Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:50:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО - част 5  (Прочетена 185009 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 05, 2008, 13:18:02 »

Вчера купих нова "Малка Тайна" /няма я в сайта им да ви я покажа" , за печено пиле с чесън.Пише че вътре има плик за печене пълен с подправките и само слагаш пилето вътре и печеш.
Тази вечер ще го пробвам и после ще кажа как е било  good

Как беше Girl_hide аз взех ,но с паприка,че моя мъж не обича чесън bad ама мисля да го направя със свински пържоли,че аз заради тях излизах да търся на Магги някоя малка тайна blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 05, 2008, 14:40:30 »

Аз зелето не го варя.Нарязвам го на дребно на ивички като за салата.Намачквам го хубаво със сол.След това в една тенджерка задушавам глава лук след това слагам червен пипер и го запържвам и след това доматите и доливам на едно шише домати едно шише вода подправката на маги и една чаена лъжица захар за да не се образуват киселини.Като се по изпържат доматките ги добавям към зелето и хубаво обърквам зелето с доматената част.В отделна тенджерка запържвам месето колкото да си смени цвета и добавям в зелето.Аз го правя в гювеч зелето и го пека захлупено а като стане готово отхлупвам и запичам.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 05, 2008, 15:33:31 »

Помощ girl_impossible няма такъв смотан плик просто,искам да попитам вие имате ли връзка за плика,защото ако имате ще им дигна луд скандал на тези от Магги beating два пакета и вътре няма и помен от връзка,добре че си имам sad Отделно аз вяра на плика нямам и добавих сметана и гъби и ще видим какво ще стане blum вече съжалих,че отказах китайското sad
 Offtopic Пълна глупост е този плик bad моето мнение е : купувате плик за печене,от качествените с връзка и надупчени на нужното място,слагате пилето/пържолите + подправките от новата малка тайна + готварска сметана и масло и печете,но не го печете в плика даден в пакетчето ще съжалявате good
« Последна редакция: декември 05, 2008, 20:16:42 от little.miss™ » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 05, 2008, 23:59:23 »

Аз си го пекох както си беше показано , в плика с връзката , и стана супер  judges
И снимки имам и утре ще ги пусна.
А на пакета пише с чесън , ама няма и грам вкус на чесън  good
Супер е и със сигурност ще го пробвам и с други неща.
А това с паприка пак ли е с плик и за печене ли е ?  blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 06, 2008, 01:57:00 »

Ако не е късно мога да ти кажа аз как го правя пилето с зеле.Аз напоследък нямам мн време за готвене.А и позабравих да пиша във форума щото няма време.
Но днес ще готвя но и аз не знам още какво.Съсигурност ще правя картофена крем супа.

Гучи, никога не е късно - приемам с удоволствие още една идея за прословутото пиле със зеле  blush
Обожавам да го ям това ядене, ама като никога не бях готвила...Твоето предложение звучи много добре  good

Направих най-накрая вчера, стана вкусно, ама всичко "хакнах" направо във фурната - домати, зеле, пиле и 3 часа го чаках да се сготви това зеле  crazy, направо умряхме от глад, докато стане  и пак ми се виждаше леко сурово, ама съвсем леко, иначе беше вкусно sad

Теа, сега прочетох това за водата, аз пък сложих малко, може и затова да се е получило така  crazy
« Последна редакция: декември 06, 2008, 02:03:44 от Kiksi » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 06, 2008, 08:49:59 »


А това с паприка пак ли е с плик и за печене ли е ?  blush

Dа то има с чесън и с паприка-два вида-поне в нашия магазин tease Обаче и в двата плика,че аз и от двете взех нямаше връзка beating и плика беше под всякаква критика,нямаше нищо общо с пликовете за готвене blum Но пък станаха вкусни пържолите yahoo Снимки нямам моя всичко изяде pleasantry
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 06, 2008, 12:00:24 »

...Теа, сега прочетох това за водата, аз пък сложих малко, може и затова да се е получило така  crazy

в случая си избрала башният начин за готвене на зеле. по добре в тенджерата и след това запичаш за 15 мин отколкото обратно. важното е крайният резултат.

аз сега съм сложила един боб да ври, обаче той шарен и едните бобчета увряли, другите не. оставям го и започвам да търся рецепта за риба, но преди това да намеря шаран  tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 06, 2008, 12:28:34 »

Мацки ще готвите ли риба днес.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 06, 2008, 16:57:57 »

Аз вече сготвих паламуд girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #24 -: декември 06, 2008, 17:37:55 »

Ние сме канени на вечеря, но ако си бях вкъщи щях да сготвя. Но не шаран, тук шаранът го смятат за неядлив и ако не се лъжа дори не се продава  crazy Обикновено, когато готвя риба правя сьомга или тон. Ааа, и веднъж правих риба-меч за Св. Валентин.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 06, 2008, 18:10:29 »

Ние сме на ципура с моркови
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 06, 2008, 18:25:13 »

  А ние сме на класиката - шаран на фурна. Само че още е във фурната.  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: декември 06, 2008, 18:27:54 »

Ципура с моркови звучи много екзотично. Това някаква японска риба ли е ?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 06, 2008, 18:40:35 »

Искам да ви споделя рецептата за невероятната сьомга, която приготви съпруга ми за обяд за мен:

Сос за марината:

зехтин 3/4 части, малко сирене Пармезан, 1 скилидка чесън, черен пипер, сол, копър, 1/4 част оцет (по добре е лимонов сок)- всичко това се пасира до еднородна смес

Стека сьомга се залива в соса и преседява така 1 час, после се пече на скара
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 06, 2008, 19:04:06 »

Ние ще сме на класиката - пълнен шаран на фурна , за първи път ми е да правя и ще кажа после резултата  good

Ето снимки от малката тайна и готовото ястие  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines