Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:11:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 99533 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 15, 2009, 23:04:33 »

И още една


* DSCF2906.JPG (51.07 KB, 314x235 - видяно 2546 пъти.)
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 20, 2009, 12:37:13 »

Пък аз още си нямам подарък от последния тур ....дано просто да не е пратен и да не се е загубил  pardon

Всички ли вече си получиха подаръците  blush
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 20, 2009, 12:40:25 »

Ей Герка, не си сама мила, и аз съм в кюпа на " неполучилите".Не съм изгубила още надежда де..но и аз си мисля че се е изгубил някъде.Все пак имам надежда че ще дойде..някой ден. smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 20, 2009, 23:32:46 »

Може би е доре Снежанките да пишат
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 21, 2009, 10:51:02 »

Ех, ама и аз съм заплес  crazy - мислех, че съм се похвалила тук а май не съм. Аз също си получих подаръчето  yahoo - още в понеделник /сигурно и в четвъртък миналата седмица щеше да е, ама не бях на работа/.
Искам да благодаря на моята страхотна Снежанка - Ели /misskapriss / за подаръчето и ведрото настроение, което ми създаде с лятната катртичка girl_wink и прекрасните пожелания в нея. Снимки ще пусна довечера, защото подаръка ми е вече вкъщи. Имам си рамка за снимки с места за 2 снимчици /между другото отдавна се каня да си купя подобна/ и комплект от 4 свешички.
Още веднъж Ели, мнооого ти благодаря и целувки  kiss2 kiss2 kiss2. Страхотен избор give_rose .
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 23, 2009, 23:35:18 »

Аз пък днес бях много приятно изненадана от една много дълго пътуваща изненада от Наденцето!  yahoo Благодаря ти много, мила, за красивата картичка, пожеланията и нежната снежинка.  heart heart heart. Ще си я закача на елхата за следващата Коледа.  give_rose

Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 26, 2009, 15:04:47 »

Ето снимка на подаръка,който Крис получи от нашата Снежанка.
Специално за Танчето(Bulechka) give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: януари 26, 2009, 15:43:43 от gucci » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 26, 2009, 16:36:26 »

Алекс, много благодаря!!! give_rose
крис е много сладък, а бодито му е почти точно!! Momy kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 31, 2009, 01:18:34 »

Eeeх  yahoo и аз вече да мога да пиша...
Аз получих моя подарък в деня в който се прибирах към Албания от София - 5 януари. Моята Снежанка е solesito - Петя, с нея се видяхме, Мимето - Мария Лакова ме изненада и дойде и тя и така се превърна в малка форука среща, за която ще пиша в съответната темичка.
Петето ми подари невероятно красив коледен венец за коледната трапеза (нямам си такъв и много се зарадвах), който ще ползвам със здраве тази Коледа. Прилагам снимков материал (Пете   отново много ти благодаря - целувки):

Ето ни двете с Петя

А това ми е подаръка  yahoo  yahoo  danceg danceg

Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 31, 2009, 01:20:54 »

Вероника, подаръкът ти е супер. Получих същия свещник като подарък от Катитка и трябва да ти кажа, че обра овациите на коледната трапеза.  Bravo на снежанката
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 31, 2009, 01:23:00 »

ААА, искам също да благодаря на Надето  -little miss, Katitka - Катето и на Теди за хубавите пожелания написани на красивите картички.  give_rose give_rose give_rose
Надеее, аз да ти кажа , че наполовина почти успях да ти изпратя и аз ... ама се провалих, защото постоянно обикаляхме по градовете и нали почивни / работни дни, картичката остана неизпратена  blush  cray
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 31, 2009, 01:24:05 »

Вероника, подаръкът ти е супер. Получих същия свещник като подарък от Катитка и трябва да ти кажа, че обра овациите на коледната трапеза.  Bravo на снежанката
Да. наистина е невероятен  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 31, 2009, 11:35:47 »

Надеее, аз да ти кажа , че наполовина почти успях да ти изпратя и аз ... ама се провалих, защото постоянно обикаляхме по градовете и нали почивни / работни дни, картичката остана неизпратена  blush  cray
Вероника,мила не се притеснявай,искам да ти кажа че аз дори не съм разбрала,че не си ми изпратила защото не съм следила кой ми е пратил и кой не,аз още като ти я пращах ти казах че го правя не за да получа и аз картичка give_rose Така,че изобщо не се притеснявай tease радвам се,че си получила моята danceg
Иначе за снимката,уж гледам че ти си писала и си викам 'добре Мария е била,солесито е била,ама защо на снимката е Вероника  blush ',тая сутрин спя и пиша ROFL - много сте готини и усмихнати blum
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines