си мислиш, че си просто приятел с някой мъж, се оказва, че единият таи чувства. После става много конфузно...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 04, 2010, 17:09:06 »

Аз твърдя, че може да има такова приятелство. Казвам го, защото аз имам такъв приятел от повече от 10 години. Споделяли сме си всичко и сме си искали съвети . Живяли сме заедно, спали сме в едно легло . Подкрепяли сме се в трудни  моменти и сме страдали заедно , радвали сме се на радостта и щастието на другия. Не мога да го опиша, има някаква странна връзка помежду ни . Сега са приятели и с мъжа ми и се радвам за това.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines