Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:24:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Деница !!!  (Прочетена 47314 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: ноември 30, 2008, 10:48:45 »

Дени ,дойде и твоя ред да седнеш на стол blum
Според Гери<в една друга тема>,имаш ограничение от 5 машинописни реда на въпрос funnytooth funnytooth това в кръга на шегата :girlhide:Аз си запазвам правото в последствие да те изпотя на стола girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 30, 2008, 11:33:15 »

Е, нека бъда първа с моите въпросчета smilesmilesmile (най-после първа в нещо  yahoo)
Така, да започваме  blum
1. Трите ти имена (преди и след брака), години (ако няма проблем да си ги кажеш  Wink), място на раждане, място на живеене?
2. Имаш ли брат или сестра? А искала ли си да имаш друго (примерно сестра, ако в момента имаш брат)?
3. Какви са предпочитаните ти цветове за дрехи, украса, дреболийки?
4. В къща или в апартамент би искала да живееш? Защо? А сбъдна ли ти се мечтата (къде живеете в момента)?
5. Какво си завършила? Това ли ти беше мечта? Защо? А работиш ли си по специалността?
6. Колко деца искаш да имаш? Защо точно толкова сте решили?
7. Какво си спомняш от абитюрентския си бал? Къде беше? Как мина?
8. Кой е моментът, който никога няма да забравиш от сватбата си? Гаф?
9. А кой е най-емоционалният момент в целия ти живот досега, който също никога няма да забравиш?
10. Как реагира мъжът ти на съобщението, че ще си имате бебе? Беше ли планувано?

Айде стига съм те мъчила засега. После пак. Пък и трябва да оставя въпроси на съфорумките, все пак blum Wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 30, 2008, 12:16:07 »

Ето и моите въпросчета към теб  girl_wink

1.С какво се занимаваш и харесва ли ти?
2.Как прекарваш свободното си време?
3.За какво мечтаеш?
4.Какво те прави щастлива?
5.Какво е за теб любовта?
6.А приятелството?
7.Романтична ли си ?
8.Най-хубавото нещо,което ти се е случило до момента?
9.Опиши се с 1 дума
10.Обичаш ли изненадите?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 30, 2008, 15:11:02 »

Ето няколко въпросчета и от мен:

1.Каква е най-голямата ти мечта в живота,постигна ли я вече?
2.Как си представяш бъдещето си?
3.Кое е качество,което най-много цениш у себе си, а кое е качаството което цениш най-много у хората?
4.Ако имаше право да ти се изпълни едно желание, какво щеше да е то?
5.Харесваш ли се такава, каквато си или би променила нещо в себе си?
6.Обичаш ли екстремните изживявания?
7.Какво би те накарало да се срамуваш?

Предварително благодаря за отговорите!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 30, 2008, 22:59:24 »

Дени, сладурко, най-сетне и ти си тук  smile
Нали си знаеш, че си ми слабост?  give_rose
Хайде сега да те разпитам...
1. Кога успя да се омъжиш, че и да забременееш ( ако се съди по въпросите на Стаси, явно доста отдавна не съм те чувала  crazy)
2. С какво мечтаеш да се занимаваш като хоби?
3. Как си представяш идеалната Коледа?
4. Какво е Коледа за теб?
5. Вярваш ли в чудеса?
6. Имаш ли си твое малко чудо и мислиш ли, че има ангели?
Това са за сега моите въпросче - силно повлияни от Коледния дух  give_rose
Целувки и приятно отговаряне, нямам търпение да те засека в скайп и да се чуем!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 30, 2008, 23:13:43 »

 Offtopic

Дени, сладурко, най-сетне и ти си тук  smile
Нали си знаеш, че си ми слабост?  give_rose
Хайде сега да те разпитам...
1. Кога успя да се омъжиш, че и да забременееш ( ако се съди по въпросите на Стаси, явно доста отдавна не съм те чувала  crazy)

 funnytooth funnytooth laugh sarcastic ROFL laugh laugh

Не се стърпях , съжалявам  blush
бебчето на мечо , доколкото аз знам Дени в момента дори е свободно гадже...а ти бая напред във времето я нареди  sarcastic

На стола е Denitsa  , а не d_petrovska  blush

Наде , май най-добре ще е да редактираш името в заглавието на темата  girl_wink
 S T O P  Offtopic


А сега аз да задам няколко въпросчета за да не бягам от темата ... blum


* Откъде намираш сила и енергия винаги да си така разговорлива , сладкодумна и дъъъългословна  Eeager

* Срещала ли си истинската любов?  butterfly

* За какво мечтаеш в краткосрочен и дългосрочен план?  Wink

* Как се виждаш след 1 , 5 и 10 години ? grandfather

Засега спирам , но си запазвам правото за още въпросчета сладур  tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 01, 2008, 00:01:12 »

Offtopic

 funnytooth funnytooth laugh sarcastic ROFL laugh laugh

Не се стърпях , съжалявам  blush
бебчето на мечо , доколкото аз знам Дени в момента дори е свободно гадже...а ти бая напред във времето я нареди  sarcastic

На стола е Denitsa  , а не d_petrovska  blush


Ще го сменя,макар че не вярвам да бъркат едната с другата blum<не мога да го сменя,нека някой мод го направи blum ако сметне за нужно,защото и в другата тема<за гласуване> е написана Деница,а не Denitsa> а колкото до изказването на бебче на мече,не тя а Stassi е задала 'погрешни' въпроси и е решила,че Дени е омъжена и мисли за деца blum
Дени,с бая въпроси те затрупаха,аз ще оставя моите за накрая blum
« Последна редакция: декември 01, 2008, 00:04:09 от малката госпожица™ » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 01, 2008, 12:16:06 »

Страшно се извинявам. Незнам защо, но аз си мислех за denisimo и затова така се обърках. Наистина съжалявам  sad cray sad blush blush blush
Ако някой може, моля да изтрие въпроси номер 6, 8 и 10 от предишния ми пост. Благодаря.

Още веднъж, извинявай Denitsa smilesmilesmile (погледни на въпросите като горда неомъжена все още жена и не отговаряй на тези, свързани с сватбата и бебетата smile )
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #8 -: декември 01, 2008, 20:09:29 »

Привет, Стаси!

Дано не си много разочарована, че не съм очакваната Дени. Все пак ще се възползвам от въпросите ти.
Благодаря на Надето и Теди, че са пояснили на кой се е паднал горещия стол smile

И така, започвам.

1. Трите ти имена (преди и след брака), години (ако няма проблем да си ги кажеш  Wink), място на раждане, място на живеене?

Деница Красимирова. (последното си позволявам да го оставя тайна), 24 години, родена във Враца, в момента живея и работя в София.

2. Имаш ли брат или сестра? А искала ли си да имаш друго (примерно сестра, ако в момента имаш брат)?

Имам двама братя, по-малки от мен. Като дете си мечтаех за по-голяма сестра, за да се занимава с мен, но сега не бих се отказала никога от почетното място на "кака" smile

3. Какви са предпочитаните ти цветове за дрехи, украса, дреболийки?

Харесвам пастелните и топли цветове... Така бих обзавела и дома си един ден. Иначе в работата незнайно защо... може би навик от университета, нося повече черно, бяло, сиво.. обичам простички дрешки, но да ми стоят добре и да не са кичозни, ненавиждам разни пайети, пера, мъхове, мъниста по дрехите... Май съм скучен офис типаж, но поне съм официална колкото искам.
За украси не ме бива, макар че се захласвам. И там май съм по семплите, но удачни неща.

4. В къща или в апартамент би искала да живееш? Защо? А сбъдна ли ти се мечтата (къде живеете в момента)?

В момента деля апартамент под наем с приятели, но иначе докато не станах студентка си бях в хубавата ни, семейна къща. Така че клоня към къща, макар винаги да ми се е струвало, че хората по блоковете си живеят по-интересно.

5. Какво си завършила? Това ли ти беше мечта? Защо? А работиш ли си по специалността?

Завърших магистърска степен по право и бакалавърска по международни отношения. Предстоят ми държавни изпити. Иначе на 19г. бях решила да ставам журналист, дори ме приеха и това в Софийския университет. Поради родителските съвети обаче избрах правото и сега продължавам да го уважам, но не ми допада.. "Скучно за моята душа е.." smile Иначе ако броим това, че работя в една международна компания, значи в някаква степен работя по специалността smile Но искам още. Мечтите ми са съврзани с международното право, ама ще я видим тая работа.  pleasantry

6. Колко деца искаш да имаш? Защо точно толкова сте решили?

Този въпрос защо искаш модераторите да го махнат? Макар и неомъжена, много би ми се искало да имам поне две деца и то не много далеч във времето smile Много ми се иска дори.. smile

7. Какво си спомняш от абитюрентския си бал? Къде беше? Как мина?

Абитуриентският ми бал не беше нищо близко до желаното. Съучениците ми решиха, че не искат да са традиционни и заминахме цял випуск да празнуваме по чукарите на Боровец. Легнах си в три часа и хич не се ентусиазирах. Така че едното важно нещо в живота (както ми се струваше тогава) пропадна. да видим следващото как ще е...  pardon 

8. Кой е моментът, който никога няма да забравиш от сватбата си? Гаф?

- - -

9. А кой е най-емоционалният момент в целия ти живот досега, който също никога няма да забравиш?

Предполага се, че тук една женена вече хубавица, ще каже:"Сватбата". Само че какви ли са запомнящите се моменти на неженените, а къде ли пък и на необвързаните мацки? smile Мисля, че последният ми по-емоционален момент беше, когато наскоро един много скъп за мен човек ми каза, че ако животът ни е бил по-различен, сега би ми предложил брак без капка съмнение и веднага би ме помолил да заживеем заедно. За съжаление...животът ни е разминал във времето.  Girl_sing Но пък се замислих колко е силно чувството така силно да се обичаш с някой, че да бъдеш с него цял живот.

10. Как реагира мъжът ти на съобщението, че ще си имате бебе? Беше ли планувано?

Живот и здраве да има такъв обичан мъж, на който да съобщавам такава новина smile

Благодаря за въпросите.  good
« Последна редакция: декември 01, 2008, 20:13:30 от Denitsa » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #9 -: декември 01, 2008, 20:49:12 »

Ох, милата Данитка smile Само като се замисля за теб и ми става хубаво на душичката. Благодаря, че си проявила интерес към мен smile


1.С какво се занимаваш и харесва ли ти?

Работя в куриерска компания най-общо казано, голяма, международна.. и всеки ден откривам колко ми харесва да бъда голяма и да съм напълно независима. Иначе напоследък се занимавам и с това да се разбирам сама що за човек съм, защото след две дълги връзки и съответният им край, малко ми беше трудно да знам що за личност съм и такава ли съм, какво ми харесва, какво искам... такива ми ти философски замотавания smile


2.Как прекарваш свободното си време?


Ровейки в нет-а (май съм развила онази болест на новото поколение, нищо че не съм "нова"), непрекъснато нещо чета, гледам филми... пробирам си ги дълго време. Май това ми е свободното време. От около два месеца прекарвам повечето вечери с бонбона (прословутият)  tease 
За първи път от години не се грижа за никое сериозно гадже и най-после имам време да си помързелувам от капризите на незаслужаващ мъж  blum

3.За какво мечтаеш?

Брей че въпрос. Уж простичък, ама трябва хубаво да си помисля над него. Така първосигнално като се сещам - много си мечтая да срещна истински.. сериозен мъж, който да ме обича много и да иска да има всичко с мен. Май затова в последно време се разбирам единствено с мъже на около 30 години.Пораснали.
Мечтая си също така за работа, свързана с много международни контакти и отговорности, защото това ми доставя удоволствие, искам да виждам резултатите от това, което правя.
Хах. И за мир си мечтая. Да не решите, че идеализмът ми е заминал отвсякъде. (нагазвам в дълбока тема, затова спирам).

4.Какво те прави щастлива?

Да правя другите около мен щастливи.
Да ме обича мъж, в който съм влюбена.
Да пътувам.
Да гледам филми, след които да стоя замислена с часове.
Да се грижа за някой. (това последното май е разновидност на първото)  girl_impossible

5.Какво е за теб любовта?

Чувството, което винаги ми е давало най-много щастие. Опияняваща емоция. Отговорност за живота на някой друг. Май съм крайна в отговорите, но то и любовта не може да бъде умерена.

6.А приятелството?


Временно явление, но без него не може. Човек се променя, сменят се и приятелите. Няма вечно приятелство си мисля...

7.Романтична ли си ?

Преди много. Сега не. Май вече обичам искрените и сериозни думи и жестове, но без да се прекалява. Май романтиката я свързвам повече с отминали младежки години. Или по-скоро търся една по-умна романтика, която трудно някой може да ми я даде. smile


8.Най-хубавото нещо,което ти се е случило до момента?


Странно... Пак същият въпрос.  girl_wink Очаквам го все още този най-хубавият момент.

9.Опиши се с 1 дума

Е това ако не е чиста провокация към Деничка smile
Скоро ми казаха, че това, което най-много ме изразявало било думата "pure". Означава "чиста" във всичките му разновидности.
Аз си мисля, че най-точната е "Размишляваща".

10.Обичаш ли изненадите?


Обичам аз да правя такива.Не харесвам да ме изненадват мен самата. Защото тогава от уважение към изненадващият, трябва да реагирам така, че той да се чувства удовлетворен за старанието си... Макар че май нещата, които са ме изненадвали истински, винаги са ме трогвали силно... но пак заради старанието, положено от друг за мен.

Е, това е.
Дано не съм била зверска скука досега...  blush

 give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #10 -: декември 01, 2008, 21:07:05 »

Рени, благодаря за въпросите. Помогнаха ми да се замисля за много неща у мен.  give_rose
Започвам.

1.Каква е най-голямата ти мечта в живота,постигна ли я вече?

Не съм я постигнала още слава богу, значи май мога да продължа да си мечтая.  yahoo
Не съм намерила половинката си.
Не станах отличник на випуска.
Не учих в чужда държава.

2.Как си представяш бъдещето си?

Цветно, наситено с емоции, искрено, трудно, щастливо.

3.Кое е качество,което най-много цениш у себе си, а кое е качеството което цениш най-много у хората?

Ценя у себе си това, че обичам да помагам на другите, доставя ми удоволствие да накарам някой да се чувства добре. Мисля, че като говорим за качества - най-силното, което притежавам, е отговорността.
У другите ми допада това да са искрени и добронамерени. Отговорни също. Не мога да кажа само едно или две, защото има прекалено много качества. Съжалявам, но просто не успявам да се огранича с едно... много бледо ми се струва.

4.Ако имаше право да ти се изпълни едно желание, какво щеше да е то?

Да се върна да изживея отново детството си.

5.Харесваш ли се такава, каквато си или би променила нещо в себе си?

Като цяло не се критикувам прекалено, но харесването на мен самата си има доста тесни граници. smile Разбира се, че бих променила нещо - да казвам нещата с кратки изречения, да се науча да бъда по-търпелива и да не "пламвам" от незаслужаващи си неща. Предполагам, че просто ми трябва още малко зрялост в реакциите, иначе мислите, смея да кажа, са пораснали.

6.Обичаш ли екстремните изживявания?

Не. Страхувам се. И си го признавам. Обичам да прекрачвам границите си, но не съм почитател на екстремните преживявания в класическия им вид - спортове, луди купони например.

7.Какво би те накарало да се срамуваш?


Да излъжа за нещо маловажно и да ме изобличат;
Да имам повече отколкото ми е нужно, а да не се стремя да помагам на тези, които нямат.
Да видя нещо нередно и да си замълча, макар да съм могла да помогна.

Доста уязвима съвест имам.  girl_impossible

Предварително благодаря за отговорите!!!
Последващо благодаря за въпросите!  smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 01, 2008, 22:30:50 »

Дени, благодаря ти за отговорите. Четейки това, което си написала за пореден път разбрах, че си прекрасен човек с много чиста душа. Пожелавам ти много щастие и човек, който наистина да те обича и заслужава. Flower
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 02, 2008, 12:02:34 »

Дени, благодаря ти много за отговорите. Още веднъж искрено се извинявам за настаналото объркване  blush give_rose blush


п.с.
Дано не си много разочарована, че не съм очакваната Дени.

Няма такова нещо. Немога да бъда разочарована, че задавам въпроси на съфорумка и тя най-любезно ми отговаря smilesmilesmile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #13 -: декември 02, 2008, 13:22:34 »

Благодаря на всички, които са се поинтересували от отговорите ми. Всички сте толкова мили, дали успявам да ви отговоря със същото...  blush

Гери, мерси за милите коледни въпросчета.

1. Кога успя да се омъжиш, че и да забременееш ( ако се съди по въпросите на Стаси, явно доста отдавна не съм те чувала  )

Тук отговор не бих могла да дам, защото се разбра идеята, но пък ти изпращам една голяма и топла усмивка... Не бих пропуснала да кажа ако съм успяла да се омъжа и забременея. Хи хи.  pleasantry За този успех обаче на мен определено ще ми трябва доста време... така го усещам досега, понеже май свръх сериозно се отнасям към тази тема. Дали е правилно..?

2. С какво мечтаеш да се занимаваш като хоби?

Ако е хоби, то бих могла да се занимавам с всичко, по-скоро мога да кажа с какво си представям понякога, че бих се занимавала ако имах възможностите, таланта и средата. Понякога тайно си мечтая да напиша запомнящ се и тежък роман, да режисирам или напиша сценария за филм.. имам толкова сцени в главата си... да направя идеалната снимка.. да напиша театрална критика. Май съм неосъществен човек на изкуствата поради липса на достатъчен талант и смелост. Но ако можех да избирам щях да правя такива неща - писателстване и филмотворене. Еех, мечти. Много ме е страх да не взема да се правя на талантлива, да си повярвам, пък да се окаже, че не съм. 

3. Как си представяш идеалната Коледа?

Сигурно покрай всичките филми и коледни реклами, които вървят отвсякъде по коледно време, винаги съм си представяла Коледата в някоя въображаема голяма къща с огромна всекидневна, покрита с дърво, уютна, семпла. Нмираме се в някоя планина... снегът е затрупал всичко, имаме камина, а пред нея всички мои любими хора (без конкретни образи) се смеят и носят от онези смешни, шарени алпийски пуловери със забавни шарки. Май идеалната Коледа я свързвам с идеалното весело и сантиментално, семейно настроение. Не съм имала идеална Коледа.

4. Какво е Коледа за теб?

Като бях дете - любимото време от годината, защото вкъщи ухаеше на вкусно, а баба и дядо идваха с огромни чанти с подаръци. Също така и имаше много сняг - това си спомням от любимите ми Коледи.
Сега по-скоро е време, в което трябва да се насиля да бъда по-щастлива отколкото се чувствам всъщност, но се налага да се старая. Малко ми липсва коледния дух, сняг ли няма, какво ли.. но така го усещам. Предполагам, че всичко се корени в обстановката. Дано тази година вложа повече старание, а другата пък - дори да празнувам, щастлива с някой истински човек.

5. Вярваш ли в чудеса?

Да... лош идеалист съм, но все пак идеалист. То в днешно време май това са чудесата - сбъдването на нещо, което изглежда непостижимо или прекалено добро, за да се случи в циничната атмосфера наоколо. Иначе ако говорим за чудеса в смисъл на разни необясними явления - не, не вярвам. Мисля, че всичко може да бъде обяснено научно по някакъв начин, просто ние не сме учени. smile

6. Имаш ли си твое малко чудо и мислиш ли, че има ангели?

Не. Мисля, че има хора, които с любовта и обичта си ни закрилят. Но това е резултат от добрите им намерения. И понежене са много, считам за чудно всеки път, когато някой искрено ме зарадва с нещо или ми помогне.
Ангели... Имаше един много хубав филм, който ми допадаше преди години - "Град на ангели" с Никълъс Кейдж и Мег Раян. Тогава е бил единственият път, когато ми е хрумвало, че може и да съществуват. 

Това са за сега моите въпросче - силно повлияни от Коледния дух.

Беше ми приятно да отговарям на такива въпроси. Благодаря ти за настроението, което ми създаде.  girl_wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 02, 2008, 13:46:23 »

Дени, заповядай няколко въпросчета и от мен smile

1. Би ли живяла в друга държава, ако "да", коя и защо?
2. Опиши идеалния си почивен ден- къде, как, с кого...
3. Как си с чувството за хумор- имаш ли го и уважаваш ли го в другите?
4. Имаш ли някакъв комплекс?
5. Би ли работила доброволно и за каква кауза?
6. Би ли променила нещо във външния си вид, какво?
7. Имаш ли предрасъдъци?
8. Имаш ли идол?

Благодаря предварително  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #15 -: декември 02, 2008, 13:47:06 »

Теди, твоите въпроси искрено ме разсмяха. Много е весело човек да се погледне отстрани с лека ирония. Така че и аз видях "образ си" в тази светлина и ми стана забавно.


* Откъде намираш сила и енергия винаги да си така разговорлива , сладкодумна и дъъъългословна  

Не намирам сили, в мисъл, че не ги търся. Опитвам се да се боря с разговорливостта и "дългословието", но май не е много успешно. В главата ми непрекъснато има някакви мисли, разни емоции чувствам. Едва ли е най-правилно да ги показвам, но винаги съм предпочитала да общувам с искрени хора, които умеят да изразяват това, което чувстват. И аз съм им отговаряла със същото. Предполагам, че съм малко по-емоционална, реагирам на доста неща. Иначе винаги съм търпяла насмешливи критики за това, че дълго говоря, но пък винаги съм се надявала хората да считат, че това е израз на собствено мнение, а не само на говорене заради говоренето. Не обичам безсмислени разговори. И съм убедена, че човек трябва да разговаря, за да се развива, да чува нови неща, да трупа социални умения. Ох, ето пак. Съжалявам. 


* Срещала ли си истинската любов? 

Мисля че не. Срещала съм голяма и романтична любов, преживявала съм бурна и всепоглъщаща любов, но не съм откривала човека, който да ми покаже истинска любов, така както съм си я представяла. Макар да твърдя, че не робувам на критерии или подобни неща, усещам, че никой не е бил така идеален, както съм си го представяла в мислите си. Макар да съм била много отдадена на сериозните си връзки и да съм си мислела в някакъв момент, че те са истинските... Радвам се, че не съм срещнала истинската любов до този момент... защото ако я бях срещнала досега, нямаше да съм готова за нея. За всичко си има етапи.

* За какво мечтаеш в краткосрочен и дългосрочен план? 

Краткосрочно:
- да бъда добра в работата си
- да науча още два чужди езика;
- да отида на голям френски концерт;
- да пътувам повече
- да се дипломирам.. Ееех sad

Дългосрочно:
 - да бъда с достоен мъж, когото да обичам много
 - да създам семейство
 - да постигна нещо значимо, полезно за другите
 - да видя държавата ни по-различна, с повече грамотни хора, с повече идеализъм.
 - да видя чисти улици, здрави тротоари, безплатни и известни музеи, гениални български филми.


* Как се виждаш след 1 , 5 и 10 години ?

- 1 година - добра в работата;
- 5 години - пътувайки в чужбина, сериозна връзка с най-после открития идеален мъж smile
- 10 години - имаща най-после смелостта да правя нещата, за които съм си мечтала. Ще съм на 34 години тогава...

Дано не забравя за какво съм си мечтала... smile

Усмивки, Теди!  Wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 02, 2008, 13:56:14 »

Благодаря за искрените отговори Дени  give_rose
 tease
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 02, 2008, 13:58:22 »

Благодаря за отговорите Дени  blum
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #18 -: декември 02, 2008, 14:09:41 »

Нати, въпросите ти са супер и нямам търпение да седна да пиша. Работата обаче ме затрупа, а не искам да претупвам, затова оставя това за вкъщи, насаме, осмислено да отговоря.

Прегръщам ви всички! smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 02, 2008, 14:29:11 »

Деничка мила, хайде няколко въпросчета от мен ...
*Винаги ли си така жизнерадостна и заразяваща (в добрия смисъл) с положителна енергия околните ?
* До къде стигнахте с бобона (искренно се вълнувам с твоите разказчета за нещата между вас ,зареждам се много положително  blush blush blush )
*С какво те спечели той ?
Какво би простила и какво не?
 give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 02, 2008, 14:32:00 »

Дени, от кога те номинирам и чакам да седнеш на този стол, а сега като чета отговорите ти сякаш няма аз какво да питам, но ще се постарая, защото за мен си много интересна личност!!Чета с интерес всичките ти постове, така че...

1. Кой е най-голеният ти недостатък, а предимство?
2. Любим филм, книга, списание, песен, всичко любимо, което се сетиш...
3. Кое е най-романтичното нещо, което си правила някога(писа, че преди си била, въпреки че вече не си...) и което са правили за теб?
4. Вече те питаха за мечтите ти, а има ли сбъднати и кои са те?
5. Какво обичаш да хапваш и пийваш?
6. За какво нямаш смелост в живота?
7. Кое е нещото, което ти липсва в твоя ден?
8. Имаш ли истински приятели?
9. Кое те кара да се усмихваш, искерено да се смееш и да плачеш?
10. Писа, че имаш представа как да изглежда ТОЙ, как???

Предварително ти благодаря за отговорите, съжалявам, ако някой са се повторили с вече зададени!
Пожелавам ти най-хубавата и снежна Коледа тази година с най-истинския човек!
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 03, 2008, 09:47:12 »

Дени,ето ти няколко въпросчета и от мен girl_wink
1.Мислиш ли ,че съществува  *db*Благородна лъжа *db*и защо?
2.Вярваш ли в Дядо Коледа blum?
3.След като обичаш толкова да помагаш на хората около теб,на теб помагат ли толкова?
4.Как би се почувствала,ако изневиделица съобщят(не дай си Боже shok),че този сайт вече няма да съществува и какви мисли ще нахлуят в теб?
5.Какво обичаш да си похапваш и обичаш ли другите кухни ,ако да кои?
6.Обичаш ли да експериментираш със себе си и в каква насока?
7.Всеки си има някаква слабост,каква е твоята?
8.Ако трябваше да си животно,какво би била и защо blum?
9.Имала ли си домашен любимец ?
10.Наближава най-хубавият празник,очакваш ли някакъв определен подарък да получиш?

Благодаря предварително за отговорите,дано не съм те затруднила girl_wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #22 -: декември 03, 2008, 11:32:45 »

Нати, много са ми интересни въпросчетата. Мерси smile

1. Би ли живяла в друга държава, ако "да", коя и защо?

Да. Засега съм била само във Франция и там ми е познато, затова ако опира да избирам сега, бих предпочела да съм там. Всъщност харесват ми всички европейски държави. Бих живяла там, защото ми харесва начинът, по който се ценят някои неща - музеите са поддържани, посещавани, има всякакви намаления, навсякъде има какво да се посети, чисто е, движението е нормално. Има истински намаления в магазините, харесва ми самата атмосфера там... макар че е малко безотговорно така да се изказвам за голяма държава, не съм я видяла цялата, но поне като усещане, това е, което имам. Разбира се, това не означава, че не обичам и живота тук, но считам, че няма нищо лошо в това да си привнесем малко културно поведение и да се научим как някои неща могат да бъдат по-добре. Ааа, сетих се. Много ми харесва това, че там като влезеш и излезеш от магазин и продавачките сами те поздравяват, не се налага да търпя учудени погледи за някое добронамерено "Добър ден". Просто се научаваш да си любезен. Много се разприказвах, а Герганчето ми е поставила ограничения. smile

2. Опиши идеалния си почивен ден- къде, как, с кого...

Някъде на път с туристически намерения. С приятели. С половинка досега не ми е харесвало - все се оплакваха, че много сме ходели, че им били скучни музеите smile Аз си падам иначе голям организатор и обичам запълнените докрай дни.

3. Как си с чувството за хумор- имаш ли го и уважаваш ли го в другите?

Имам го само ако някой успее да го провокира - тогава съм фурия - не се спирам. Но в повечето време съм умерена. Те по принцип хората във Враца имат доста тежък хумор - за несвикнали той граничи почти с обидата. Много харесвам хора, които умеят да разкажат интересно шега, знаят как да те разсмеят. Разбира се, стига да не са от онзи тип, които пък непрекъснато се шегуват с нещо, за да не се налага да бъдат сериозни и по този начин отбягват сериозни разговори. Обичам остроумни хора. Между другото аз съм кошмарен разказвач на вицове - започвам добре и никога не ми се получава края - хората се смеят на неудобството ми в такива моменти, не на шегата smile

4. Имаш ли някакъв комплекс?

Да. Физически колкото искаш - че съм прекалено едра и висока, че съм тромава, че говоря бързо, че косата ми няма обем, носът ми е голям , дупето -ниско. Хи хи. Обичайното предполагам. Тепърва свиквам да ми казват, че съм хубава и да започна да си вярвам. Винаги съм била умната, а не красивата, та съответно комплекси си имам колкото искам.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #23 -: декември 03, 2008, 11:33:13 »


5. Би ли работила доброволно и за каква кауза?


Да.Твърдо. Работила съм доброволно по всякакви кампании- в университета правехме мащабно 1 декември - Денят за борба със СПИН и 9 май - Денят на Европа. Обичам такива неща, но ми се иска да правя по-полезни работи - не разни глупости за имидж. Само че още не съм открила каква кауза да зашитавам. Хората имат лошият навик да се организират и да работят уж доброволно по такива неща само за да трупат "връзки и контакти". Аз не обичам такива опорочени идеи, но без тях не може. В университета си имахме Студентско правителство, които няха царе на показните акции, съответно един работи - друг се бие в гърдите и после иронично се присмива да ентусиазма на останалите. Хм.  diablo

6. Би ли променила нещо във външния си вид, какво?

Ако можех бих си сложила качествена кожа на лицето, че моята хич не ми харесва, ама това няма как да стане. Бих си махнала бенките - голяма гадост са ми. Иначе другото бих го пренебгрегнала - който ще ме харесва, ще ме харесва такава, тъкмо ще може зад големия нос да забележи мислите ми smile

7. Имаш ли предрасъдъци?

Да, за съжаление. И то за стандартни неща. Просто е по-лесно като реакция, всички мислят така, значи и аз ще съм като тях. Опитвам се да имам собствено мнение за всичко и да не се влияя от такива неща, но и на мен ми се се случвало да кажа неща от сорта на "Българска работа", "Циганска работа".. "Ми те такива са италианците", "Хм, футболист!" и т.н. Иначе съм добронамерена. Само да успея да стана и по-мъдра. smile

8. Имаш ли идол?

Не съм много сигурна какво е да имаш идол на 24г. Като бях ученичка имах разни кумири.
Сега по-скоро се възхищавам на идеализма и поведението на някои достойни хора - тези, които се борят срещу замърсяването, срещу унищожаването на гори, природа и т.н., които се опитват да прокарват по-миролюбива политика спрямо малките държави. Възхищавам се още и на талантливите хора, които работят над себе си. И на някои хора около себе си се възхищавам и съм им подражавала подсъзнателно. Напоследък се впечатляват от юристката на фирмата ни - има страхотен стил на изразяване, добронамерена е, много позитивна, умее да мотивира хората. Талант си е това.

Ах, те свършили въпросите. Наистина ми бяха много интересни. Благодаря! smile  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #24 -: декември 03, 2008, 12:12:20 »

Селвет, благодаря, че и ти се включи smile

*Винаги ли си така жизнерадостна и заразяваща (в добрия смисъл) с положителна енергия околните ?

Неее. Даже сега считам това за голям комплимент. Възприемам се по-скоро като досадна, макар че чувам похвали, че съм била винаги весела. Всъщност аз непрекъснато съм в някакви емоции силни, но като ми обръща някой внимание как да не го обгърна с усмивка - та той ми дава част от времето си. Много ценя вниманието към себе си. И с риск да кажа сто пъти това- благодаря ти за похвалата - така я приемам.

* До къде стигнахте с бобона (искренно се вълнувам с твоите разказчета за нещата между вас ,зареждам се много положително     )

Хи хи. Човечко вече промени много отношението. Грижи се за мен, вълнува се къде съм, какво правя, проявява ревност от време на време, не пести похвали (и критики) към мен, търси вниманието, често ми казва как се чувства като е с мен... Определено е добре. smile Споделяме много общи мнения и това ме радва. Хм... считам обаче, че за момента нещо липсва помежду ни - това е еднаквото отношение към сериозните неща. Аз все повече се впечатлявам от мъже, които са по-големи от мен и разсъждават на тази тема - говорят за семейство, за деца. Засягат теми, които са ми близки. Бонбончо е една чудесна личност с много качества, но просто не е на такъв етап, че да мисли за такива неща или да ги чувства като необходимост (за разлика от мен). Считам че заради това отношенията ни не могат да се задълбочат.. но иначе ми допада това да сме заедно и ме вълнуват жестовете му. Току виж поузрее покрай мен, но ако не стане не бих го приела тежко. Всички подобни отношения за полезен житейски опит. Много ми е мил. И сега пак ми подготвя някакви събота и неделя милия. По чист късмет миналата седмица майка ми беше у нас на гости и се запознаха. Той беше доста адекватен и даже се харесаха smile  Такива ми ти работи.  Girl_hide

*С какво те спечели той ?

Още не ме е спечелил напълно, но ми хареса това, че се грижи за мен и че е нежен. В смисъл, като сме двамата умее да ме гушне внимателно, по някой път ме изненадва с мили думички за обръщения. Изглежда добре.. Считам че трябва да се научи сам да иницира разни жестове и взаимни моменти, той не се сеща да го прави, но и на мен ми доставя удоволствие да го печеля.  pardon

Какво би простила и какво не?

Всичко прощавам. Но така или иначе ако някой ме разочарова последователно, не дай Боже без да се замисля, започвам да го усещам не така близък и след това не ми харесва да съм около него. Всичко бих простила, защото аз не съм идеална и всеки един момент бих могла и аз да направя нещо непростимо. Но ако нещо не ми харесва, то бягам от него.
Ако става въпрос за по-сериозни неща като да кажем забежка, изневяра от човек, с който съм заедно, то и това ми е минало през главата. Не го поощрявам, разбира се, но ако виждам желание за по-добро, не убивам тази амбиция, давам шанс. Той ако не си заслужава човека - сам съсипва всичко.

Благодаря за въпросите!  Bravo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 03, 2008, 13:07:46 »

Благодаря ти Дени  give_rose Това за комплексите направо ме разсмя laugh
Ти си толкова хубава и чаровна и нямаш милиграм основание да се съмняваш във външния си вид.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 03, 2008, 13:23:47 »

Дени, страшно много ти благодаря за отговорите ти! Много ми беше интересно!
Исках да ти кажа теорията на психолозите за приятелните, не се тормози, че най-истинските са от училище, точно така е!! Защото тогава се случват на човек много неща за първи път и на приятелите му също, тогава най-много могат да съпреживеят емоциите с теб. Това са най-истинските и дълги приятелства! Не се притеснявай!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 03, 2008, 18:39:03 »

Дени за мен не останаха подаръци.....ама айде покарай тая Коледа да ти задам някой въпроси свързани с мечтите  girl_in_love

1. Мечтаният подарък от любим човек (примерно какво цял живот си искала някой да ти подари, а пък все си получавала всичко друго не и това)  blum
2. Как мечтаеш да изкараш следващата коледа 2009?!
3. Ако можеше да избереш каква да будеш - богата или красива би искала да бъдеш?!
4. На коя част от тялото си държиш да е в безупречен вид?
5. Каква промяна не би направила с външния си вид?
6. Качествена козметика или скъпи дрехи?! На кое държиш повече?
7. Къде мечтаеш да си починеш лятото?
8. Кога ще си идваш по Враца?  blum


Искренно се надявам да не съм повторила някой въпрос, ако е така извинявай сладур, уж четох предишните въпроси, ама докато прочета края на отговора ти и забравям въпроса  laugh Шегувам се ейййй градски  blum
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #28 -: октомври 28, 2009, 15:05:12 »

Добре че беше Вероника да поразрови темата, та видях, че има едни въпроси, на които не съм отговаряла, защото май не съм ги видяла.  blush blush blush Та в тази връзка... да ги почвам ли или да си трая, защото им е минала давността?

Сега зачетох въпросите и към другите... как бях забравила колко е интересно да си около Горещия стол.  tease tease
« Последна редакция: октомври 28, 2009, 15:29:34 от Деничка Звездичка » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 28, 2009, 15:11:08 »

Мър малеее Дениии, тебе трябва с много въпросчета да те глобим, че как може да не отговориш от декември -ооо сега излизам ама като се върна те мятам - казвамти, че да знаеш и да не се направиш че не ги виждаш  girl_wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #30 -: октомври 28, 2009, 16:01:37 »

"Дени за мен не останаха подаръци.....ама айде покарай тая Коледа да ти задам някой въпроси свързани с мечтите" - Герганчето.

Интересно как щях да отговоря преди 10 месеца на тези въпроси и как сега...   

1. Мечтаният подарък от любим човек (примерно какво цял живот си искала някой да ти подари, а пък все си получавала всичко друго не и това) 

Винаги съм искала любимият човек да ми подари някое пътуване или пък ако не опира до такива жестове - нещо малко, но лично, което мога да си го нося с мен. Например, много обичах първото ми гадже като за всеки подарък, независимо какъв е, ми пишеше картичка - с неговия си почерк, с негови мисли. Още си ги пазя тези картички и ми е мило.  blush Обичам да е личен подаръка - някой да е мислил за мен, докато ми го е правил, такива неща... Винаги ме е трогвало това да ми подарят нещо, независимо какво е, но ми е правило впечатление, когато няма общо с това, което харесвам. Последният готин подарък беше един нов ключодържател от колежка, защото моят беше счупен, а го свързвах с цял един период от живота си. (Новият е едно сърце с надпис Барселона. кой знае..  pardon )

2. Как мечтаеш да изкараш следващата коледа 2009?!

Преди една година си мечтаех да я прекарам с един човек, когото много обичах и ще я направи вълшебна за мен. Той обаче вече не е до мен. Не сме заедно, макар че на мен още ми се разтупква сърцето като го видя... промени ме цялата той (оф, къде се разсеях пак в мисли). Това прави мечтата ми носталгична и невъзможна. Може би най-много искам да се отърся от всички проблеми и мисли, които ме притискаха цяла година и .. да започна "на чисто". Ако ще и без Коледа, но да дойде по-хубаво време за мен.

3. Ако можеше да избереш каква да будеш - богата или красива би искала да бъдеш?!


Никога не съм държала на това да съм кой знае колко красива - искала съм го, но не с цената на всичко. Предпочитам да съм богата- защото така ще мога да спра да се тревожа за бъдещето на близките ми и ще мога да се отдам на неща, които искам. Пък и ... нека ме харесват, защото съм си аз, не заради хубавите ми дрехи или скъпата кола (които нямам и не вярвам, че ще имам). Толкова много все се тревожа за следващия ден, че за какво ми е някаква красота. Аз също никога не съм харесвала красиви типове - все по умни си падам...  pleasantry pleasantry pleasantry Акъл ми дайте на мен.  good

4. На коя част от тялото си държиш да е в безупречен вид?

Е тоя въпрос ме застреля. Незнам. Наистина. Сигурно главата, защото там ми се намира лицето. Пък ми се иска хората да ме гледат в очите. Май на очите и косата си обръщам най-много внимание.

5. Каква промяна не би направила с външния си вид?

Не бих се изрусила. Защото не се възприемам така, не че имам някакви закостенели виждания и деля жените на блондинки и брюнетки. Ако има как да съм по-хубава, бих се възползвала. Може би лицето не бих си променила, за да и след 50 години  да ме разпознават приятелите ми и да знам, че на снимките от предишни години гледа същото лице - моето си с всичките му кусури.  girl_wink

6. Качествена козметика или скъпи дрехи?! На кое държиш повече?

Хубави дрехи - може и да не са скъпи. Козметиката ме обърква - всичко ми изглежда еднакво. Аз дълго време бях мъжкарана, защото се грижех сама за баща ми и брат ми и не ми остана много време за "мацковски" моменти - чак на 25г. се научих да се гримирам, така че да се харесвам.

7. Къде мечтаеш да си починеш лятото?

Това лято например нямах нито един ден отпуска. Не съм излизала извън София от почти година. Това е жалко и лошо, но нямаше как. Мечтая си за другото лято. Бих пътувала някъде из Европа - Северна Франция, защото не съм я виждала, Милано, Мадрид, Москва, Петербург, Белград... и Америка искам да видя.... Не е случайно споменаването и на градове, и на държави - изредих първите, които наистина искам да видя.

8. Кога ще си идваш по Враца? 

Този въпрос става все по-труден. Няма какво да ме връща там. Много носталгия ме мъчи като се прибера и все ме сковава едно тъжно чувство как се руши града ни, а аз с нищо не помагам, защото там няма от какво да живея. Лоша съм. Но заради семейството си, трябва да се живее така. (Много конкретно отговорих, няма що.  crazy )

Благодаря ти за въпросите! Съжалявам, че не съм ги видяла навреме.  give_rose give_rose give_rose

Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #31 -: август 31, 2012, 11:35:52 »

1. Има ли нещо, което не харесваш в мъжа ти?
2. Емоционален човек ли си?
3. Обичаш ли животните?
4. Липсва ли ти нещо в живота?
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines