Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българският сериал - ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ  (Прочетена 96840 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: декември 03, 2008, 19:20:22 »

         Здравейте момичета   smile
Много се чудих дали да пусна тази темичка,защото все си мисля,че само ще си я пусна,ноо все пак да видим  pardon Много ми е интересно само аз ли гледам тази глупост? crazy Странното е че го наричам глупост,но все пак го гледам  scratch one-s head Наистина немога да се наситя на безобразната актьорска игра на нашите "видни" актьори  mega_chok Никога не съм гледала нещо по-зле,ама наистина ....тези хора може и да ги бива в театъра,но просто за ТВ и Кино си трябват други качества  huhhuh.gif
По принцип харесвам българското кино с някои малки изключения,но за мен този сериал е пълна излагация .....Вие как мислите?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 03, 2008, 19:36:18 »

На мен пък много ми харесва и го следя с интерес, както и повечето ми приятели. Актьорите си играят съвсем нормално, естествено и непринудено. Радвам се, че в Българя започват да се правят отново филми
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 03, 2008, 19:46:55 »

Аз също го гледам,но наистина някои от актьорите са меко казани смешни,няма такива дървета!
Най-смешна ми е момичето,което играе Елица,тя има само едно изражение на лицето и само една интонация на гласа! bad
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 03, 2008, 19:50:40 »

Гледам го е силно казано, но имам поглед над филма и мога да кажа, че са толкова зле актьорите, че след някоя не намясто реплика си задавам въпроса толкова ли е трудно да се прави кино. Много трудно влизат в ролите и си личи, че са престорени в пресъздаването на образа. Сюжетът също не ми допада, не е оригинален  blum
Но пък ги поздравявам за усулията.  tease
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 03, 2008, 20:21:39 »

Аз също понякога го гледам.Не мога да кажа, че не ми харесва, но наистина някои от актъорите не се справят много добре.Има и такива обаче, които са страхотни, като Диана Любенова, например/и не само тя, просто на др. не им знам имената.
Да не бъдем много критични, все пак това е първата БГ сапунка, с времето ще се оправят.
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 03, 2008, 20:40:01 »

аз също го гледам но немога да кажа че е по - зле от чуждите сапунки с герои от рода Хоан Карлос, Касандра и т.н., поне това е направено от българи и са се постара ли  smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #6 -: декември 03, 2008, 20:49:56 »

И аз го гледам понякога.Сюжета като за сапунка е ОК. Обаче актьорите верно са дървени. Според мен сме много далече от латино сапунките, в смисъл те са доста по-добри.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 03, 2008, 21:36:44 »

Аз много харесвам сериала  smile
Много по-приятно е да гледам София, а не Рио или Ню Йорк, и да слушам за реалните проблеми на един българин и релаността в една България отлкото за американската мечта например  tease
Може да не е кой знае какво и не го сравнявам въобще с др сапунки и филми, доставя ми удосволствие българското и се чувствам горда!
Харесва ми защото е наша продукция, какъвто и да беше сюжета пак юях да го гледам с интерес!
Писна ми да гледам американски и незнам си кви филми, няма смиъл да сравнявам - това е България, не може да е същото както във филмите, които сме свикнали да лгедаме до сега.
За съжаление постоянно си го тегля от Арената , защото тъпия ни приемник не е в ред и нямаме редовно основните ТВ програми.
« Последна редакция: декември 03, 2008, 21:39:48 от Вероника » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 04, 2008, 00:14:17 »

Да не бъдем много критични, все пак това е първата БГ сапунка, с времето ще се оправят.

не е първата Бг сапунка,преди време имаше един филм "Хотел България",който свърши на никъде  sad а смея да твърдя че беше дооооооста сполучлив и аз много го харесвах.А иначе за този мога само и аз да кажа "Браво за усилията" good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 04, 2008, 08:49:31 »

и аз следя сериала (повече си наваксвам от нета, де, но все пак..) и смея да твърдя че не е чак толкова зле, колкото го изкарват някои хора. Е, не е перфектен - но пък много малко сериали са. И не мисля че е под нивото на латино-сапунките. Колко латино-сериала сте гледали без да са дублирани на български. Има голяма разлика...
Да, някои от актьорите са ми по-скоро "трудни" за гледане (например Елица), но пък иначе като цяло много ми харесва и като изпълнение, и като сюжет.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 04, 2008, 09:12:32 »

И аз го гледам, забавно е за минаване на времето, определено доста ме дразни героинята която играе Елица... абе нещо хич я няма, почти всики други стават, даже някой са ми симпатични... Абе наистина е готино като слушаш за нещата които наистина си ги има в нашето ежедневие...
А снощи този Явор как изигра геяяяя, малеееее страшен беше, поне на мен ми допадна, такава роля май повече му подхожда, малко гадничко ама добре стана де.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 04, 2008, 09:31:12 »

Мммм всички казвате,че показва реални неща в България,ама нещо не е много така  nea поне според мен .....На моменти има реални неща,но като цялоооо  nea ......или поне засега не го правят...удрят си го точно на сапунка,а това,че качеството е на доста по-ниско ниво е така все пак за хубавите нещта трябват доста пари,с които тук не се разполага.
А актрисата,която играе Елица е пълен дебил....от нея нищо не става  bad
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 04, 2008, 09:34:23 »

На мен ми е смешен, наистина е като сапунка,само че българска.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 04, 2008, 09:58:21 »

Мацки,

аз също следя сериала. И за разлика от Хотел България, който даваха преди и който така и не прокопса - ми е интересен.

И не - това НЕ Е български филм. "Забранена Любов" всъщност е адаптиран филм, подобно на "Тя и Той". Сюжета съвсем не е измислян от българи. Сценаристите единствено са приспособили героите, средата и случките спрямо нашата българска действителност. Именно заради това според мен на моменти нещата яко куцат.
Иначе сериала ме върна към времето в студентските ми години, когато с нетърпение чаках да почне Дързост и Красота..  Wink

Ето и нещичко любопитно за филма. smile

Цитат
В ролите: Диана Любенова, Мария Статулова, Николай Илиев, Елен Колева, Фахрадин Фахрадинов, Саня Борисова, Ивайло Герасков, Тодор Танчев, Албена Ставрева

"Forbidden Love": 220 серии, продуценти Михаил Менкаджиев, Иво Вандов. Героите във филма свалят маски и разкриват истинските си лица – като в истинска история за истински хора. Случващото се на малкия екран е отражение на реалния живот. Близнаци, които не знаят един за друг за съществуването си, израстват самостоятелно и всеки има своя собствен живот. 20 години по-късно... Сценаристите адаптират формата, героите и сюжетните линии към родната действителност.

„Нова телевизия” работи по проекта с „Фриментал” (fremantlemedia.com) - компанията, реализирала „Забранена любов” в Австралия, Германия, Швеция, Гърция, Унгария и Хърватия и призната за един от най-големите експерти по серийна драма.

Продукцията на „Нова телевизия” е изцяло авторска. По нея работи екип от над 100 души - български режисьори, сценаристи, оператори и актьори. Този телевизионен проект няма аналог в България, жанрът се нарича серийна драма. За разликата от теленовелата, която разказва една съдба, серийната драма представя много истории на много хора, които се развиват доста по-бързо във времето.

Историите в „Забранена любов” се развиват в абсолютно оригинална българска среда. Декорите са копие на българските апартаменти и къщи, героите се влюбват и разделят на най-обичайните места за срещи в София, Пловдив и други големи градове. Езикът и случките в „Забранена любов” извадени от живота в България. За първи път българските зрители ще видят продукция, която отразява света около тях.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 04, 2008, 10:24:08 »

И аз го следя! Определено ми е интерено! Но героите играят меко казано зле, поне някой от тях, колкото до момичето, което играе ролята на Елица, тя е манекенка, и може би затова е така дразнеща...Определено много харесвам играта на Елен Колева и Диана Любенова. Ники Илиев също не е зле. Разочаровах се от факта, че сюжета е взаимстван, може би щеше да е много по-добре да е написан за българската действителност и българската публика.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines