Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 173297 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 09, 2009, 20:14:21 »

А някакви впечатления за Имола на Бертони да имате:

Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 09, 2009, 20:39:51 »

И аз да се включа с мнение  blush
Почти до 2 год.возих Ивет в такава количка

Марката е HAUCK , страшно съм доволна  good Минавала съм през къде ли не , страшно маневрена е , тежи 11 кг , сгъва се много лесно .Като цяло е страхотна , няма скърцане , ръжда или нещо такова.Сега е прибрана на вилата , като нова е и живот и здраве ако имам 2-ро дете нея ще си ползвам.
А взехме синя , поради простата причина , че не открихме розова , и можеха да доставят такава след 6 седм.евентуално.
Имат хубави триколки , но те излязоха на следващата година.
А като цена , не мисля , че са скъпи  good
Погледнете тук: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3_264

А за лятна ползвах тази: , при купуването и ме интересуваше едно единствено нещо - да е най-леката възможна от наличните в магазина , защото живеем на 5 етаж и 6 месеца нямахме асансъор  bad
Сега е още здрава и тя , но плата и е смотан и се прокъса на места , но като рамка е супер.
Така , че и от Бертони съм доволна  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 09, 2009, 21:11:16 »

ето и днешните покупки !!! smile smile smile едно гащеризонче, розови буйки и едно сини за моя приятелка, и балдахинза кошарата, но не мога да го снимам, ще го снимам на самата кошара  smile
« Последна редакция: февруари 09, 2009, 21:12:51 от Ели . » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 09, 2009, 22:01:49 »

Ели много са сладки покупките. Нашите ще са голими мадамки blum. Само, че на мен всички приятели ми казват, че ще имаме момче, да видим накрая да не се окажа с един гардероб розови дрешки неизползвани shok. Аз уж вярвам на Марков 100 процента, ама все пак beating
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 10, 2009, 10:12:43 »

Лелеее, колко неща вече сте си накупили ...  Bravo
Mmariana, вие вече сте готови, като гледам и кътчето на бебко е изцяло подредено  Bravo
При мен нещо има лек спад в ентусиазма ... миналия месец се бях втурнала по магазините, но сега реших, че е още мн рано и няма смисъл. Дори и да харесам нещо, няма да се купи сега, така че по-добре като наближи още малко, тогава и направо да се купува. Имам само някои дрешки, които бях поръчала от Ларедут и това е ...
Иначе в Бургас са открили нов бебешки магазин на Premaman и го посетих, взех каталог. Имат намаления на някои неща сега, но пък ми се стори един такъв доста "беден" магазина.  huhhuh.gif
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #335 -: февруари 10, 2009, 10:44:21 »

Ето и една от последните ни покупки буйки-дрънкалки,много ги харесвам.


* IMGP0946.JPG (43.21 KB, 314x235 - видяно 2482 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 10, 2009, 12:39:35 »

Ели,голяма кукона ще е твоята принцеса-гащеризончето е 6 good
vanis,много са сладки буйите Bravo
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 10, 2009, 12:56:14 »

Лелеее, колко неща вече сте си накупили ...  Bravo
Mmariana, вие вече сте готови, като гледам и кътчето на бебко е изцяло подредено  Bravo
При мен нещо има лек спад в ентусиазма ... миналия месец се бях втурнала по магазините, но сега реших, че е още мн рано и няма смисъл. Дори и да харесам нещо, няма да се купи сега, така че по-добре като наближи още малко, тогава и направо да се купува. Имам само някои дрешки, които бях поръчала от Ларедут и това е ...
Иначе в Бургас са открили нов бебешки магазин на Premaman и го посетих, взех каталог. Имат намаления на някои неща сега, но пък ми се стори един такъв доста "беден" магазина.  huhhuh.gif


Диди и аз взех каталога , но е тъпо, че няма цени вътре crazy crazy
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 10, 2009, 13:14:18 »

Да, на всичкото отгоре няма цени в каталога. Така че не ми върши кой знае каква работа, а и като се има предвид там какви са цените ...
Пете, прочетох, че си записала курс. И аз смятам, но се разбрах с жената да ме включат към групата от март месец. Смятам да изкарам на работа до края на февруари и да запразнявам  danceg
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 10, 2009, 14:16:00 »

didda за курса ти писах ЛС blum
Аз искам да попитам във FOX Baby има ли дрешки за новородени?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 10, 2009, 14:26:49 »

Супер, изглежда сме на един и същ курс, но аз ще започна след месец някъде ...
За FOX Kids аз нищо не мога да кажа, понеже не съм влизала, но на витрината виждам, че манекените са облечени в по-големи дрешки ...
Влизах в магазина в Трия - на втория етаж. Там са някакви испански, доколкото видях, но специално за новородените - не ми харесаха. Боденцата бяха от един мн странен, твърд памук, а и цветовете не ми допаднаха.
Ето една от любимите ми покупки от ЛаРедут за първата ни Коледа. Тогава, живот и здраве, той ще е на 7-8 месеца  heart


* Malyk Dqdo Koleda.jpg (15.45 KB, 400x400 - видяно 2468 пъти.)
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 10, 2009, 14:47:47 »

Я да се включа и аз - във Фокса има много неща за новородени, и повечето не са бебешорски парцалки, а мини дрешки за големи хора.Има и бодита и гащеризончета разбира се, аз съм купувала оттам.Цветовете са готини и материите също. Смляла съм се да пера едни пижамки и не са мръднали грам. Купувала съм и тениски и ризки също от там и съм много доволна.Само че не винаги има неща, които да ти хванат окото, трябва да се следи, но той е на главната магазина, така че не е голям проблем.
Магазина в Трията на трети етаж е на Mc Baby, верно - испански са..... Много готини неща също има оттам.В този магазин единствено намерих дънки за Стилиан когато беше на 15дена..... размер 0-3месеца бяха, но никъде другаде нямаше толкова мини. Същите дрешки продават и в Синди-то срещу Строителния, но там са по-скъпи даже.
На втория етаж в Трията има детски магазин на KANZ - безкрайно хубави неща, една две идеи по-скъпи от другите магазини, но марката си казва думата и за качеството и за вида и за стойността на парцалките.
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 14:49:22 от ina_lemon » Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 10, 2009, 15:14:15 »

Момичета, страхотни неща сте накупили. Goldi, Ели, вярно вашите принцеси ще са големи кокони heart
А ето и нашата последна по-мащабна покупка. Снощи я капарирахме, защото я намерихме на страхотна цена. Ето тази количка на Peg Perego, но в синьо :

Бяхме решили да си я вземем в оранжево, но като отидохме в магазина, се оказа, че им е останала една бройка от миналогодишната колекция и я бяха намалили от 960 на 770лв. Та така в крайна сметка се оборудвахме със синя количка. Разликата е само в кошницата за новородено - малко по-мъничка е като размер от тази от колекция 2009 и освен това е с база и може да се монтира само върху нея, но определено си мисля, че си заслужава.  Много сме доволни, защото от доста време и се чудим, но цената ни идваше мааааалко в повече .... явно е имало защо да поизчакаме pardon Сега с милото сме много щастливи - още една покупка е отхвърлихме yahoo и все повече се приближаваме към срещата с бебо.
До края на седмицата трябва да е готово леглото на каката и да дойдат да го монтират, за да освободим другото за малчо. Тези дни ще ходим и за матрак и с това по-сериозните покупки почти приключиха.
Аз сега пренареждам и почиствам в къщи и .... абе то не остана вече до бебо yahoo
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 10, 2009, 15:32:53 »

seny поздравления за избора , количката е страхотна! yahoo yahoo Честито , със здраве да си я ползвате blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 10, 2009, 16:05:56 »

Сени количката е много хубава !!!!!!
Ние днес получихме подаръчета от Испания - буйки, джинси, жилетка, блузка, рокленце с панталонки в галерията сами - всичко е розово  yahoo yahoo heart heart
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines