Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:10:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 2 част  (Прочетена 175856 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 03, 2009, 07:33:52 »

Пебълс, да ти кажа и за чашите улучи и тук си  десятката good
Кратко, точно и ясно и пак има някакакъв маалък романтичен привкус, а и нашите вече са приели поканата да ни кумуват, така че ако нямаш нищо против ще ти изплагиатствам част от текстчето blush
« Последна редакция: април 03, 2009, 08:40:49 от mucito » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 03, 2009, 08:15:14 »

Здравейте, момичета!
Искам да попитам тези от вас, които си поръчват поканите за изработка от предварително изготвени каталози, как точно и с кого се уточняват съдържанието и форматирането на текстовете? blush
Четох мнения, че за случаи в които искаш да отпечаташ свой текст, различен от стандартно предлаганите от производителите, следва да има допълнително заплащане?
Какво мислите по темата  girl_impossible
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 03, 2009, 08:32:00 »

Здравейте, момичета!
Искам да попитам тези от вас, които си поръчват поканите за изработка от предварително изготвени каталози, как точно и с кого се уточняват съдържанието и форматирането на текстовете? blush
Четох мнения, че за случаи в които искаш да отпечаташ свой текст, различен от стандартно предлаганите от производителите, следва да има допълнително заплащане?
Какво мислите по темата  girl_impossible

ако наистина е различен тези хора са луди. Нашите текстове си ги напечатахме сами. Имам мастилно струен принтер в къщи купих по-плътен паус от Директа и толкова голямото чудо. Станаха много хубави


* 1.jpg (71 KB, 300x225 - видяно 3532 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 03, 2009, 09:43:33 »

Tasty, чудесни са наистина, поздравления  Bravo, отлична работа!
Ако имах повече свободно време, вероятно и аз щях да опитам, обаче времето съвсем накъся, аз съм още без покани cray.
Затова бях решила да поръчам такива, защото от агенцията ми казаха, че ще станат в рамките на 2 работни дни, но после като разбрах, че не може да пише каквото аз искам shok....
Незная какво да правя girl_impossible
Имам свободни само и събота и неделя и то отсега нататък, а и не е много сигурно.
На теб колко време ти отне изготвянето?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 03, 2009, 09:52:34 »

аз съм правила моите текстове на палър пойнд и просто ги печатам става супер бързо за 2 часа напечатахме 100 покани като се има предвид, че се мотахме и после милото за около 2 часа ги изряза и бяхме готови. Ще помагаме  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 03, 2009, 10:09:00 »

Мари и аз си печатах сама поканите като поканата ми беше със леко странна форма и дебел картон, но всичко става с опит и грешка, е аз опитвах първоначално с обикновен лист  good Забравих да кажа, че текста и печатането ги направих от Корла, че там ми е най-лесно.Ако имаш проблеми ще помагаме.


* pokana 2.jpg (16.83 KB, 300x400 - видяно 3543 пъти.)
« Последна редакция: април 03, 2009, 10:30:09 от magi_st » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 03, 2009, 10:29:00 »

аз съм правила моите текстове на палър пойнд и просто ги печатам става супер бързо за 2 часа напечатахме 100 покани като се има предвид, че се мотахме и после милото за около 2 часа ги изряза и бяхме готови. Ще помагаме  good
аз мисля нашите да ги напечата м по същия начин

Бианка - текста ти е прекрасен. аз до момента не съм се спряла на нищо.
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 03, 2009, 21:59:03 »

Момичета ние сега мислихме текста за поканите и Ви моля за вашето мнение.

                                                              Ние
                                         _ _ _ _ _ _ _ _  и _ _ _ _ _ _ _ _ ,
                                                     Водени от любовта
                                      и с благословията на нашите родители
                                                       Ви каним на
                                            СВАТБЕНОТО НИ ТЪРЖЕСТВО,
                               което ще се състои на 30.05.2009 г. в гр.Пловдив.

              Сватбени камбани ще зазвънят в 17.00ч в църквата "Св.Петър и Павел",
              а в 18.30ч в парк-хотел "Санкт Петербург" ще си кажем "ДА".
              Ще продължим с наздравици и танци от 19.00ч в ресторанта на хотела.

              В най-щастливият ни ден до нас ще бъдат кумовете _ _ _ _ _ и _ _ _ _ _ .

             Ще ви бъдем благодарни ако потвърдите присъствието си до 20.03.2009г.



Какво ще кажете?Приемам критики и предложения.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 03, 2009, 22:51:37 »

Текстът е ОК, кратък и нежен, но "  В най-щастливият" трябва да е "  В най-щастливия", защото е допълнение (най-лесно се помни по правилото - след предлог винаги се слага кратък член) и пред
" ..... , ако ...." по принцип има запетая. Съгласно правилата за набиране на текст на компютър между думите се оставя по един интервал, както и след препинателните знаци, с изключение на малкото тире при степенните форми.
"17.00ч" не стои много красиво и може да се преобразува в 17:00 часа. Съжалявам, но ми епрофесионално изкривяване - преподавател по ИТ smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 03, 2009, 22:55:31 »

Текстът е ОК, кратък и нежен, но "  В най-щастливият" трябва да е "  В най-щастливия", защото е допълнение (най-лесно се помни по правилото - след предлог винаги се слага кратък член) и пред
" ..... , ако ...." по принцип има запетая. Съгласно правилата за набиране на текст на компютър между думите се оставя по един интервал, както и след препинателните знаци, с изключение на малкото тире при степенните форми.
"17.00ч" не стои много красиво и може да се преобразува в 17:00 часа. Съжалявам, но ми епрофесионално изкривяване - преподавател по ИТ smile
DANCE Недостатъка на работата, която извършваш - винаги продължаваш да работиш, дори и извънработно време Wink
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 04, 2009, 08:20:29 »

Благодаря merilen!Сега даже забелязах,че вместо 20.05. съм написала 20.03.И църквата трябва да е "Св.Св.Петър и Павел",с две Св.
Активен
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 04, 2009, 09:49:02 »

нашите покани ги направихме много интересни - три кръгчета с големината на диск от хубав бял лъскав картон, прикрепени едно към друго с капса, така,че да могат да се вдижат. На първото има снимка на плаж, море, сърце в пясъка, на второто текста :

Добрин и Диляна
и техните родители

имат удоволствието да ви поканят на тяхното

СВАТБЕНО ТЪРЖЕСТВО

на 25.04.2009 от 11:30ч. в ритуална зала "красно село" и от 13:00ч. в ресторант "Той и Тя"

моля да потвърдите присъствието си до 20-ти април на тел. 088 ........

а на третото кръкче пише :

"Винаги съществува в света някой,
който чака друг,
било то в пустинята
или в големия град.

И когато тези двама души се срещнат
и очите им се намерят,
цялото минало и бъдеще
губи значението си
и важен е само този момент!"

smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 04, 2009, 09:53:00 »

На мен текста ми хареса, но там, където са вашите имена
                 Добрин и Диляна
                 и техните родители
Много И-та стават според мен blush

ако напишеш
Ние.....
.........
Имаме удоволствието да би поканим на Нашето....

Няма ли да е по-добре?
« Последна редакция: април 04, 2009, 09:56:06 от mucito » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 04, 2009, 10:13:51 »

Е, здраве да е! girl_wink
Може и никой да не обърне внимание, а да се радват хората danceg danceg
И аз като съм получавала покани не съм гледала толкова правописа, а ми е било кеф и съм се радвала yahoo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #164 -: април 04, 2009, 12:41:19 »

Момичета, според вас трябва ли да го им атова "и нашите родители..." в поканата. Защото на мен никак не ми се иска да го има. Аз мислях да го направя на "с благословията на нашите родители", но не ми пасва на текста... А и като ние сами всичко ще си правим, избираме и плащаме, какво участие имат в каненето изобщо родителите?  scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines