Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 180962 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 10, 2009, 16:07:46 »

Сени, колчката е много хубава  Bravo Със здраве да си я ползвате !
Ели, много хубави покупки  good Розовото ми е любимият цвят !
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 10, 2009, 16:19:25 »

Сениии много яка количка  Bravo да има много  speed с нея
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 10, 2009, 16:24:56 »

Seny, честито за количката  Bravo

Ели, много са сладурски покупките за малката госпожица Лозева  give_rose
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 10, 2009, 16:32:16 »

seny честито за количката, много е хубава, със здраве да си я ползвате smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 10, 2009, 18:37:56 »

Ели, goldi страхотни дрешки и буйки си имате! seny количката е уникална! Като влизам в тази тема и ми се преобръща стомахчето - нямам търпение да почна да пазарувам, но ту ме хващат едни угризения на съвестта, че не е хубаво толкова рано, ту пък си викам стига с тези суеверия. Аз ще получа и много дрешки от племенницата де - свекърва ми като бяха в чужбина пращаше с кашони направо и то все в универсални цветове за да може да се ползват не само от 1 дете, та и от тези съображения не смея да пазарувам.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 10, 2009, 23:29:49 »

Дрешките ви са уникални! Ели, а за буйките просто нямам думи  heart
Сени и твоята количка много ми харесва, а Захира  в тази която си показала просто ми отидоха очите. Аз пък съм в голямо мислена за "нероден Иванчо"  crazy  Имам много запазена количка от баткото Но тя е синя на мечета smile, а аз като съм решила че сега ще е момиченце и не искам синя количка. Затова тези които показвате направо ми пронизват сърцето smile Ама как да  дам пари за нова количка, поне да я бях подарила тази на някой. Та взех да мисля да я  претапицирам, после пък си казвам ще изкарам зимата пък ще взема лятна в по-свежи цветове. crazy Сигурно, вие смешно, особено като видите в коя седмица съм, ноооо понякога в главите на бременните са заети само с щуротии smile
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 11, 2009, 11:34:02 »

Много ви благодаря за милите думи, момичета. Радвам се, че количката ви харесва - и ние с таткото сме много щастливи от покупката  yahoo. Снощи като излизахме си купихме и подложка за преповиване, че старата си беше към сгъваемата кошарка, а сега сме решили, че няма да я ползваме. А вчера получих колет от моята баба Bravo /тя е голям сладур и много се вълнува за второто си пра-внуче/. Ако знаете какви сладки терлички му е оплела girl_in_love ... ще ви пусна и снимчици след малко...
Ели, като ви гледам покупките, госпожица Лозева ще е една малка чаровна принцеса. Да му мисли таткото  hunter
darling, нормално е да се вълнуваш, само не се тормози. Нека разберете какво ще е бебчето пък после ще му мислиш. Наистина варианта да ползваш зимата старата количка, а да си вземеш нова за лятото не е лош. Ще имаш и оправдание-може да си вземеш някоя лекичка, така че да ти е лесно с вече порасналото бебче. Решение винаги има girl_wink
Zahira, ще видиш колко бързо ще мине времето-докато се усетиш и вече ще трябва да почваш с покупките за бебчо  girl_wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 12, 2009, 11:11:59 »

Аз прочетох за една много полезна покупка за бебета. Люлка на FISHER PRICE самолюлееща на батерии и ток, майките казват, че са много доволни от самото раждане на детето до към 9 месеца. Мисля да я купия тия дни.


* product_pic1_1293.jpg (45.65 KB, 213x234 - видяно 4063 пъти.)
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 12, 2009, 11:16:10 »

Дам страхотан е  good Голди
Виждала съм я какви чудеса прави,нооо на нас ни подариха друг и не стигнахме до тази покупка
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 12, 2009, 11:19:15 »

Доста по-скъпо, но пък по-избиващо си парите откъм време на ползване е това



Също е на Фишер Прайс и е 3 в 1 - люлка, шезлонг и столче за малко и вече голямо дете. Един от малкото на пазара, да не кажа единственото, което е до 18 кг. Уникално е просто.....
Ето му характеристиките:
Люлка /шезлонг 3-in-1 Deluxe Fisher price
Новородено-до-Проходило преносим стол-люлка

Първоначално може да се използва за ниска легълце или стол-люлка, много удобна за новородени. В последствие, след като вашето дете порастне, лесно може да се трансформира в детски стол и да се добавят играчки за игра, след това в люлка за проходили деца. Само с едно движение, можете да го превърнете от люлка в неподвижен стол. Лесно се сгъва и има вградена дръжка, така че да може да се мести навсякъде където Вие и Вашето бебе отидете!

Максимално тегло 18кг.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 12, 2009, 11:19:36 »

Голди, много е хубава  Bravo Колко струва горе долу?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 12, 2009, 11:28:09 »

Ето тук ги има  http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.3.30.0.0.5

Тази, която аз съм харесала е 299 лева, а другата, която Ина е посочила е 345. Само, че втората ми се струва, че заема много място, вярно, че е по-функционална, но мисля количката, която купя да има кошница за кола и просто не ми трябва втора
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 12, 2009, 11:36:43 »

Що бе, Голди, тя кошницата за кола си е за колата.
По въпроса за шезлонгите - на Петър колегите ни подариха шезлонг и аз като го видях много ме хвана яд, че не съм си го избрала сама, понеже той е от най-елементарните. Няма вибрация, няма ограничаваща възглавничка за главичката на бебето и много мрънках, че искам друг, точно като този, който ти си показала, да се люлее и да приспива дребен а също и за коликите действа успокояващо.
Петър ми каза ок, купуваме друг и аз тогава се отказах. Оказа се, че и моят си върши работа - Стилиан стои в него, играе си с играчките ,които висят отгоре и като стана на месец и нещо започнах да го слагам там и като го завържа там с преспазните колани си стои кротко.Има положения на гръбчето и сигурно там ще започна и пюренцата да му давам, докато взема от сестра ми стола за хранене.
Нооооооооооооооооо пък е такава краста да си накупиш всичко най-най за бебо, че гласувам с две ръце за готините и многофункционални шезлонги, нищо ,че се ползват малко време. А и 9кг е малко ограничаващо, понеже има бебета, които на 6-7 месеца стават толкова.
Ей го моя шезлонг, Мечо Пух на ДИСНИ е, ама никога не бих си го купила сама....


Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 12, 2009, 11:45:59 »

Честно казано Инче, аз я искам точно такава, защото люлее сама на батерии или ток, и понеже имаме приятели с малки бебета, едните друсат на ръце, другите люлеят ръчно люлка и ги гледам как се мъчат, та затова. Пък и то си зависи от бебета, може пък да не иска да стои вътре знам ли, ама дано на нашата госпожица да и хареса, и да не е проклето бебе като майка си diablo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 12, 2009, 11:52:44 »

Незная ,момичета,толкова ли са наложащи тия люлки...и токова пари да се  дават за това...
То детето като иска на ръчички,не вярвам това нещо да спаси положението nea Ама пак не зная...да казват мамите...всичкилиимате такова чудо crazy
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines