Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 07:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 101791 пъти)
 
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 19, 2008, 15:40:08 »

Да покажа и аз моя суперски подарък фук-фук  danceg danceg danceg
Заслугата е на Инчето, както вече казах  Благодаря give_rose give_rose give_rose



Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 19, 2008, 18:17:50 »

И аз днес получих моя, много красиви коледни топки, довечера ще ги снинмам. Благодаря на Елвира
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 19, 2008, 18:19:48 »

честитооо! бебче, много ти е готин подаръка! на всички са много готини! браво на снежанките!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 19, 2008, 18:20:46 »

здравейте мили съформки,ншия комп е развален  :angry:и затова пиша чак сега huhhuh.gif
подаръка си го получих във вторник на работата и не го снимах опакован,но беше страхотен ...всяко малко подаръче беше опаковано по отделно и приличаше на коледна елхичка
искам страшно много да благодаря на gucci за страхотния подарък give_rose give_rose
самият подарък е кристална висулка ,свещичка под формата на снежинка,коледна чаша за кафе,музикална картичка и една страхотна рамка за снимка с черна кожа(идеално пасваща на спалнята ни) с наша снимка от сватбата.
Благодаря ти много Гери за страхотния подарък,стана ми страшно мило като видях снимката give_rose give_rose give_rose
ето и снимка
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 19, 2008, 19:03:30 »

Ох камък ми падна от сърцето. Днес даже звънях в куриера да видя дали всичко е наред.Радвам се че ти харесва защото го избирах с голямо старание и го опаковах с желание.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 19, 2008, 19:18:27 »

EEeeeee, Маслинката е получила уникален подарък, даже малко и завидях blush give_rose
Браво на Гери, с колко внимание е избирано и направено, браво!!! Bravo yahoo
Който я измисли тази игра, така да я нарека-да е жив и здрав!!! Такава емоция е това, че се вълнувам повече отколкото от подаръка на моя Бейби, направо ми стана едно по-коледно откакто и аз чакам!:)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 19, 2008, 20:37:00 »

Страхотни подаръци сте получили момичета blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 19, 2008, 20:46:55 »

ИМАМ СИ ПОДАРЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК!!!!!!!! danceg girl_in_love LOVING
ЕЛИ-МИСКАПРИЗ!!!БЕЗКРАЙНО ТИ БЛАГОДАРЯ!!
Ето сега и снимкище пуснада кажа само.Основния подарък е ваучер за масаж :infatuated:който ще "осребря"  в най-скоро време. *YAHOO*Имам нужда.Имам също така един прекрасен снежен човек който кара  ски Girl_hide и една картичка със страхотно пожелание heart Girl_hide
Опаковани много стилно и с прекрасен вкус. give_rose
Ели благодаря ти много.Не очаквах точно днес подаръка и страшно се зарадвах и изненадах. *YAHOO*Жал ми беше да разопаковам но любопитството надделяяяяяяя


Сладурка, много се радвам че идеята с масажа ти е харесала. Аз наистина много се притеснявах дали е подходящ подарък. Само да кажа че ваучера е в сила 3 месеца. Като решиш да ходиш предварително им се обади да си запазиш час.  give_rose А ако звъннеш и на мен може да ходим заедно и после на кафенце  girl_wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 20, 2008, 10:47:51 »

Да се похваля!!!!И моят подарък дойде с шейничката чак от Бургас!Първо,много,много,много искам да благодаря на моята сладурчеста,добричка,миличка,готина,усмихната Снежанка,една от любимите ми съфорумки от много време-искрящото Пламъче- plamik !!!

heart heart heart

Получих от нея страхотна,ама наистина чудесна голяма стенна рамка за 4 снимки (живи и здрави скоро от всяко гнезденце ще се усмихва по един член на семейството Girl_hide ) Страшно ми хареса и вече съм й измислила място на стената,много си пасва и цветово вкъщи!А картичката....толкова мили пожелания :'( Благодаря ти,Плами,от сърце!Нека скоро и във вашия дом заблестят красиви детски очички kiss2




« Последна редакция: декември 20, 2008, 10:49:46 от Rossistela » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 20, 2008, 10:55:32 »

Страхотни подаръци си имате всички. Едно голямо  Bravo на всички Снежанки
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 20, 2008, 11:40:34 »

Момичета , подаръците ви са страхотни , поздравления на Снежанките  Bravo
А знаете ли на мен колко ми е хубавооооо  yahoo
Да видя толкова въодушевени и щастливи момичета и то само от една моя идейка , и толкова се раздвам , че се реализира  yahoo

Искам да благодаря на Катитка за приказната картичка , която получих вчера вечерта като се прибрах , вече капнала и мокра като кокошка , така ме стопли набързо и страшно ме зарадва , благодаря ти Кати  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: декември 20, 2008, 13:25:57 »

Сладуркиииии и аз си имам подаръкккккк  danceg   danceg   danceg   danceg   danceg   danceg
Благодаря на Ble6tu4ka за прекрасните подаръчета, благодаря за Коледното настроение  give_rose имам си четка на Триза (може би ще ми е за сефте да се среша  tease), шоколадов дядо Коледа, малка свещичка на Дядо Мраз и ботуш със снежко и картичка с весели пингвини  yahoo  (снимки по-късно ще пусна)

Благодаря Ble6tu4ka  give_rose  give_rose  give_rose  give_rose  give_rose така се зарадвах   Yes 
« Последна редакция: декември 20, 2008, 14:05:07 от fiamaa » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 20, 2008, 15:27:59 »

Rossistela, безкрайно много се радвам, че подарък е стигнал при вас невредим и, че ти е харесал. Нека от всяко гнездо ти се усмихва скъп за тебе човек!  give_rose
И покрай изпращането на подаръка мога да се преквалифицирам на следовател - кога е дошъл куриера, кога пратката е заминала и кога е пристигнала при теб.  tease
И благодаря на ТЕДИ за идеята..... god
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: декември 20, 2008, 19:50:21 »

 Подаръците на всички са страхотниии smile
 Аз вече с нетърпение чакам моя, предполагам че до вторник ще го получа blum
 goldi, много се надявам подаръкът да ти е харесал и да ти остане за спмен от мен blush
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 20, 2008, 20:20:33 »

Ето ги и обещаните снимки  danceg още веднъж - Благодаря на Бле6ту4ка  за шоколадовото лакомствосамо и да добавя, че шоколадовия дядо Коледа не оцеля и беше изяден-сладко, сладко  tease




« Последна редакция: декември 20, 2008, 20:24:48 от fiamaa » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines