Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:46:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 247177 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #135 -: декември 20, 2007, 18:57:39 »

Rou, а възможно ли е мъж да обича жена без да я пожелае поне веднъж?(Изключвам майка му)
« Последна редакция: декември 20, 2007, 18:59:35 от aniiii8 » Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #136 -: декември 20, 2007, 19:01:49 »

Според мен да...
Пропуснах да кажа че имам и няколко гей приятелчета.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #137 -: декември 20, 2007, 19:20:28 »

 *THUMBS*Хвана ме натясно. smile Съгласна съм ,че може да има приятелство между жена и мъж, който не харесва жени. Не важи за бисексуалните мъже.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 21, 2007, 11:07:38 »

И аз смятам , че може да има приятелство между мъж и жена.Най - добрите ми приятели са мъже, а това , че може да има чуства си е напълно нормално, такива съществуват малко или много дори при приятелствата ни с жени. Да си приятел с някого , независимо от пола му , означава да го харесваш, да ти е приятно с него , да му имаш доверие, да изпитваш лекото чуство за собственост"той е моя най - добър приятел/ка" и т.н, все неща свързани с чуствата.Поне при мен е така!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 21, 2007, 15:07:56 »

Според мен това с приятелството между мъжете и жените е много относително.

Аз имам един приятел, който съм сигурна че не би имал нищо против да си легне с мен, но никога не си е поискал, но ако му дам възможност няма да се поколебае. Иначе сме си много близки и много се разбираме и си споделяме, той си има приятелка, аз си имам приятел и всичко е ок. Смея да твърдя че ми е истински приятел.

А се сещам и за друг случай с една моя приятелка. Тя си има един приятел мъж, с когото са си близки споделят си и т.н., но една вечер тя му била на гости, пийнали и така се случило останала до сутринта....На следващия ден обсъдили ситуацията и преценили че е нещо което е за една нощ и няма да прерастне в нещо повече и си останаха приятели. После той и стана кум и си поддържат супер близки отношения.

Според мен си зависи от хората и обстоятелствата  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 21, 2007, 17:36:01 »

Момичета защо торичате че може някой мъж да гледа на жената като сексуален обект.Всеки ли приятел или мъж който срешнете е суксуален обект и ако не е значи не общувате с него така ли.Запознаваш се с мъж и за да станете приятели и да се чувствате добре значи някой някой трябва да приема като сексуален обект и да е влюбен за да има приятелство.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 28, 2007, 14:01:26 »

аз подкрепям Гучи,
защо да се пожелавате с приятелите си, ако се случи това е в следствие и на други обстоятелства не само на това, че сте приятели.

не знам аз имам много приятели мъже и текат майтапи като се съберем, ама ако аз бях сама или те сами - обстоятелствата щяха да са други и тогава не приятелството щеше да породи любовни чувства, а обстоятелствата.

не знам за мен такова приятелство съществува и е много ценно smile
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 16, 2008, 23:52:46 »

според мен има
ние с моито мило и сега сме си приатели и се надявам да продължаваме така.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 17, 2008, 09:06:12 »

добре дошла, tanianikolova, в групата на момичетата, които са се оженили за най-добрите си приятели, ама тя нашата група доказва противното на нашето твърдение funnytooth funnytooth girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 17, 2008, 10:49:49 »

това че сме се оженили за приятелите си не значи че всеки наш приятел е потенциален любовник или съпруг.просто има приятелства които прерастват в любов брак а има и приятелства които са си просто приятелства.зависи от човека и от това какво ви свързва.не между всеки двама души отношенията са едни и същи.
Активен
rozovobebe84
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #145 -: януари 17, 2008, 15:15:32 »

АЗ също съм щастливо омъжена за най-големия си приятел,но наистина не всеки приятел е потенциален любовник или очакващо приключение,това че при нас така са се стекли събитията(за което съм много благодарна)не е общ знаменател за всички.Имам въпрос като сме се оженили за приятелите си и сме ги направили съпрузи това отне ли ви онова чувство което изпитваме само към добър приятел.На нас не напротив това много ни помага сега в брачния живот. good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 17, 2008, 15:21:45 »

да и при нас това много  помага.
ей, колко сме много - трябва да си направим клубче, на момичетата, които са се омъжила за най-добрия си приятел laugh laugh laugh
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 18, 2008, 00:10:01 »

Аз още не съм, но август ще се омъжа за най-добрия си приятел. С моя бъдещ съпруг станахме много близки и 3 месеца си бяхме неразделни като брат и сестра без никаква интимна близост. Спали сме в едно легло на хотел на 8-ми декември след пиянска нощ, дискотека и т.н. Знаете как е. И нито той нито аз се сетихме да направим каквото и да е. И изведнъж след 3 или 4 месеца някъде изведнъж нещата се промениха и така вече 7 години. smile И много си го обичам и той мен heart heart heart
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 18, 2008, 09:41:09 »

misskapriss,
знам как е. и ние си бяхме неразделни, но около 5 години laugh. Е някъде на на 4тата година имаше някоя друга целувчица по купони, но  "приятелска" funnytooth funnytooth funnytooth. Но иначе приятелчета: цялата гимназия и 1ви курс в университета (в един клас и в една група).

Като се сетя умирам от смях:))
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #149 -: януари 19, 2008, 13:33:32 »

добре дошла, tanianikolova, в групата на момичетата, които са се оженили за най-добрите си приятели, ама тя нашата група доказва противното на нашето твърдение funnytooth funnytooth girl_wink

Хахха,сега прерових темата назад и преброих колко много сте кандидатките за членове в този клуб  tease blum Но поне сте се познавали идеално с мъжете си,още преди да пламне нещо повече от приятелство  good Такива двойки се разбират чудесно,защото от приятелския период знаят кой как реагира на различните неща  good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines