Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:06:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 2 част  (Прочетена 175833 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 04, 2009, 13:02:21 »

И ние нямаме "родителите" в поканата, но с "благословията" по-добре ми звучи на мен
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #166 -: април 04, 2009, 13:08:13 »

Да, и на мен така ми звучеше добре, докато не го прочетох. Излиза, че имаме благословията на родителите да поканим еди си кой, а не да се женим. И като гледам май ще го махна този ред изобщо.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 05, 2009, 10:31:17 »

Аз  нарочно не сложих родителите в поканата, защото много се дразня като някой се изкаже, че мене ме били женели, или приятелями го женели техните и те канят еди кого си. Не че успях да изключа от списъка разни, които са ги канели, като са женели децата си, но поне не написах, че някой ме жени и ги кани на сватба. На толкова години майка ми е била бременна с третото, аз съм достатъчно голяма сама да се омъжа!!!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 05, 2009, 11:19:47 »

Това за родителите да се пишат или не всеки сам си го преценя.
За мен беше изключително важно да го напиша като вид уважение към родителите, макар и сами да си правим сватбата.
« Последна редакция: април 05, 2009, 11:50:09 от minalina » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 05, 2009, 11:42:43 »

Разбира се, че всеки си го решава. Просто, когато мъжът ти е третиран като 5 годишен и редовно чуваш колко сте смешни, че посрещате гости в собствената си къща и се мислите за достатъчно големи за това, някакси ставаш  *db*леко pleasantry чувствителен по темата за самостоятелността. Комплекси, момичета, моля за необходимото снизхождение Ashamed
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 05, 2009, 11:56:05 »

Вярно че аз така го написах че като правило излезе. Pebbles, напълно права си, че отношенията с родителите не са задължително толкова лесни
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #171 -: април 05, 2009, 11:57:27 »

Не са комплекси, Пебълс! така трябва да бъде - жените не све стока от мнооого години и сами сме си го извоювали това. Друг е въпросът ако никой не те третира така, а ти искаш да изразиш уважението си. Но аз мислих и реших, че по друг начин ще изразявам уважението и любовта си. проблемът ще е ако в последствие се реши да дадат някакви парики за събитието
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #172 -: април 05, 2009, 11:59:03 »

Да се запиша и аз  smile
Това е текст на поканата който сглобих от няколко публикувани тук blush (дано няма сърдити.) Исках хем да е забавен ,хем донякъде да се включва в стила на поканата която смятам да направя на хартия имитираща стар папирус,да я навия на папирус и обгоря в краищата да изглежда стара.Затова включих и последния абзац.Избрах и подходящи шрифтове но в момента е на word-овски фаил и няма как да го кача.Очаквам искрено мнение и ако всичко е ок,започвам с направата.

И разбрали ясно, че някак изведнъж
двамата пораснали: тя - жена, той - мъж.
И открили точно, че този трепет нов
не игра нарочна е, а истинска любов...
Тръгнали те заедно и до днес вървят
и път да няма, не ще се спрат...


                                                                                Ние,
                                                                               …………………..

                                                                                Макар и трудничко
                                                                                се престрашихме и на 05.09.2009 год.
                                                                                решихме съдбите си в едно да слеем
                                                                                и двамата щастливо да живеем!
 
                                                                                Радостта ни споделете, скъпи гости ни бъдете.
                                                                                И бъдете час по-рано,
                                                                                за да подадете по едно рамо,
                                                                                младоженците да подкрепите
                                                                                и възможно бягство да предотвратите!
                                                   Ако някой не е разбрал,
                                                   гражданският ритуал е от ……………………………


                                                   От …….. без да се мае в църквата „Св.Параскева” поп ще ни венчае.

                                                   В хотел-ресторант „…………… веселбата ще продължи
                                                   от ……… часа до някога в зори.

                                                   Без много, много да умуват
                                                   сем…………. ще ни кумуват.


                                                                                            Елате заедно да се повеселим,
                                                                                            за да можем после всички до един,
                                                                                            да разказваме на внуци и деца
                                                                                            " И аз бях на тази веселба!''
« Последна редакция: април 05, 2009, 12:00:47 от lizi_beti » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 05, 2009, 12:02:31 »


Вярно че аз така го написах че като правило излезе. Pebbles, напълно права си, че отношенията с родителите не са задължително толкова лесни

Mен ако питаш отношенията с родителите почти никога не са лесни, това, разбира се, не значи, че не са добри! Много се отклоняваме от темата май, но във всички случаи, това че не са вписани в поканата не е признак на неуважение към тях give_rose
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #174 -: април 05, 2009, 12:12:50 »

И на мен.То ние живеем заедно от повече от 5 години и вече не им се вярваше ,че някога ще се ''вземем''  официално  yahoo.Та затова ....Да не се разколебае някои  smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 05, 2009, 12:27:50 »

                                                                                            Елате заедно да се повеселим,
                                                                                            за да можем после всички до един,
                                                                                            да разказваме на внуци и деца
                                                                                            " И аз бях на тази веселба!''
 
За мен това е хитът! Много ми харесва Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #176 -: април 05, 2009, 22:03:06 »

Ето текстче за кумовете, което може да е и при носенето на кошницата и виното.

Може да свърши работа:

Сватбени камбани в ушите ни звънят!
Звънят за пръв, вярваме и за последен път!
Имаме нужда от приятели добри:
Да са до нас във хубави, а и във лоши дни!
Като кумове ви молим да застанете до нас,
На тез тъй важни за двама ни дата и час!
Да станете свидетели на встъпването в брак,
Да ни напътствате и ни покажете как
По лесен да бъде животът ни съвместен,
Да можем да се хвалим, че е като песен…

Ще тръпнем в очакване на вашето решение,
Ще се съгласите – по нашто скромно мнение!!!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 06, 2009, 08:32:05 »

Хубав е текста- харесва ми.  good


И нашият текст за кумовете вече е готов, в крайна сметка се получи така


Има нещо, което не ми харесва, но незнам кое точно и вече....
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 06, 2009, 09:52:23 »

 В строфата за радостта ви, трябва още една сричка за да се запази мелодиката. Нещо като "Бъдете с нас във радостта ни" (това във е позволено когато е мерена реч Wink) или "Отпийте с нас от радостта ни". До тогава върви перфектен ритъм, пък там изведнъж прекъсва и на мен това ми направи най-силно впечатление. Иначе много леко и естествено се лее. Харесва ми good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 06, 2009, 13:47:45 »

Наистина текстчето за кумовете е много нежно, ясно и кратичко. Има някакви пропуски и ти сама си го усетила. Иначе е съвсем подходящо за случая
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines