Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 17:34:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 2 част  (Прочетена 175710 пъти)
 
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 16, 2009, 23:24:26 »

 huhhuh.gif нашата сватба също е на 20.06.09г.  Wink и аз също все още нямам покани! От известно време мисля върху текстовете и засега единствено съм поизмислила текста за гостите. Ужас  angry Остават ми текстовете за: сестра ми (шаферката); шафера; мойте родители и родителите на бъдещия ми съпруг. Направо се виждам в чудо, защото не ми допадат романтичните текстове или обяснения  в любов, а в същото време ако няма нещо такова става много делова покана.  cray Незнам какво да правя.   
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2009, 00:38:56 »

Смятам, че може да вземеш един делови текст (или да си го съчиниш) и просто да вмъкнеш малко по-описателни и възхвалителни описания - "най-прекрасния миг", "мечтата на цял един живот" и други неща, които са малка жертва в сравнение с 20 реда ода за любовта преди същинската част на поканата.
 И, след като ти остават поканите за близките хора - за тях е много лесно да докоснеш тънка струна без да презахаряваш - то си е до конкретния човек и ти най-добре трябва да знаеш кой от какво се трогва. Успех!
Активен
argento
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #62 -: март 17, 2009, 03:42:44 »

Здравейте, дами!
 Току що се регистрирах и бързам да ви се представя, макар че и аз незнам какво да питам - от това, което прочетох до тук, имам впечтление, че вече всичко е питано и отгворено хахахахах
 Драмата с поканите е голяма - ние живеем в чужбина, аз съм от София, той - от Русе, сватбата ще бъде във Варна, а гостите са и от трите града - нямам идея как от разстояние да ги одобря, купя и раздам?!
 Имате ли предложения или подобен опит lol)))
Активен
argento
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #63 -: март 17, 2009, 03:46:39 »

pebbles, “20 реда ода за любовта преди същинската част“ много ми хареса хахаххахах  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 17, 2009, 07:19:34 »

Здравейте, дами!
 Току що се регистрирах и бързам да ви се представя, макар че и аз незнам какво да питам - от това, което прочетох до тук, имам впечтление, че вече всичко е питано и отгворено хахахахах
 Драмата с поканите е голяма - ние живеем в чужбина, аз съм от София, той - от Русе, сватбата ще бъде във Варна, а гостите са и от трите града - нямам идея как от разстояние да ги одобря, купя и раздам?!
 Имате ли предложения или подобен опит lol)))
здрабей и добре дошла в отбора. в твоя случай ще трябва да се довериш на някои близък, който да поеме това, а може би най-удачно е да си наемете сватбен аген. 
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #65 -: март 17, 2009, 07:51:46 »

valia_diva е права, винаги можете да си изберете по един човек от трите града и да му поверите отговорността да раздаде поканите на хората от съответния град. Освен, ако направо не ги изпратите по пощата на съответните адреси с препоръка. Само че това ще сложи по около левче на покана, защото препоръката в пощата е горе - долу толкова.

Милото ми също е от Русе и за поканите ще ходим лично до там, но за картичките преди тях мислим да натоварим родителите му или брат му, защото няма да можем да препускаме постоянно от Кб до Русе.

Разгледай и темичките тук, може да ти дойде идея как да си направиш поканите самичка.
« Последна редакция: март 17, 2009, 07:54:56 от Su_to » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 17, 2009, 08:33:37 »

Здравейте, дами!
 Току що се регистрирах и бързам да ви се представя, макар че и аз незнам какво да питам - от това, което прочетох до тук, имам впечтление, че вече всичко е питано и отгворено хахахахах
 Драмата с поканите е голяма - ние живеем в чужбина, аз съм от София, той - от Русе, сватбата ще бъде във Варна, а гостите са и от трите града - нямам идея как от разстояние да ги одобря, купя и раздам?!
 Имате ли предложения или подобен опит lol)))
Welcome
И при нас е горе-долу същата ситуация, и ние живем в чужбина, сватбата ще е във Варна, (и двамата сме от там), но ще имаме гости и от други градове. Поканите смятаме да пратим по пощата- струва ми се по-добре, отколкото да ходи някой друг да ги раздава. Всичко останало купуваме или от тук или от интернет, на агенция ще се доверим само за украсата.
Успех! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 17, 2009, 08:36:46 »

Ние макар, че си живеем в БГ имахме доста хора от други градове.Тъй като нямаше как да стигнем до всички ги изпратих с писма поканите.Мога да кажа само, че хората бяха много приятно изненадани и ми се обадиха всичките много развълнувани.Така че идеята на Муцито за пощата е добра според мен, а и така не нагърбвате никой с подготовката  good
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 17, 2009, 17:09:10 »

Момичета, аз мисля сама да си измайсторя поканите. Възниква ми въпроса- какви горе-долу трябва да са размерите на една покана. Мислите ли, че ще е твърде голяма ако самата покана е с размер на полувин лист А4.  smile

Здравейте и от мен, аз вече реших проблема с избора на покани.  *YAHOO*Сама си ги правя, като формата им е А5 понеже се навиват на папирусче и определено не стои едро. Хартията е перлена 120г. и ги напечатих на лазарен принтер.... и стана перфектно. Но сега дойде проблемът... как ще ги изпратя на родата от провинцията, като ще се смачкат ако са навити и в плик? GROAN
 Дайте идеи
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #69 -: март 17, 2009, 19:14:14 »

Кутийки за всяка отделно. Или с куриер. Ако са само в един - два града опаковаш в по - голяма кутия заедно с изрезки тип "машина за унищожаване на документи" и някой се ангажира да ги раздаде. Друг вариант, разделяш кутията с преградки за всяка поканка.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 17, 2009, 20:16:58 »

Здравейте и от мен, аз вече реших проблема с избора на покани.  *YAHOO*Сама си ги правя, като формата им е А5 понеже се навиват на папирусче и определено не стои едро. Хартията е перлена 120г. и ги напечатих на лазарен принтер.... и стана перфектно. Но сега дойде проблемът... как ще ги изпратя на родата от провинцията, като ще се смачкат ако са навити и в плик? GROAN
 Дайте идеи

Освен с кутийка за всяка поотделно не виждам как ще стане. И освен кутийката - куриер. Ако е без кутийка, аз доколкото имам наблюдение, ще се смачка в пликовете, в които те слагат пратките.
 Кутийката може да е от тези с лещовидната форма отгоре, които няма да имаш проблем да си направиш сама, като видях какви красоти си сътворила в галерията ти. Поздравявам те! И един въпрос - как обви дръжката на кошничката - лепи ли или нещо друго.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 17, 2009, 20:42:18 »

Аз сам готова с проекта за моите покани и с различните текстове за различните получатели. Края на април като си ходя към София ще ги раздам. Текстовете сам ги взаимствала от тук с леки корекции.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 18, 2009, 09:32:05 »

Освен с кутийка за всяка поотделно не виждам как ще стане. И освен кутийката - куриер. Ако е без кутийка, аз доколкото имам наблюдение, ще се смачка в пликовете, в които те слагат пратките.
 Кутийката може да е от тези с лещовидната форма отгоре, които няма да имаш проблем да си направиш сама, като видях какви красоти си сътворила в галерията ти. Поздравявам те! И един въпрос - как обви дръжката на кошничката - лепи ли или нещо друго.
Благодаря за съветите на всички smile.
Относно дръжката на кошничката - без лепило я ових като спирала blush, много лесно.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 18, 2009, 14:32:05 »

Моята приятелка, която ми майстори поканите, е почти готова с проекта. Как ви се струва 10/15 размер на поканата?
Веднага щома са готови, ще се изфукам тук! smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 18, 2009, 14:45:31 »

Размер 10х15 на мен ми се струва напълно достатъчен и съвсем подходящ good Ще чакаме за проекта tease
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines