Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:44:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ - 2 част  (Прочетена 427848 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #360 -: декември 20, 2011, 11:14:43 »

 Да, не съм объркала секциите! В и-мейла си бях посочила изрично кой файл (т.е. коя снимка) за коя секция е. Доколкото имах възможност да разгледам снимките от секция 3("Булчински рокли"), оставам с впечатлението, че не съм единствената.
 Съжалявам, че реагирам така гневно, но наистина имах големи очаквания към екипа на форума. Дори през ум не ми е минавало, че е възможно да се допусне толкова нелепа грешка!
 
 Допълвам си поста. Не бях сигурна дали наистина е възможно една снимка да се появи повече от веднъж. Затова си направих експеримент с категорията, в която предположих, че има най-малко снимки -"Сватбена украса". И каква изненада - със сигурност 1 от снимките се появи два пъти...Толкова за случайния принцип.
 
 Момичета, дори и да "бойкотирате" гласуването", вашите гласове са "капка в морето". Нищо няма да постигнете. Има достатъчно много други хора, които да гласуват. Съжалявам!
« Последна редакция: декември 20, 2011, 11:25:17 от michelle » Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #361 -: декември 20, 2011, 11:21:58 »

V_e_S_i
,,МОМИЧЕТА ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ГЛАСУВАМЕ ДОКАТО НЕ СЕ ВНЕСЕ ЯСНОТА И НЕ СЕ АНУЛИРА ГЛАСУВАНЕТО ДО МОМЕНТА!!!!,,

И аз съм на същото мнение, да не гласуваме докато не се корегират нещата. Да се премахнат снимки които са колажи от няколко снимки,също всеки участник да е с по една снимка за категория и снимката да е в правилната категирия. И също да можем да виждаме всички снимки и да гласуваме...
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 20, 2011, 11:24:40 »

Да се премахнат снимки които са колажи
Аз мисля, че и ти пита за колажи. Аз имам колаж, тъй като бях с две рокли, не мога да реша коя да избера, но ако това е проблем, нека ако се анулира всичко да пратя само една, обаче това ми се вижда избор без край. Наново да се пращат и т.н. и пак ще чакаме.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #363 -: декември 20, 2011, 11:26:46 »

Да питах и ми веше отговорено,че не може... затова се ядосвам..
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 20, 2011, 11:29:24 »

А на някой отваря ли му се регламента?
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #365 -: декември 20, 2011, 11:30:35 »

За 3 дни може на ново да се пратят на ново снимките и още няколко дни за гласуване. Поне ще знаем, че може да участваме с повече снимки и колажи, а при условие,че е толкова чакан конкурс и всички следят темата мисля,че е напълно възможно всичко това да стане бързо...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 20, 2011, 11:31:46 »

_Ava_  НЕ  NO sad
И аз исках да прочета регламента...но не става.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #367 -: декември 20, 2011, 11:31:52 »

 О, аз имам и още един въпрос. Нали имахме право да похвалим фотографите, сватбените агенти и производителите на роклите? И да напишем кратък текст, с който да спечелим на своя страна симпатиите на гласуващите? Само аз ли виждам, че тези неща липсват под снимките?
 Няма го вече регламента за този конкурс  smile Излиза надписа с обратното броене за започването на конкурса (вече отброяващ "наобратно"  Wink )
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 20, 2011, 11:33:45 »

V_e_S_i
,,МОМИЧЕТА ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ГЛАСУВАМЕ ДОКАТО НЕ СЕ ВНЕСЕ ЯСНОТА И НЕ СЕ АНУЛИРА ГЛАСУВАНЕТО ДО МОМЕНТА!!!!,,

И аз съм на същото мнение, да не гласуваме докато не се корегират нещата. Да се премахнат снимки които са колажи от няколко снимки,също всеки участник да е с по една снимка за категория и снимката да е в правилната категирия. И също да можем да виждаме всички снимки и да гласуваме...
Аз не мисля,че колажа е проблем спрямо това,че гласуваш за която и да е снимка за да видиш другите. Много е странно.  sad Ами ако не ми харесва нито една от двете?  Има липсващи снимки!!!
« Последна редакция: декември 20, 2011, 12:02:07 от Nina Style » Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #369 -: декември 20, 2011, 11:34:38 »

цитирам:

,,Решихме да подновим инициативата на конкурса.

Разликата с миналите издания ще бъде в начина на гласуване (за сега е тайна) и формата.

Този път "Сватбени емоции" ще се раздели на три:


•Сватбените моменти
•Декорация на сватбата
•Булчинската рокля

Участниците могат да участват с по една снимка, като задължително е да изпратят снимка за Сватбените моменти. (Това е с цел фирмите за декорация да не злоупотребяват).
Естествено участието в конкурса е само за младоженци. Условията може да прочетете тук.

Гласуването няма да допуска машинациите от миналите издания. Няма да има и гласуване във форума.

Наградите ще ги обявим в края на септември. За сега има три желаещи фирми.
Ако някой желае да даде награда нека да се свърже с нас на посечените емайли.
,,
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 20, 2011, 11:38:05 »

michelle, аз тъкмо затова питам за регламента - вероятно там има информация, която ще ни спести гадаенето какво се случва. Ама много си му отива името на конкурса - "Сватбени емоции" - сега ако кажете, че не ви кара да се вълнувате (без да квалифицирам какви са емоциите-положителни или не) Wink
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #371 -: декември 20, 2011, 11:40:27 »

Присъединявам се към вас, че проблемите с конкурса не са само един или два, недоизмислено е! Независимо, че не съм изпратила снимки за участие, искаше ми се резултатите да отразяват действително симпатиите на нас, които гласуваме, а не странната методика на гласуване и отчитане. Нелепо е да ме карат да гласувам и да избирам една от две снимки, след като нито една от тях не ми харесва и не искам да дам гласа си за нея.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: декември 20, 2011, 11:51:05 »

fashion ,  goodpost goodpost goodpost

До тук какво имаме - НЕрегламентирано гласуване, НЕобявени награди, НЕспазени срокове, НЕпубликувани снимки, НЕспазен регламент......Какво друго да се очаква, не знам angry



Сетих се и още един въпрос - като няма имена на младоженците как се разбира примерно, че еди-коя си украса наистина е на еди-кои си младоженци и как да знаем дали наистина има изпратена снимка на младоженци или само украса на някоя фирма....
« Последна редакция: декември 20, 2011, 11:53:07 от V_e_S_i » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 20, 2011, 12:03:39 »

Брей, а вие освен да изисквате нещо друго можете ли да правите, ще каже човек, че това е въпрос на живот и смърт и ако има проблем със снимките ви още утре ще се гътнете.

Има проблем със сървара.Админите бързаха да качат, снимките защото макар да ви беше казано, че има проблем вие не млъкнахте и виехте на умряло кога.. кога..Форума почти се беше затрил вие за конкурса се притеснявате.Има проблеми ще се отстранят.

Стига сте злобеели, бъдете повече конкретни и давайте реални идеи.

Направете си тема в друг раздел и там разисквайте тук не е мястото!

И как знаете за кого ще гласувате?Ми и аз познавам част от момичетата, но ако не ми харесват снимките им хич и няма да гласувам за тях.

И последно нали знаете че печелившите са тези който впрегнат цялата рода да гласува!
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 20, 2011, 12:12:26 »

И последно нали знаете че печелившите са тези който впрегнат цялата рода да гласува!

Жалко за прекрасната идея и язък за целия труд, който сте положили дотук...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines