Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248057 пъти)
 
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #165 -: ноември 06, 2008, 12:10:10 »

Най-добрият ми приятел е мъж.Не съм имала никога по различни от приятелски чувства към него.Мисля,че и с него е така.Приятели сме от 14 години,много ми помага когато се налага и винаги мога да споделя с него всичко,което искам да споделя. :)С мъжът ми сме много различни като характер хора,но общо взето се допълваме.Той приема моите приятели много добре и с повечето вече е в приятелски отношения и в мое отсъствие. Wink
Според мен има приятелство между срещуположните полове и не е задължително винаги след време единия да се влюби в другия. girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 06, 2008, 12:30:23 »

Естествено, че може да има. Ние с мъжо бяхме приятели...8 години, 5 от които си имах друг приятел...Ама все пак - както казвам...мъжът ми... Wink

Аз лично съм на мнение, че дори приятелството между мъж и жена (момче и момиче) е по- здраво и хубаво, отколкото между две жени примерно...Ама това си е мое мнение. Не е задължително да се влюбят един в друг...просто много често така се случва tease
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 10, 2008, 23:34:34 »

 Bravo Мъжете наистина са по-добри приятели, по-безпристрастни и лаконични в съветите си са. Но аз съм напълно убедена, че ако си приятелка с мъж, ама да сте истински приятели, да се виждате всеки ден и да прекарвате много време заедно е просто въпрос на време у единия да се появят чувства. Но това е само моето скромно мнение...и наистина завиждам на тези, които са успели са съхранят истинското и чисто приятелство с човек от противоположния пол
Активен
gerito_81
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 11, 2008, 13:40:41 »

също потвърждавам че има приятелство между мъж и жена
Моята най-добра приятелка е мъж, колкото и смешно да звучи
Но не от онези мъже с финни обноски, а истински мъж
Дори кориозът на времето - аз и неговата съпруга родихме в един и същи ден, с един час разлика
И двамата бяхме много щастливи
Активен
nidfl_
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 12, 2008, 00:30:43 »

И аз съм на мнение, че е възможно ИСТИНСКО приятелство между мъж и жена. И все по-често чувам, че повечето приятели на един човек са от срещуположният пол.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: декември 17, 2008, 01:05:53 »

И аз мисля ,че най дълбокото приятелство във повечето случаи е между мъж и жена ! Но  винаги съм се чудила защо не може да има такова приятелство между съпруг и съпруга ? Винаги нещата се усложняват дори преди брака да са били най добри приятели !
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: декември 17, 2008, 09:06:01 »

И аз мисля ,че най дълбокото приятелство във повечето случаи е между мъж и жена ! Но  винаги съм се чудила защо не може да има такова приятелство между съпруг и съпруга ? Винаги нещата се усложняват дори преди брака да са били най добри приятели !

Макар, че не мога да се съглася на 100% с твоето твърдение е факт, че приятелството ни не е същото. Макар, че нямам проблем с изказвания от рода "Ех, този колко е хубав...Ако се навие, веднага го сменям с теб Girl_hide" А и му споделям абсолютно всичко...Но сега - ако се сдърпате за нещо, няма как да му се обадиш да му се оплачеш от НЕГО. Всъщност това е нещото, което на мен ми липсва...Защото преди винаги като съм имала проблем с момче той е бил до мен да ме успокои...Пък сега beating
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #172 -: декември 18, 2008, 16:08:17 »

да,възможно е на 100%!Въпреки,че в определен момент у мъжа или жената може да се зародят различни чувства.Но ако това се парира от другата страна няма проблем.Понякога мъжете са по-добрите приятели на жените,защото между нас жените са малко страшнички отношенията pleasantry smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 18, 2008, 17:22:00 »

Аз обаче не съм съгласна  blush
Накрая всичко опира до секс или зародили се чувства
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 18, 2008, 17:44:48 »

Макар, че не мога да се съглася на 100% с твоето твърдение е факт, че приятелството ни не е същото. Макар, че нямам проблем с изказвания от рода "Ех, този колко е хубав...Ако се навие, веднага го сменям с теб Girl_hide" А и му споделям абсолютно всичко...Но сега - ако се сдърпате за нещо, няма как да му се обадиш да му се оплачеш от НЕГО. Всъщност това е нещото, което на мен ми липсва...Защото преди винаги като съм имала проблем с момче той е бил до мен да ме успокои...Пък сега beating
Точно това имам предвит ! И много други неща ,които на пръв поглед са малки но като се замислиш не са чак толкова незабележими !
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 18, 2009, 12:45:47 »

Определено може да има и има.
И аз си имам много добър приятел. И милото си има много добра приятелка.
И не виждам никакви проблеми в това отношение. Напълно нормална работа.
Активен
KiMi_K
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #176 -: февруари 21, 2009, 20:15:02 »

И аз мисля ,че най дълбокото приятелство във повечето случаи е между мъж и жена ! Но  винаги съм се чудила защо не може да има такова приятелство между съпруг и съпруга ? Винаги нещата се усложняват дори преди брака да са били най добри приятели !
Дълбоко в кой смисъл на думата?! Без надежди и очаквания никой не бис тоял някъде особенно мъж, това поне научих от мъжете...Може да има проятелство между съпруг и съпруга, ако двамата споделят най-вече и преди всичко един със друг, а не да имат тайни или да споделят с някой от противоположния пол, а с половинката си както е редно! Сложно е права си... give_rose

Понякога мъжете са по-добрите приятели на жените,защото между нас жените са малко страшнички отношенията pleasantry smile
Хехе, хареса ми това мнение! give_rose
Аз обаче не съм съгласна  blush
Накрая всичко опира до секс или зародили се чувства
Да, и аз съм на това мнение! Особенно в моя случай аз искам приятелство, а мъжете до мен искат нещо повече! Не че нямам мъже приятели, но възрастовата граница е голяма...и за мен е недопустимо да имам нещо с по-малък мъж...
От моя страна нямам проблем да имам приятелсвто без да се пораждат чувства, но не мога да твърдя същото за мъжете! Мисля, че при тях се раждат чувства рано или късно особенно, ако една жена им обърне повече внимание...и те започват да си въобразяват! Това са мои наблюдения не ангажирам никой с тях! blush
« Последна редакция: февруари 21, 2009, 20:22:07 от KiMi_K » Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #177 -: февруари 26, 2009, 23:59:30 »

За мен няма истинско приятелство между мъжа и жената. Имала съм двама най-добри приятели мъже и с двата се получи така, че някой намесваше и други чувстава. Съгласна съм с изказаните мнения, че могат да дадат безпристрасни съвети. Но всеки попада в различни ситуации и живее свой живот.
Имам добри приятели мъже, но най- добрия ми приятел е жена! Е, разбира се и моя приятел(любим).
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 27, 2009, 10:47:14 »

Ами според мен има такова приятелство!!! Нека да им го признаем на мъжете- по- точни са и по- верни приятели са!!! Между две жени застане ли един мъж приятелството отлита през прозореца, докато мъжкото приятелство е непоклатимо.....Така мисля аз....
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #179 -: февруари 27, 2009, 22:58:41 »

аз също смятам че са точни и верни както казваш vanessssa, но все някой според теб не изпитвали нещо повече?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines