Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:44:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 235599 пъти)
 
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 16, 2009, 13:25:43 »

Цвети, честита датичка и ресторант  Bravo  и на мен много ми липсват всички тук.  cray . Ние също запазихме датата и сега вече изпадам в паника какво точно да правя. Нямам никаква идея за DJ. Вчера изчетох целия форум, дано ми изникне нещо ама...
Момичета, моля ви, нужни сте ни тук  give_rose give_rose give_rose


* 004397798.jpg (55.68 KB, 450x450 - видяно 612 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 16, 2009, 14:00:43 »

Ето ТУК можете да си уговаряте срещите на форума ,но НЕ и да си ЧАТИТЕ.
Дидето няма да ти изтрием мнението.Нека някой ти помогне.Едно е да поискаш помощ друго е да се поздравявате по всякакви поводи.

Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 16, 2009, 17:58:25 »

За Дидето:
http://www.evahospital.com/index_files/Page481.htm
http://sliven-news.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2065&Itemid=88
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,12276.300.html
Успех ти желая и всичко да е наред!
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 16, 2009, 18:18:43 »

За нищо,дано съм ти била от полза!Аз лично имам преки впечатления по-скоро от "Хаджи Димитър",не точно от 3Д -то,но ...
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 19, 2009, 08:58:57 »

Цвети, честито за датата. Чудна лятна сватба ще е и имаш много време да се подготвиш. Диде, писах ти в пощата. Лека седмица, момичета!!!
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 19, 2009, 17:54:34 »

Лошо, че форумът се поразтури. В другите темички си чатят мамчетата и получават отговорите, които търсят. Жалко наистина, че няма как да има наша тема, където да си "чатим" за сватбите, вълненията ни, докторите ни, децата ни. Ех, момичета.. липсвате, та вие сте ми най- много на сърце sad
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 19, 2009, 19:13:39 »

Цвети, честито и от мен за запазената дата. Добре, че сте успели по-навреме да оправите и тази формалност, че като знам ние в края на март ходихме да запазваме за август и нямаше свободни часове, по-късно от 12:00 на обяд и се наложи да изместим датата с една седмица, но това не беше фатално, слава богу. Добре е, че и ресторанта сте си запазили, основните неща. Остава да се поогледаш и да запазваш и видеото и музиката, че не се знае и те как ще са с ангажиментите, че нас лично много ни въртяха, все пак в Сливен няма кой знае какъв избор на добри такива. А  пък, ако имаш въпроси за нещо, насреща сме, нищо че не пишем активно, при нужда от помощ веднага се отзоваваме.  girl_wink
Мариянка, не изпадай в паника, ще се оправят нещата много бързо, ще видиш. Щом си изчела всичко в темата за ди джеи и оператори, вероятно вече имаш нещо наум по въпроса, така че... Остава да действаш.
« Последна редакция: януари 19, 2009, 22:47:45 от vilence » Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 20, 2009, 09:09:43 »

Ей момичета, супер е че сте тук  give_rose
Виленце, за DJ и оператор съм се понасочила малко, но се колебая чесно казано в избора си. За видеото най вероятно ще е Неделчо, но ми се искаше да получа малко отзиви и за Гаро  crazy .
А за DJ просто идея си нямам. Искам да е весело и да има много  Party time  dance
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 20, 2009, 19:15:44 »

Мариянка, недей да го мислиш, Неделчо нека да е  good
Успех в подготовката!
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 21, 2009, 09:41:09 »

Благодаря ви момичета.  @}->--Без вас щеше да е толкова трудно.  girl_in_love
 Виленце, специални благодарности на теб  give_rose Много ми помогна  smile
« Последна редакция: януари 21, 2009, 09:45:30 от Mariqnkata » Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 21, 2009, 12:15:58 »

И аз ти препоръчвам твърдо Неделчо, голям професионалист е. Знае си всичко, ако забравиш нещо ти напомня, и така те предрасполага ( което за мен е много важно ). Аз много се притеснявах от самата камера на сватбата ( това , че ще ме снима през цялото време, как да се държа и т.н. ), но Неделчо така те предрасполага , че просто забравяш за него.
Активен
mechta
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #26 -: януари 22, 2009, 02:07:02 »

Ей момичета преди време в Сливен кумът ми поръча едн кристал с вградена наша снимка от изписванет а дъщееря ми. Правят се при вас..нещо crystal design  май беше фирмата. Виже ги интересни са за подаръчета. Ако някой намери сайта да ми прати на лични, че съм го загубила.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 22, 2009, 09:56:53 »

Здравейте,момичета!Имам нужда от спешна помощ-знае ли някоя от вас дали нкаде в Сливен има пощенски услуги  DHL или TNT crazy crazy
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 22, 2009, 12:17:28 »

Майче, има офис на DHL в Сливен. Намира се  срещу бившото бистро Рубин. Срещу него има един магазин за осветителни тела, а офиса е над него. Незнам дали ти обесних много добре, Надявам се да се справиш. Иначе от Била тръгваш към часовника и първата в ляво. Успех!
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 22, 2009, 22:22:30 »

Здравейте момичета  :)радвам сече ви засичам  Bravo
Виленце, bandidi благодаря ви много момичета give_rose За видеото да ви кажа все още не сме отишли,че не ни остава време......но определено мисля да се насоча към Неделчо good
Марианка за ДЖ ние дадохме капаро на Деян,той е и певец.Водил е много сватби в Сливен и Пловдив разбрах.Ако искаш мога да ти дам номера му, много свястно момче е. girl_wink
Аз да ви кажа утре ще ходя да променям часа в ритуалната, дано се съгласят blush Когато ходихме първият път да си пазим час, ни казаха да кажем за промени до седмица......силно се надявам да няма проблем!
А бихте ли ми казали колко време трае ритуала в гражданското и ритуала в църквата?За 2 часа свърщват ли двете? И в колко часа най късно може да има венчавка в църквата?
Целувки на всички и мерси ,че сте винаги насреща  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines