Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:09:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Деница !!!  (Прочетена 47429 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #30 -: октомври 28, 2009, 16:01:37 »

"Дени за мен не останаха подаръци.....ама айде покарай тая Коледа да ти задам някой въпроси свързани с мечтите" - Герганчето.

Интересно как щях да отговоря преди 10 месеца на тези въпроси и как сега...   

1. Мечтаният подарък от любим човек (примерно какво цял живот си искала някой да ти подари, а пък все си получавала всичко друго не и това) 

Винаги съм искала любимият човек да ми подари някое пътуване или пък ако не опира до такива жестове - нещо малко, но лично, което мога да си го нося с мен. Например, много обичах първото ми гадже като за всеки подарък, независимо какъв е, ми пишеше картичка - с неговия си почерк, с негови мисли. Още си ги пазя тези картички и ми е мило.  blush Обичам да е личен подаръка - някой да е мислил за мен, докато ми го е правил, такива неща... Винаги ме е трогвало това да ми подарят нещо, независимо какво е, но ми е правило впечатление, когато няма общо с това, което харесвам. Последният готин подарък беше един нов ключодържател от колежка, защото моят беше счупен, а го свързвах с цял един период от живота си. (Новият е едно сърце с надпис Барселона. кой знае..  pardon )

2. Как мечтаеш да изкараш следващата коледа 2009?!

Преди една година си мечтаех да я прекарам с един човек, когото много обичах и ще я направи вълшебна за мен. Той обаче вече не е до мен. Не сме заедно, макар че на мен още ми се разтупква сърцето като го видя... промени ме цялата той (оф, къде се разсеях пак в мисли). Това прави мечтата ми носталгична и невъзможна. Може би най-много искам да се отърся от всички проблеми и мисли, които ме притискаха цяла година и .. да започна "на чисто". Ако ще и без Коледа, но да дойде по-хубаво време за мен.

3. Ако можеше да избереш каква да будеш - богата или красива би искала да бъдеш?!


Никога не съм държала на това да съм кой знае колко красива - искала съм го, но не с цената на всичко. Предпочитам да съм богата- защото така ще мога да спра да се тревожа за бъдещето на близките ми и ще мога да се отдам на неща, които искам. Пък и ... нека ме харесват, защото съм си аз, не заради хубавите ми дрехи или скъпата кола (които нямам и не вярвам, че ще имам). Толкова много все се тревожа за следващия ден, че за какво ми е някаква красота. Аз също никога не съм харесвала красиви типове - все по умни си падам...  pleasantry pleasantry pleasantry Акъл ми дайте на мен.  good

4. На коя част от тялото си държиш да е в безупречен вид?

Е тоя въпрос ме застреля. Незнам. Наистина. Сигурно главата, защото там ми се намира лицето. Пък ми се иска хората да ме гледат в очите. Май на очите и косата си обръщам най-много внимание.

5. Каква промяна не би направила с външния си вид?

Не бих се изрусила. Защото не се възприемам така, не че имам някакви закостенели виждания и деля жените на блондинки и брюнетки. Ако има как да съм по-хубава, бих се възползвала. Може би лицето не бих си променила, за да и след 50 години  да ме разпознават приятелите ми и да знам, че на снимките от предишни години гледа същото лице - моето си с всичките му кусури.  girl_wink

6. Качествена козметика или скъпи дрехи?! На кое държиш повече?

Хубави дрехи - може и да не са скъпи. Козметиката ме обърква - всичко ми изглежда еднакво. Аз дълго време бях мъжкарана, защото се грижех сама за баща ми и брат ми и не ми остана много време за "мацковски" моменти - чак на 25г. се научих да се гримирам, така че да се харесвам.

7. Къде мечтаеш да си починеш лятото?

Това лято например нямах нито един ден отпуска. Не съм излизала извън София от почти година. Това е жалко и лошо, но нямаше как. Мечтая си за другото лято. Бих пътувала някъде из Европа - Северна Франция, защото не съм я виждала, Милано, Мадрид, Москва, Петербург, Белград... и Америка искам да видя.... Не е случайно споменаването и на градове, и на държави - изредих първите, които наистина искам да видя.

8. Кога ще си идваш по Враца? 

Този въпрос става все по-труден. Няма какво да ме връща там. Много носталгия ме мъчи като се прибера и все ме сковава едно тъжно чувство как се руши града ни, а аз с нищо не помагам, защото там няма от какво да живея. Лоша съм. Но заради семейството си, трябва да се живее така. (Много конкретно отговорих, няма що.  crazy )

Благодаря ти за въпросите! Съжалявам, че не съм ги видяла навреме.  give_rose give_rose give_rose

Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #31 -: август 31, 2012, 11:35:52 »

1. Има ли нещо, което не харесваш в мъжа ти?
2. Емоционален човек ли си?
3. Обичаш ли животните?
4. Липсва ли ти нещо в живота?
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines