Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 235584 пъти)
 
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #405 -: юли 12, 2013, 09:55:20 »

Избрахме Сливен,защото живеем във Варна,но сме от Ямбол- съответно повечето хора са от Ямбол. Е,ще има доста и от Варна smile . Бяхме на сватба в Сикрет гардън и ни хареса. Били сме на сватби и във Ямбол,но там нивото на ресторантите е съвсем различно- все пак Сикрет гардън е с предназначение сватби и банкети smile .
Предстои ни отпуска след седмица и ще опитам да се свържа с Деница  good . За украсата знам,че има избо,ние сме си решили и цветовете какви ще бъдат, но исках да видя какво имат те като материали в съответния цвят,защото имам идея каква искам да ми е украсата точно, за да знам какво да купувам и дали да го нося там или да използвам агенция smile
Активен
Puhito
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #406 -: юли 17, 2013, 16:55:58 »

Zdraveite, veche mai e resheno svatbata shte e v Svilen v Secret Garden. Nqma da povqrvate zvannahme i otsega 03.05.2014 beshe kaparirano  Oh my ... Qvno tiq neshta trqbva mnooogo ot rano da se zapazvat. Zatova izbrahme 17.05.2013 i dnes daje kumata rezirvira restoranta  Bravo
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #407 -: юли 17, 2013, 21:26:22 »

Браво! smile И нашата ще е там. А за датата...ние запазихме още октомви 2012 г. и първата свободна дата беше края на септември! Иначе си мечтаех за 01.06.2013 smile
Активен
Puhito
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #408 -: юли 18, 2013, 16:02:51 »

Zna4i shte pishesh otzivi  danceg
Koq to4no e tvoqta data?
Do kude stigna s prigotovleniqta i kude shte nastanqvata gostite kojto putuvat.. na men shte mi trqbvat 20-25 stai
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: август 18, 2013, 20:29:18 »

Момичета, някоя от вас знае ли къде може да отиде човек да си оправи ноктите,само да кажа, моите са много зле-къси,цепят се,направо се белят,защото са много меки.Препоръчайте ми, пък и искам един път да изглеждат добре !
А на новобранците - добре дошли ! Разкажете как върви планирането ! give_rose
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #410 -: август 27, 2013, 20:54:41 »

И моите нокти са УЖАССССС   Oh my ...  smile Исках да попитам къде правят хубави букети в Сливен smile
Активен
miki_8
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #411 -: септември 13, 2013, 11:11:35 »

Привет момичета,

нашата сватба вече мина и вече сме семейство  weddingday
Изцяло се доверих на агенция "Романс" и искам да ви кажа, че всичко беше страхотно.
Екипът е страшно готин, правят всичко както ти искаш- невероятни са !
Препоръчвам ги на всеки, който му предстои сватбено тържество.
Букетите бяха чудесни( ще ви кача снимки, за да се уверите в това).
Благодаря, Иренка за отношението към нас и за добре свършената работа.
Момичета ТЯ е сватбен агент мечта !!!
Активен
sisimakeup
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #412 -: октомври 13, 2013, 18:40:22 »

Здравейте, скъпи булки. Ако може да ви се представя аз съм Сиси Димова и съм професионален гримъор. Ако не е досадно нека ви постна един линк към моята страница на тема - Какво е сватбен грим и защо трябва да се доверим на професионалист?  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=636521909708979&id=425841890776983 Искам да кажа и няколко думи за себе си. Занивама се с грим от како се помня, още от детска възраст обожавах да гледам майка си как се гримира за работа, след това бях в художествена паралелка 7 години, прадядо ми е бил художник и с това е изкарвал прехрана си- от тук аз смятам, че имам усет към грима. Опредлено не мога да нарека себе си все още професионалист имайки предвид, че професионално се занимавам с грим от 1 година и половина, но мога да кажа, че съм личност която има желание да се развива, старая се, полагам всички усилия в тази насока. Старая се да предлагам възможно най- високо качество на професионална козметика. Много е важна направата на един грим да бъде с наистина професионални и утвърдени фирми, да отговарят на високите резолюции в медийните технологии, да издържа повече от 18 часа ( а не да ви се насъбере след 2-рия час сенките на клепача). Скъпи дами, с най- голямо удоволствие ще посрещна вашите питания свързани с предстоящия ви сватбен ден било то с прическа, грим, маникюр, педикюр. Смятам, че работейки в тази сфера мога най- точно да ви насоча. И последно, това е моята страница и фейсбук, където може да разгледате работата ми, където може да общуваме, както и да уговорите вашия час за грим за какъвто и повод да е. Заповядайте: https://www.facebook.com/pages/Beauty-MakeUp-By-Sisi/425841890776983 също и: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006479340786 Всичко хубаво и до нови срещи! smile
Активен
iren_romans
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #413 -: октомври 15, 2013, 15:38:10 »

Привет момичета,

нашата сватба вече мина и вече сме семейство  weddingday
Изцяло се доверих на агенция "Романс" и искам да ви кажа, че всичко беше страхотно.
Екипът е страшно готин, правят всичко както ти искаш- невероятни са !
Препоръчвам ги на всеки, който му предстои сватбено тържество.
Букетите бяха чудесни( ще ви кача снимки, за да се уверите в това).
Благодаря, Иренка за отношението към нас и за добре свършената работа.
Момичета ТЯ е сватбен агент мечта !!!
Благодарим Ви безкрайно много за милите думи и за доверието.За нас беше чест и удоволствие да организираме вашата сватба и да бъдем част от нея!
Поздрави!
Ирена
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #414 -: октомври 30, 2013, 10:19:05 »

Всичко мина най-после  danceg !!! Страшно съм благодарна на целия екип на Р-т Secret garden, на водещата Роси Колева и на Видеото- BorDik!!!  lol)
Активен
norkiss27
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #415 -: март 03, 2014, 23:01:57 »

Здравейте момичета!Аз съм от Русе,но бъдещият ми съпруг е от Сливен и тъйкато гостите от негова страна са повече от моите и решихме сватбата да е в Сливен.Та така и започват моите проблеми защото се заех да си я организирам аз ,ресторант вече резервирах "Тайната Градина" за 31 август (2014),обаче и това че и двамата живеем извън България е още един проблем,и двамата знаем еднакво нищо какво и как и кой в Сливен.Затова моля виииии помагайте!
Незнам кой Dj  да си наемем???
Говорих с един за който четох някъде че е много добър ,но ми обяви цена от 480лв,това ли е реалната ориентировъчна цена в момента имайки в предвид че той не е от Сливен и това променя цената,кажете моля ви,моля ви.....
Активен
Baffy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #416 -: март 20, 2014, 13:37:46 »

Здравей! Опитвам се да ти пиша на лични, но нещо не ми се получава. Мисля, че за DJ извън Сливен горе-долу това е цената, питай все пак дали е за цялото тържество или за 5 часа с доплащане за допълнителни часове; пътните и нощувката е ясно, че със сигурност се заплащат - или поне едно от двете. Ако не е тайна, за кой DJ става въпрос по-точно? И аз в момента се чудя към кой да отправя заптване, дали да е от тук или от друг град, но нищо не съм предприела... а времето си минава..  angry
Активен
LofYou
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Щастливка


« Отговор #417 -: април 02, 2014, 08:46:40 »

И аз се записвам при вас, като една бъдеща булка. Аз съм от Елхово а годеникът ми е от Сливен и сватбата ще е в Сливен. Миналата седмица си ходихме за да запазим ресторант и дата. Изкарахме невероятен късмет, че една събота се беше освободила в Secret Garden и веднага резервирахме. И така нашата дата е 27 септември, запазихме и в общината и църквата и сега остава като си ходим по Великден да потърсим DJ и фотограф. Изчетох темата обстойно и съм си набелязала някой имена така, че благодаря на всички които споделят тук впечатления  Girl_hide
Активен
zila
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #418 -: април 06, 2014, 18:44:25 »

Сватбата ми се отменя...и сега след като осъзнах това се сетих за капарото което съм дала, ако някой иска датата 07.06.2014 в Secret Garden моля да ми пише на [email protected] .
Активен
patence
Гост
« Отговор #419 -: август 16, 2014, 09:07:30 »

Здравейте момичета,
Да се запиша и аз в тази темичка. Нашата сватба също ще е в Сливен в Тайната градина Май 2015 и започваме малко по малко да мислим за организацията. Чудих се къде може да се направи хубава сватбена фотосесия...  wedding blum
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines