Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българският сериал - ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  (Прочетена 96835 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 04, 2008, 11:10:38 »

Момичета, аз не гледам много много този сериал и нямам мнение за актьорската игра, но чух че в него играел сина на Катето Евро, можете ли да ми кажете, кой е той, че довечера да го видя. 
 Снощи го гледах и Явор много ми хареса в този роля на гей. Много се смях.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 04, 2008, 11:13:39 »

Дани и аз като теб се възмущавам на играта на някои от актьорите, но същевременно сюжетната линия ми харесва и го следя. Според мен най-естествения образ от всички е на Ана и тук трябва да признаем актьорските качества на Диана Любенова - много обре играе. Оттам нататък всички преиграват жестоко като се започне от бащата на Явор, Явор, Елица и т.н. - не знам на какво ги учат тия актьори, но не и да бъдат естествени.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 04, 2008, 11:14:11 »

Ами поне за сега мисля че не се е появил, в сериала играе неговата приятелка всъщност. Тя е сестрата на Явор / но не Елица /.

Абе хора представяте ли си наистина такова нещо да се влюбиш, да си лудо влюбен примерно, и след като вече си хлътнал и разбираш че този човек ти е роднина / брат в случая / , абе старнна работа, но и много много гаднааааа.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2008, 11:14:39 »

И аз мисля,че единствени играта на Диана Любенова си заслужава  good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 04, 2008, 11:15:44 »

Диана е страхотна.... просто невероятна жена, актриса абе страшна е...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 04, 2008, 11:43:52 »

Аз първоначално бях скептично настроена към сериала, докато една вечер случайно не го гледах. стана ми интересно и продължих да го следя. На фона на последните български ТВ продукции, този ми изглежда доста добър. даже и мъжа ми го зарибих да го гледа  blum
На моменти играта на някои от актьорите е малко пресилена и дори изкуствена, но това е само при някои. На мен лично най-много ми допада Анастасия (не й знам истинското име). За мен тя е най-добрата актриса в този сериал  good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 04, 2008, 11:58:26 »

И аз го фледам и ми харесва само че от време на време в някой по сериозни моменти се случва да се позасмеят ама какво да с еправи не е холивут  girl_wink
Аз също смятам че Диана Любенова си играе най хубаво ролята
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #22 -: декември 04, 2008, 12:09:32 »

Откакто случайно изгледах първия епизод, мога да кажа, че го следя доста редовно- и въпреки някои наистина слаби изпълнения /Елица-наистина играе трагично/, има и такива герои, които са убедителни- освен това ми харесва, че нещата се развиват и има действие, което не е прекалено бавно и рядко отегчава. Независимо, че е адаптиран и че очевидно основните сюжетни линии са малко абсурдни на моменти... все пак ми харесва. Разтоварва ме. И го следя, по ТВ или като пропусна, в нета  good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 04, 2008, 12:18:54 »

Не знаех, че Марина е приятелка на сина на Катето Евро!!
Но сме е динодушни за Анастасия (Диана Любенова) страшна актриса е!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 04, 2008, 12:33:42 »

Чакайте и аз да се наредя тука  blum

Не знам, дали е глупост, ама аз го следя супер редовно, като пропусна, псле ходя го търся в нета, абе луда работа.  blum
Уж, гледах 1-вия епизод от любопитство и сега се пристрастих направо.  crazy

Въпреки че сте прави за актьорската игра - и аз много пъти съм си мислила, че ми прилича на средношколски самодеен театър lol

Харесва ми играта на Диана Любенова (Анастасия) много, Ники Илиев (Мартин), Елен Колева (София), Мария Статулова (Емилия), а Явор с всеки изминал епизод играе все по-добре, особено вчера като изигра гея  judges

А тази жена Петя Павлова, която имаше епизодична роля в сериала, защо си мисли, че има и актьорски талант, след като според мен дори и певчески няма, ама се вре навсякъде.

Жалко, че Тити Папазов участва толкова кратко sad Ама милото ме бъзика, че сигурно бил жив и щял да се появи в не-знам-си коя серия lol

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 04, 2008, 13:47:15 »

 
Яна Кузова и Пламен Димов от сериала Забранена любов демонстрират близките си отношения
Сн.: Bulphoto   
Още двама актьори се влюбиха покрай ”Забранена любов”
04 декември 2008 /
Актьорите Пламен Димов и Яна Кузова бяха забелязани да си разменят страстни целувки по време на партито по случай продажбата на Нова телевизия на шведската компания MTG.
Двамата са колеги в "Забранена любов". В сериала те нямат нищо общо. Пламен изпълнява ролята на Филип - безгрижен тийнейджър от семейство със скромни доходи. Яна пък играе Нора Сартори - разглезена богаташка дъщеря, която се смята за неотразима. Пламен и Яна не са единствените, които откриха любовта покрай нашумелия сериал. Наскоро Ники Илиев и Саня Борисова, които играят брат и сестра в "Забранена любов", също признаха, че са влюбени. Манекенката от Ivet Fashion се запознала с Ники на кастинга за ТВ проекта. Ники споделя, че 10-часовия работен ден, който той прекарва заедно с новата си приятелка Саня, не пречи на отношенията им, а напротив - по този начин те откриват много неща, които ги свързват.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 04, 2008, 13:52:15 »

Захира, това за Саня и Ники и аз го четох, но не знам коя е Яна Кузова?? Коя роля играе във филма, не ми е познато името даже на героинята и!!! А този Филип колко е голям всъщност??
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 04, 2008, 13:57:13 »

Яна Кузова е сестрата на Крис  good Тази малката, която си пада по учителя по биология  girl_wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 04, 2008, 13:57:52 »

Нора е сестрата на Крис , ето тази

Дават я рядко , а Филип е брата на Явор /Стефан/



Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 04, 2008, 14:03:17 »

Ето ги:


* a_dbfd5.jpg (17.71 KB, 350x354 - видяно 8619 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines