Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:39:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 236379 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: декември 14, 2008, 00:42:58 »

« Последна редакция: януари 28, 2011, 11:06:51 от fiibi_bg » Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 18, 2008, 11:27:50 »

 :)Благораря още веднъж на всички!Да ви се връща smile
Майче,страхотно коремче си заформила вече!Кой знае колко му се радвате!
Надявам се всички сте добре!Моето кръвно тези дни бая ме разлюля,бях като пияна,но надявам се вече да нямам такива екстремни почерняващи изживявания!
Ники какво стана с DJ-я?Избрахте ли вече?Музиката остава ли?Как вървят нещата?Мариянка и Цвети имат още доста време.Много нови идеи ще им дойдат на главата.
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 20, 2008, 13:23:54 »

 Girl_hide здравейте момичета give_rose отдавна не съм писала, но преди празниците имаме доста работа и не ми остава никакво време  angry Бори честита ти кухничка, да сготвиш много манджички на любимите си същества.Ние също сме в процес на правене на кухня, но Дядо Коледа каза,че ще е готова след нова година...... nea Организацията на сватбата малко съм я поизоставила около това суетене за коледните празници pardon единственно успях да се свържа с едно момиче (голяма сладурана) за украсата.Днес ще ходя на обиколка по магазините за подаръчета  Santa
Катрин с малко закъснение ще се впиша и аз в книгата за гости  blush
Пожелавам ви лек ден на всички и много ще се радвам ,ако успеем да си организираме една срешичка, за да се запозная с всички вас  Bravo yahoo
 gcrst чао за сега
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 02, 2009, 21:52:23 »

честита нова година милички  kiss2 . Моето пожлание към всички ви е : Нека не броиме дните, много да са ни парите, нека всеки ден е чудо, нека зло под капък спи , и по водаа ни върви. На бъдещите булки желая много положителни емоции , и да се насладят на всеки един момент от подготовката, желая също много много здрави бебоци в скоро време и от другите булки  blum . А сега да ви помоля аз нещо.... моля ви да ми пожелаете едно хубаво тихо временце без сняг , дъжд и вятър на 10-ти, че като гледам май няма да ме огрее за такова
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 07, 2009, 18:46:21 »

Ох момичета маклко остана а въобще не съм си починала. Прибрах се в Бургас и се надявах , че вече ще се отдам на релаксация но уви нямах този късмет. И тук работа за вършене , останали довършителни работи. Например днес съм излязла от 9 сутринта и сега успях да се прибера, а на всичкото отгоре и пак излизам ( даже още съм с якето и пиша  crazy ), че братовчедка ми има имен ден. Утре пак от сутринта съм в центъра по задачи, а вечерта ще ни идват и гости на всичко отгоре, в петък имам маникюр и се прибираме към Сливен и дойде сватбата , а за мен грам почивка няма УЖАС  girl_impossible  angry ви казвам, скапах се , а искам само малко да си почина ама уви няма...
Мриянка на теб честито миличка за датичката, мога само да те посъветвам започвай от сега с подготовката защото аз всеки ден казвах има време има време и накрая няма време и се скапваш да бягаш... така че започвай и се наслаждавай на всеки един момент  kiss2
« Последна редакция: януари 07, 2009, 18:50:34 от niksha » Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 07, 2009, 21:43:54 »

Спокойно,Ники!Повечето от нас са така,когато са подготвяли до голяма част сами сватбите си.Аз като си спомня колко изнервени бяхме малко преди това и колко се поздърпвахме за някои дреболиики,но всичко отмина и на самата сватба отидоха една усмихната младоженка и един много танцуващ младоженец.Просто всичките притеснения си заслужаваха,защото видяхме всичките си по-близки хора около нас.После остават спомените и удоволствието от това,което сте направили!
Много емоционална и готина сватба!И не спирай да се усмихваш и за миг! kiss2
« Последна редакция: януари 07, 2009, 22:02:24 от bori » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 08, 2009, 00:46:08 »

Модератор:  question question question
 Момичета, темата не случайно е в раздел "Организация на сватбата", а не в "Кафе или чай". Моля тук да обсъждате само неща около сватбите, а другите теми в съответния раздел, седмичната тема или по друг начин!
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 08, 2009, 13:49:18 »

Ами щастливата дата на нашата  :svatba:е 30.05.2009. Запазихме си час в общината и църквата. Сега трябва да изберем и ресторант  Party time. Не сме уточнили изцяло броя на гостите, но грубо са около 80. Давайте идейки за хубаво място  give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 08, 2009, 15:29:05 »

Аз съм твърдо за "Национал" по-малката им зала е раскошна просто. Аз бях влюбена в нея , но нали ние сме повечко хора и трябваше да сме в голямата , която също не е лоша. Това е предложението от мен останалите момичета и те да казват  kiss2
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 08, 2009, 15:29:56 »

Ами момичета аз съм казала доста неща по повод на организацията на сватбата.Безсмислено е да се повтарям.по-рядко ще пиша,защото не намирам какво ново да кажа,а  и вече донякъде имам и други вълнения.Беше ми хубаво да си споделям с вас за всичко!
Радвам се за Мариянка,че са си запазили датичка.Успешна подготовка!И много положителни емоции!Ако нещо има да ме питате-на лични!
Ники,много красива и емоционална сватба!
Цвети и на теб много хубави емоции с подготовката! kiss2
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 08, 2009, 15:58:49 »

Искам да попитам Цвети, за кога е панирана сватбата?
Ники, избра ли си с каква косичка ще си, прическа де:)
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 08, 2009, 20:38:11 »

Ники, мила, надявай се да си починеш след сватбата. Дните преди нея са най - изнервящите от многото ангажименти и напрегнати ситуации. В деня преди моята сватба бях пред нервна криза. Четири дни  не бяхме яли и пили почти нищо, а на сватбата щях да припадна от глад. Така, че действай спокойно, а след това ще почиваш колкото искаш.

Миме, кога ще ни покажеш малкия красавец? Чакаме с нетърпение!
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 15, 2009, 22:08:32 »

ееееееееее неееееееееее cray cray cray моля Ви недейте така, тъкмо си намерих приятелчета от Сливен shok Искам много да продължа да си пиша със вас Плачещо момиче hysteric Модераторите, моля ви направете нещо, нека да не се караме и сърдим battle Коя е новата темичка, която споменавате,че можем да си пишем ? huhhuh.gif
Момичета кога ще си направим срещичка, толкова ми се искаше да ви видя, а и да продължим да си пишем.....върнете сееееее cray
Иначе по темата.......ако остана някой да я чете .... запазихме си датичка на 20.06.2009 , имаме си и ресторант "дева"......
ох желанието ми се изпари да пиша  cray
gucci коя е темичката, която си направила за нас?
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 16, 2009, 12:23:34 »

Цвети, не бъди тъжна! Честито за датичката и ресторанта! аз ще бъда в Сливен тази седмица, така че може да се видим и да обсъдим подготовките на останалите булки.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 16, 2009, 12:42:39 »

Ей съседки искам да питам нещо може и да ме истриятмодераторите ама няма каде да питам я кажете при кой мога да отида на 3д в сливен и някакви кординати ако може да ми дадете
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines