Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:23:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 247883 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2007, 17:57:39 »

Аз съм твърдо убедена,че такова приятелство може да има!
Бъдещият ми съпруг има приятелка,с която се познават от 15 години!През цялото това време са запазили и съхранили приятелските си чувства и отношения!Аз никога не съм си и помисляла,че между тях може да има нещо повече от приятелство!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #16 -: април 29, 2007, 18:24:49 »

аз не споря, просто казвам за мен как стоят нещата, скоро например научих за случай между приятелски семейства в които половинката от едното семейство има повече от приятелски отношения с половинката от другото, тъкмо умувах защо мъжа например няма приятелки, сега от теб го чувам за първи път, досега колкото и да сме дискутирали темата винаги жените казват че има такова приятелство crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 29, 2007, 20:35:09 »

аз не споря, просто казвам за мен как стоят нещата, скоро например научих за случай между приятелски семейства в които половинката от едното семейство има повече от приятелски отношения с половинката от другото, тъкмо умувах защо мъжа например няма приятелки, сега от теб го чувам за първи път, досега колкото и да сме дискутирали темата винаги жените казват че има такова приятелство crazy
Леле това е много гадно :!Как може уж приятели пък...........Ей така едно момиче от моя персонал има връзка с кума си Oh my ...
Моя мъж няма приятелки,но бившето ми гадже имаше една приятелка от 10 год,с която впоследствие станахме много близки.Наистина нямаха нищо интимно тя семейна,той с гадже.............
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #18 -: април 29, 2007, 21:04:59 »

признавам че такива неща ме научиха че на никой неможе да се вярва, затова си имам строги принципи във взаимоотношенията си с хората, благодарна съм че котето споделя моето мнение  girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 29, 2007, 21:07:24 »

признавам че такива неща ме научиха че на никой неможе да се вярва, затова си имам строги принципи във взаимоотношенията си с хората, благодарна съм че котето споделя моето мнение  girl_in_love
Знаеш ли донякъде си права.Така поне се презастраховаш.................
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #20 -: април 29, 2007, 22:18:21 »

незнам момичета, дори и тук иваива мисля че каза че е била прителка със съпруга си, което за мен е изключително доказателство че поне от страна на мъжа приятелство неможе и няма как да има, защо дебели и грозни жени нямат мъже за приятели? Може да ви се стори ограничено незнам, но честно да ви кажа откакто сме заедно живота ми е толкова спокоен дето се вика за нищо не мислиш, при котето е същото, двамата си решаваме проблемите, като се ядоса единия, другия е спокоен и така girl_in_love, допуснем ли външни хора да се месят става страшно, а камо ли от противоположния пол, та моя мъж е на мнение че такова нещо от страна на мъжа неможе да има, просто жените сме по- наивни, мъжа винаги търси нещо друго, дано не обидя някоя от вас good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 29, 2007, 23:27:27 »

двамата си решаваме проблемите, като се ядоса единия, другия е спокоен и така girl_in_love, допуснем ли външни хора да се месят става страшно
Не става въпрос да допускате някой,било то мъж или жена, да се бъркат в отношенията ви.Мисля,че ставаше дума просто за приятелството,за това дали е възможно то да съществува без да има други намерения.
Хората са много различни и не мисля,че трябва да съдим този и онзи,че имат връзка с кумове,кумици и т.н.Ами ако са създадени един за друг?Все пак всеки греши!Не,че толерирам изневярата!Просто се замисляте,че животът ни е само един,че младостта е само една и трябва да се изживеят пълноценно и така, както на нас ни харесва!
Малко се отплеснах-извинете! give_rose
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #22 -: април 30, 2007, 19:14:35 »

напълно съм съгласна че живота се живее веднъж и тн, на мен си ми харесва да вярвам на бъдещия си съпруг, той да вярва на мен, да не се тревожим излишно и да не се заблуждаваме че може да съществуват такива приятелства Dance
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 30, 2007, 19:42:29 »

напълно съм съгласна че живота се живее веднъж и тн, на мен си ми харесва да вярвам на бъдещия си съпруг, той да вярва на мен, да не се тревожим излишно и да не се заблуждаваме че може да съществуват такива приятелства Dance
Според мен каквото и мнение да има човек по даден въпрос,най-хубавото в случая е че и двамата няма разногласия.При нас също е така.И двамата вярваме в приятелствата със срещуположният пол.
Затова сме различни и всички.Важното е в семейството да сте на едно мнение иначе става много неприятно!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 02, 2007, 07:58:44 »

незнам момичета, дори и тук иваива мисля че каза че е била прителка със съпруга си, което за мен е изключително доказателство че поне от страна на мъжа приятелство неможе и няма как да има,

да много дълго време бяхме приятели и всеки си имаше самостоятелни връзки, но и двамата сме много отворени не само към срщуположния пол, а изобщо към контакти. Ние се познаваме от гимназията и сме част от супер задружен клас, и двамата имаме супер свободно отношение към съученици, състуденти, колеги и не се ревнуваме. или дори понякога малко да се подразня бързо ми минава, защото знам, че аз съм най-важната за него. а ако някой иска да изневерява, според мен няма нужда да приятелства с противоположния пол
tedyemo, все си мисля, че сте все още в онзи етап от връзката, в който повечето неща по между ви са нови и сте си взаимно достатъчни girl_in_love Dance
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #25 -: май 02, 2007, 09:53:45 »

може и така да се каже, въпреки че и тук съм на друго мнение crazy по мои наблюдения колкото повече време минава, все повече неможем един без друг, което също ме радва, но както каза и Фийби, най- добре е че и двамата сме на едно мнение Bravo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #26 -: май 02, 2007, 15:31:56 »

Според мене може да съществува "такова" приятелство.Аз имам достатъчно "такива" приятели.С мъжа ми също сме много добри приятели.Имам предвид, че си имаме доверие и си споделяме всичко, и си търсим и даваме съвети.Един познат преди време ми беше казал че най-здравите семейства са между мъж и жена, които преди това са били приятели.Това е особено важно.И аз вече знам че е така.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #27 -: май 02, 2007, 15:34:35 »

и ние така първо приятелствахме по телефона  по цяла нощ и като се видяхме girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 02, 2007, 15:34:55 »

С мъжа ми също сме много добри приятели.Имам предвид, че си имаме доверие и си споделяме всичко, и си търсим и даваме съвети.Един познат преди време ми беше казал че най-здравите семейства са между мъж и жена, които преди това са били приятели.Това е особено важно.И аз вече знам че е така.
аз съм напълно съгласна с това
но се има6е в предвид да ли може да съществува приятелство без сексуални чувства

както казах по горе аз миля 4е неможе
винаги един от двамата има чувствата които могат да разтрогнат това приятелство
(виж пример е рпиятелството на сестра ми с едно момче)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 02, 2007, 19:49:31 »

Сега като се замисля ние пък с милото си бяхме виртуални приятели- 4 месеца голяма чат падна.Много си споделяхме!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines