Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 13:54:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желание за сватба  (Прочетена 12073 пъти)
 
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« -: май 29, 2006, 15:56:01 »

Здравейте!
Напоследък ми се случва нещо много странно. Чувствам в себе си огромно желание за сватба,което за мен самата е странно ,тъй като никога не съм мислила, че тя е нещо задължително или пък трябва да я има на всяка цена.А с приятеля ми вече дори си говорим как ще е на сватбата ни, кой ще ни кумува, каква рокля ще нося и т.н. Предложение няма,което за мен не е проблем, но от друга страна така ми се иска да съм булка!Ехххх......тази бяла магия,как омагьосва всички ни!Дали не се побъркавам  crazy ?
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #1 -: май 29, 2006, 18:57:53 »

спокойно не се побъркваш....това е съвсем нормална мечта за всяко момиче, не мога да си представя че някой може да не е мечтал за този ден....пожелавам ти скоро мечтите ти да станат реалност  give_rose страхотно е чувството да си булка...предполагам, че другите ще ме подкрепят
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #2 -: май 29, 2006, 19:59:12 »

Подкрепям Ani4ka, а и доколкото разбрах скоро си била на сватба...
поне на мен сватбите ми действат така, особенно ако си прекарала добре  dance, така че не се шашкай!
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #3 -: май 30, 2006, 08:38:45 »

Да, така е! Бях на сватба на наи-добрата си приятелка и бях толкова щастлива за нея! Прекарахме си чудесно! И аз съм на мнение че всяко момиче желае и бленува този бял ден в живота си,което мога да кажа че е чудесно.Добре е ние момичетата да имаме такива мечти,а още по-добре е когато някой ден станат реалност.Желая го на всички които не са го изживели още- както и аз самата разбира се,а през времето до тогава само можем да се учим от съветите и мненията на вече преживялите белия ден. smile
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #4 -: май 30, 2006, 08:50:52 »

Ахххх че хубава темичка!  blum

Заразни са сватбите, спор няма....  give_rose
То и заради това се хвърля букета, да се знае следващата  pleasantry
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #5 -: май 30, 2006, 14:22:01 »

 heart същото чувство, но някои ден и това ще се случи  kiss2
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #6 -: май 30, 2006, 14:58:57 »

Дано Хриси, пожелавам ти го от все сърце.Малко егоистично ще прозвучи,но си го пожелавам и на себе си smile LOVING blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: юни 04, 2006, 09:34:46 »

 kiss2
Ех, че сте ми готини ...айде, чакаме ви в клуба на вече омъжилите се  pleasantry
Пожелавам ви мечтите ви да се реализират и денят да е най-незабравимият за вас и вашия любим  kiss2
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #8 -: юни 16, 2006, 13:46:31 »

Много благодарим DIVA за пожеланието!
Дано още съществува този форум и да има такива хора като теб от които да "попиваме" информация, че тежко ни иначе! give_rose
А до тогава всички ние потребители на сайта - НЕБРАКУВАНИ и НЕ ПОИСКАНИ още за БРАК ще дерзаем..... dance
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #9 -: юни 19, 2006, 09:19:13 »

Здравейте!
Тъй като вече има списък на форумските младоженци и вече бракувани щастливци,аз предлагам да създадем списък на форумските все още дерзаещи щастливци.
Какво ще кажете, дали ще ви е интересно. LOVING
Чакам вашите мнения.
Мисля си че ще е интерсно! Blush
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #10 -: януари 15, 2007, 15:32:56 »

 ;)аз сама се надъхвам за сватба
купувам си списания СВАТБА, СВАТБЕН КАТАЛОГ,БУЛКА  и тактично ги разглеждам в колата.
Показвам какво съм си харесала-тип рокля, торта,покани,подаръчета за гостите. А
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #11 -: януари 15, 2007, 15:39:07 »

ИЗВИНЯВАМ СЕ..
Та показвам си аз какво си искам, а той,дупето, си мълчи, и само ми се смее и радва на
ентусиазма.
вече си мисля за 14февруари-не го имам за празник-просто няма друга по близка дата за някакъв вид празнуване- та си мисля да му направя един уикенд с глезотийки за него / и мен естествено/
Мисля за СПА център,сауна, шоколадови масажи, хубава вечер и предложение за брак от моя
страна. Ако чакам него...
А само допреди 3-4 месеца не съм и мислила за това,не можех да си помисля да взема отпуска от работата и как ще си оставя работата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 15, 2007, 15:43:34 »

И аз правех така!!! Но предложението дойде от него и беше мноооого романтично!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 15, 2007, 15:46:23 »

Аз определено не издавах нетърпението си,но той явно ме е усетил,защото по някое време ми вика:Потрай малко,все пак трябва да е изненада danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 15, 2007, 15:53:26 »

И на мен така ми каза, точно в деня, преди д ами предложи и дами даде най-прекрасния пръстен!!! girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines