Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:00:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с качването на снимки в албума  (Прочетена 59509 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2007, 11:10:09 »

Тео благодаря за отговора.Вече си имам и аз албум!Проблема ми беше с паролата! girl_in_love Bravo


 DANCE DANCE DANCE DANCE

Надявам се скоро екипа да реши проблема с логването от форума. Всъщност от него се получава този проблем с албумите.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 11, 2007, 15:42:58 »

Тео, помощ  blush
Създадох си албум,но не мога да кача снимки...Никъде не откривам моят албум, или някаква опция за редактиране, както си показал по-напред в постовете... Просто ми излиза страничката с нашите имена и до там - нито като натисна фото албум се случва нещо,нито пък от някъде намирам опции
Благодаря!
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 11, 2007, 16:11:14 »

Тео, помощ  blush
Създадох си албум,но не мога да кача снимки...Никъде не откривам моят албум, или някаква опция за редактиране, както си показал по-напред в постовете... Просто ми излиза страничката с нашите имена и до там - нито като натисна фото албум се случва нещо,нито пък от някъде намирам опции
Благодаря!

Проблема е идентифициран и в момента се работи по отстраняването му.
Днес най-вероятно ще бъде оправено.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 11, 2007, 22:47:05 »

Благодаря!  god Идеята с албумите е супер, дори и с малките проблмчета - важен е крайният резултат   good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2007, 18:26:15 »

Днес сутринта си направих албум(по-скоро регистрация за такъв)Сег асе опитах да започна да качвам снимки и какво беше учудването ми когато влязох в албума "сем. Кържини" и вътре пише имената на др. хора.... ohmyнещо проблем ли има или аз съвсем съм се омотала....но няколко пъти опитвам, но резултата е един и същ..... nea
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2007, 22:37:25 »

Днес сутринта си направих албум(по-скоро регистрация за такъв)Сег асе опитах да започна да качвам снимки и какво беше учудването ми когато влязох в албума "сем. Кържини" и вътре пише имената на др. хора.... ohmyнещо проблем ли има или аз съвсем съм се омотала....но няколко пъти опитвам, но резултата е един и същ..... nea
А не можеш ли да смениш имената?  pardon
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 19, 2007, 22:40:57 »


А не можеш ли да смениш имената?  pardon
[/quote]
Проблемът е, че влизам в собствения си албум...а вътре не е той... shok(незнам дали се разбра)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 19, 2007, 22:49:21 »

Да, разбрах какво искаш да кажеш, но ако влизаш в "Моя албум" с твоя ник би трябвало да не е на друг, а твой  pardon и затова, ако можеш да смениш имената поне, за да можеш да качваш снимки и да знаеш, че е твой!
Между другото имената, които пише в твоя албум са на foxy_ladykristi и съпруга й  Oh my ... Питай я ако искаш на лични има ли албум, да не се е получило нещо да е запомнило техните имена  crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 19, 2007, 23:04:50 »

А дали не може да се изтрие Girl_sing, и да опитам да направя нов...по безобидно ми се струва.... pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 19, 2007, 23:09:13 »

А дали не може да се изтрие Girl_sing, и да опитам да направя нов...по безобидно ми се струва.... pardon
Това вече Тео или админ могат да кажат и направят! Изчакай утре може да ти отговорят къде е проблема  good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 19, 2007, 23:10:28 »

Благодаря, Мария....!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 25, 2007, 19:16:25 »

 laugh Честно да ви кажа, аз се опитвах толкова много пъти да си кача снимки в албума -  и накрая се отказах,така ме хванаха нервите, не обвинявам никого, май ще мина без албум(колкото и да ми се искаше  blush да имам  такъв тук....) Все нещо не ми се получава...А сега прочетох и тук проблема с имената на албумите...Аз изтривам моя и ще правя нв май...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 25, 2007, 19:27:22 »

Албумите са свалени от петък насам. Изцяло нова система ще ги задвижва.
От екипа имам обещание утре до края на работния ден да са готови. Качването на снимки ще става по нов начин.
Ще има допълнителни възможности, които до сега липсваха. Освен това ще поддържат и английска версия. Това за сега.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 25, 2007, 21:42:21 »

Албумите са свалени от петък насам. Изцяло нова система ще ги задвижва.
От екипа имам обещание утре до края на работния ден да са готови. Качването на снимки ще става по нов начин.
Ще има допълнителни възможности, които до сега липсваха. Освен това ще поддържат и английска версия. Това за сега.
Еее, супер  yahoo
Ще почакаме да видим новата версия и подобренията  DANCE
Активен
Veseto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 26, 2007, 12:40:46 »

Простете,но защо и какво се работи по албумите? Колко време още няма да са достъпни?
Та нали съм новобранка,простете,но не можах да намеря друго такова запитване във форума за да си дам отговор сама.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines