Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:22:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 236444 пъти)
 
miki_8
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #390 -: април 23, 2013, 10:02:20 »

здравейте и от мен мили момичета, и на мен ми предстои организиране на  Сватбаааа. Реших и аз да се включа при вас да обменим малко опит и идеи. Успешна седмица на всички .
Активен
marina_mim
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #391 -: април 26, 2013, 12:56:09 »

Здравейте момичета, относно булчинската рокля моята си я поръчах при един дизайнер в Асеновград и чакам да ми се обадят за проба  Curtsey Искам и да се похваля, че поканите ни са готови и направо съм  girl_in_love в тях. Успех на всички в подготовката и споделяйте до къде сте стигнали  give_rose
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 07, 2013, 09:57:15 »

Здравейте отново от мен blum Моята сватба беше тези дни и обещах да пиша как е минало всичко. Истината е, че всичко стана толкова бързо, че чак не мога да повярвам weddingday Ако ви казват да се наслаждавате на всяка секунда, защото няма да усетите кога ще мине времето...да знаете - така е danceg И най-важното - без излишни притеснения, нерви и тем подобни! Нормално е да има някакво притеснение, но всякакво друго шашкане е супер излишно smile Всичко минава като по вода. Не искам да навлизам в големи подробности и излишно дълги постове кое, как, защо...само искам да кажа, че съм изключително доволна от професионализма и отношението на видеооператора и ди джея, които бяхме избрали. Това са може би най-важните хора (след младоженците, разбира се DANCE ) от които зависи как ще мине тържеството и какво ще ви остане като спомен да си гледате и да показвате след време smile Ако някой иска по-подробна информация няма проблем да ми пише на лично съобщение. Сватбата ни беше в Сикрет Гардън (най-вече по мое настояване и преди всичко заради обстановката). И действително и на всички гости им хареса, и снимките стават уникални там и аз се чувствах страхотно, че всичко изглежда, както съм си го представяла. Имаше обаче за съжаление и доста минуси в не малко отношения, за които отново няма да пиша, тъй като не искам да прозвучи като лоша реклама. Факт е, че това не помрачи настроението ни и всичко мина страхотно.
Бях си направила едно списъче какво трябва да правя, да нося или да взема в самия ден, а истината е, че за списък не се и сетих през целия ден, много от нещата, които бях си наумила да направя или да взема ги забравих и доста се ядосах на момента, но и без тях всичко беше страхотно.
Съветът ми е да свикнете с мисълта, че този ден си е само ваш, че вниманието ще е насочено само към вас и това е моментът, в който вие казвате какво ще бъде. Изживейте пълноценно всяка секунда, защото е неповторима. Забавлявайте се и бъдете много усмихнати и спокойни, защото всичко минава на един дъх и после ще се ядосвате на себе си, че нещо не е станало както трябва, а всъщност си е зависело само от вас. twohearts
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 07, 2013, 10:34:30 »

Честитооо  !  danceg danceg danceg Много хубави новини ! Да ти кажа тази информация е много полезна, затова ако имаш време разказвай ни ! Аз поне съм любопитна  diablo На мен ми предстой след няколко месеца и лека-полека ми става  yahoo . Какво беше времето ? Младоженеца беше ли развълнуван  tease ?
Аз Ви пожелавам много, много семейно щастие и още повече любов ! Бъдете живи и здрави !  give_rose give_rose Bravo give_rose
Очаквам с нетърпение поста ти, а защо не и снимките ?  give_rose
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 07, 2013, 13:45:28 »

Благодаря много, gospojicakapriz!  kiss2 Времето беше страхотно, точно както се и надявах. Даже направо горещо, умрях си от притеснение да не се разпадне я грим, я прическа докато се прибера в нас girl_impossible В ритуалната зала пък завряхме lol Докато се изредят всички да честитят беше ад lol И като се има предвид, че аз бях нали все пак с рокля, а мъжът ми, горкия с костюм, риза, че и потник отдолу  lol Да ти кажа каквото и да се случи времето при вас, хич да не ти пука! Няколко дни след нашата сватба в отсрещния блок идваха за една булка в най-големия дъжд и гледахме през терасата как мацките бягат да не се намокрят, а мъжете супер спокойни и хоро играха под дъжда Bravo
За вълнението - и двамата с младоженеца се вълнувахме доста...като той все пак като мъж някак си по-така не го показваше Blush
Фотографа ни беше Георги Ангелов. Има си сайт и страничка във фейсбук, ако проявяваш интерес ще ти ги покажа. Той снима с жена си. И двамата са много готини и правят много красиви неща. Ди джей беше Светослав Ганев. Също много готин и доста от гостите след сватбата ни питаха кой е и ни поздравяваха за избора и бяха доволни от начина по който е водил ''програмата'' така да се каже danceg Била съм на няколко сватби и да си призная не харесвам откровените простотии, които някои ди джеи си позволяват уж като изненада за младоженците или гостите. С него си бяхме уточнили какво искаме и какво не, и той се съобрази с абсолютно всичко. Имаше и разбира се неща, за които ние не знаем, но всичко беше супер изчистено и забавно. Единственото, което малко не го обмислихме и го казвам като съвет за бъдещите булки, които примерно искат някаква по-специална фотосесия преди официалната част в ресторанта - да си предупредите гостите и да си предвидят правилно времето! biggrin При нас фотосесията беше веднага след ритуалната зала и си мислехме, че докато се придвижат и настанят всички гости, ние ще сме се върнали. Обаче закъсняхме с около половин час и повече и някои хора почнали да се изнервят какво става, а у...после в градината продължиха снимките с гостите и това допълнително проточи времето, в което трябваше да започне тържеството. За това тези неща трябва добре да се обмислят и предвидят, за да не се създават кофти ситуации.
От професионалните снимки все още нямам и ще опитам да кача една две, от тези, които имаме...дано да успея, че до сега знам само как се пише в темите ohah danceg
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 07, 2013, 20:47:03 »

 yahoo yahoo yahoo Честито и от мен, Ines. Толкова се развълнувах от разказа ти. Направо, страхотно. Много се радвам, да споделим щастието ти с теб. пожелавам ти от цялото си сърце много семейно щастие и късмет.  DANCE Good luck
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 08, 2013, 00:23:57 »

Браво още веднъж ! Много благодаря за разказа ! Найстина е било страхотно ! За Ангелов знам, защото ми е снимкал бала, а пък и ние него наехме  Bravo В нашите среди той е доста популярен.За ДЖ ще е Красимир Неделчев (дано не му бъркам името на човека ), а ресторанта е "Горски Кът". Ще видим какво ще стане  tease . Снимки чакаме определено! От мен толкова засега, че станало сто часа ! Още веднъж  give_rose give_rose give_rose
Активен
miki_8
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #397 -: май 21, 2013, 14:35:24 »

Здравейте момичета! Има ли някой от вас, който организира сватба през септември ? Нашата е на 07.09.13 г. Пишете кой до къде е стигнал с подготовката.
Хубав ден на всички !
Активен
ninita_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #398 -: май 25, 2013, 19:42:18 »

Здравей miki_8 и нашата сватба ще е септември на 21.09.За сега не сме резервирали само ресторанта и сме запазили час в гражданското.Очаквам скоро да поръчаме и поканите,а вие до къде сте?Къде ще бъде вашата сватба?
Активен
miki_8
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #399 -: май 31, 2013, 21:04:03 »

здравей, ninita ние имаме ресторант Национал зала Максима, дата в гражданското и в църквата, диджей и оператор. Поканите мисля да ги направя след 10 юни. За сега това е всичко.
Активен
Elkis
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #400 -: юни 30, 2013, 20:26:04 »

Тъй като много бъдещи булки питат за гримьор и фризцор в Сливен, искам специално да препоръчам Яна Бакърджиева (фризьор) и  Сиси (гримьор). Те ме правиха за моята сватба и свършиха чудесна работа. Няма да съжалявате smile good
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #401 -: юли 09, 2013, 08:51:01 »

Здравейте и от мен ,момичета smile Искам да ви попитам за сватбена агенция в Сливен. По принцип всичко си организирахме сами досега,но ми трябва агенция за украсата на ресторанта. Знаете ли кои се справят добре? Сватбата ще е в Сикрет гардън - от там украсата е бонус, но се притеснявам , тъй като разговаряме само с управителя на Виенската сладкарница и така и не бяха ни предоставени снимки с украсата им и мислим да си наемем агенция,тъй като вече не остана много време, а живеем във Варна... sad
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 10, 2013, 13:49:40 »

Добре дошла sidjeik smile Ако не искаш нещо определено като украса, те съветвам да не си давате излишно парите за агенция. В Сикрет Гардън така е направено всичко, че хем всичко е изпипано, хем е много стилно и семпло, няма излишни натруфени неща. Спокойно можеш да се довериш само на тяхната украса, но лично аз те съветвам, ако имаш време и възможност да се свържеш с някоя от жените, работещи долу в офиса им, да се видите и с тях да уточниш всичко. Управителя на мен лично ми е леко неприятен, претупва нещата, пък е и мъж - специално за такива важни детайли като украса и т.н. не бих му се доверила NO
Има едно момиче мисля, че Деница се казва (щом сватбата ви е там предполагам няма да има проблем да се свържеш с нея и да поискаш да се видите и тя да ти покаже какво предлагат). Имах нейна визитка, но трябва да я потърся и ако искаш ще ти дам номера и. Много е мила и ти показва и предлага, каквото има, а ти си решаваш кое да бъде.
Сега ще ти отговоря и на съобщението...с голяяяяямо закъснение grandfather DANCE
Активен
Puhito
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #403 -: юли 11, 2013, 20:38:04 »

sidjeik ako ne e taina zashto izbrahte Sliven. I az sum ot Varna i planiram svatba i se 4udq mejdu Varna i Secret Garden. Secret Garden e unikalen nqma nujda ot mn mn dopalnitelna okrasa, no tr da si izberesh cvqt, zashtoto te imat opcii.
Активен
Elkis
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #404 -: юли 11, 2013, 21:57:07 »

Здравейте и от мен ,момичета smile Искам да ви попитам за сватбена агенция в Сливен. По принцип всичко си организирахме сами досега,но ми трябва агенция за украсата на ресторанта. Знаете ли кои се справят добре? Сватбата ще е в Сикрет гардън - от там украсата е бонус, но се притеснявам , тъй като разговаряме само с управителя на Виенската сладкарница и така и не бяха ни предоставени снимки с украсата им и мислим да си наемем агенция,тъй като вече не остана много време, а живеем във Варна... sad


В Сикрет гардън наистина търси Деница, защото управителя на виенския салон не отговаря за украсата в ресторанта. Ние  занесохме цветята, които искахме и те украсиха всичко smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines