Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:33:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 180995 пъти)
 
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 08, 2009, 16:55:20 »

Цвета е страхотен...... . Има ли пълно легнало или се врътка коша? На предната страница пуснах една снимка за Ели, същия цвят количка, но друг модел е... Тях гледала ли си?
Малеее, тя тая количка е почти 800лв..... не че е много, но за тези пари, повярвайте, може да се вземе нещо далеч по-качествено.Мнение.....
« Последна редакция: февруари 08, 2009, 16:56:54 от ina_lemon » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 08, 2009, 17:14:20 »

И на мен ми се струва много скъпа за Чиполино. Аз за малко повече пари ще си поръчам от Италия Chicco Trio for me, но пък взех да се чудя дали си струва толкова пари за количка
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 08, 2009, 17:21:32 »

незнам, аз си бях харесала джемата още преди да забременея  tease и си искам нея smile вярно е доста скъпичка и мен това ме озадачи, но чико тук са скъпи а няма как да я взема от другаде, не ми се иска да я поръчвам онлайн, има пълно легнало положение даже снощи я возих в шоурума на чиполино и 30 мин не можах да се откъсна от нея blum аз съм харесала синия вариант


* дж.jpg (53.79 KB, 300x459 - видяно 211 пъти.)
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: февруари 08, 2009, 17:24:01 »

И на мен ми се вижда скъпа, но важното е на теб да ти хареса и да ти е удобна  good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 08, 2009, 17:24:53 »

Голди, аз дадох и още повече даже и не съжалявам за нито един лев. Количката ми е безкрайно лека, маневрена, подвижна, защитена отвсякъде от ветрове и студове..... Минавам с нея през къде ли не без да я щадя, без проблем я вдигам ,когато се наложи, има един милион приспособления и хитри джаджи и дори за краткото време, в което съмя ползвала - 4 месеца, мога да кажа, че си избива парите.
Всеки си преценя колко пари може и иска да даде, но като ще са много, поне да е малко по-квалитетна марка. Има си значение, нищо че на доста марки, количките са мейд ин Чайна......
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 08, 2009, 17:27:25 »

Ина ти с каква киличка си аз така и не разбрах *crazy*ако имаш снимка ако меже да пуснеш
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 08, 2009, 17:35:40 »

Аз съм с Jane Nomad .
Не ме разбирайте погрешно, в никакъв случай не казвам, че това е най-добрата количка, няма такова нещо. Има страхотни модели на Пег Перего, и на Чико, и на Джордани, които се въртят около 700-800лв и затова, когато някой тръгва да ги дава тези пари за Чиполинска история ми е такова... никакво. Понеже шанса да попаднеш на здрав модел и продукт е едно към намнайсет.
Количката ми е това


нищо специално, няма лъскава и екстравагантна визия, но върши страхотна работа. Това е с коша за новородено. За другия - летния, още е рано за дребен. Има и кошница за кола. Последното също препърчвам да е от реномирана марка, издръжала краш тестове, понеже все пак става въпрос за сигурност в колата, а не само за място, където да стои детето. А при Чиполино, простете, няма такъв филм.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 08, 2009, 17:41:00 »

Ох и аз точно това си мисля че много лъскаво и много шик ама дсамо до там  nea качество на 0
Аз се ровя много за мнения за колики и да ви кажа че чиполино я искарват най голям боклук
Ина наистина си заслужава парите за нещата които казваш за нея
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 08, 2009, 18:10:49 »

Забравих да ви кажа, вчера бях в един магазин бебешки и едни хора в този момент си купуваха количка. Беше Cangoro Еxess/не знам дали го написах правилно, но ще ме разберете/. Струваше 509 лева. И като дойде момента да я сгънат се хванах за главата. Става с блъснате на дръжката, и не трябва да надигаш предното колело, сумати време се мъчиха. Никога не бих си купила такова нещо. И тогава се сетих за моята кумица, те живят далеч от центъра и слиза с колата си всеки ден на разходка с бебето, и ако имаше такава количка щеше да си стои вкъщи, защото не вярвам да можеше да я сгъне. Трябва всичко да се оглежда преди да се купи
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 08, 2009, 18:27:00 »

Ние последно се спряхме на последния модел на Trio for me !
http://trio4me.chicco.com/
Гледахме я в оранжево и сиво днес, много е готина , също и в синьо и сиво на райета yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: февруари 08, 2009, 18:32:13 »

Нашата е на Чико ( е, не е нова, но пък е като нова, почти не е ползвана - нали не я купувахме, а ни я дадоха  pardon ), но е адски удобна, стабилна и маневрена и се сгъва и разгъва почти само с поглед  smile Адски съм доволна, защото иначе за такава количка трябваше да дадем сумати пари  girl_impossible още повече с моите изисквания  girl_impossible girl_impossible girl_impossible


Ина, твоята количка е много хубава   good

п.п. вчера се сдобихме и с чанта за нея, но имам проблем с фотото, та ще пусна снимка при първа възможност  yahoo
« Последна редакция: февруари 08, 2009, 18:34:18 от solecito » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 08, 2009, 18:33:57 »

Пете я пусни снимки, че аз само на картинка съм виждала Чикото, където и да отида нямат в наличност
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 08, 2009, 18:34:55 »

фотото не ми е в ред, но ще пробвам да щракна с телефона някоя (ама имай предвид, че моделът е отпреди 10-ина години)  pardon

снимката е с много лошо качество, за което се извинявам  blush Това е количката с порт-бебето или коша за новородено. Иначе си има летен вариант с няколко степени на положението, дръжката се мести, а и горната й част е подвижна ( за да се нагласи в зависимост от това как е удобно на майката ), за летния кош си има чувалче, а също така има и "кошче" за разни джунджурийки, което се слага отдолу. Въпреки че на снимката не изглежда кой знае колко добре, съм убедена, че ще ми върши много добра работа, а и беше едно доста голямо перо, което отметнахме  smile


* Photo-0003.jpg (73.56 KB, 800x600 - видяно 163 пъти.)
« Последна редакция: февруари 08, 2009, 18:49:35 от solecito » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 08, 2009, 18:46:02 »

Незнам защо класифицирате количките "Чиполино" като "най-големия боклук", аз лично имам пряк поглед към 2 модела на Чиполино, едната е Пуки, Другата  Джема, трябва да ви кажа, че не са мръднали, здрави са, удобни и маневрени, за цената съм съгласна, че е  малко високичка, но все пак всеки си преценя възможностите. Съжалявам за оф топика, но аз не коментирам с такъв краен негативизъм количките, които всички момичета показвате. Защото една голяма част от тях са тежки или неманеврени - напротив търся положителното в тях, смятам , че има достатъчно информация из интернет и не само и не е нужно да ги разделяме на "китайски боклуци" и върховните производители като "Чико", е да и аз си харесах Три фор ми, но за съжаление 1350 лв няма как да дам!
А не искам ползвана количка..еми това е от мен. Извинявам се за малко високия тон, но когато човек е ентуасиазиран за нещо, все ще се намери някой "разбирач"!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 08, 2009, 18:53:43 »

Мариянка, не се сърди, мила  give_rose всеки си има мнение  give_rose Аз лично също бих предпочела нова количка, но просто тези, които ми харесват, са доста по-скъпички от това, което можем да си позволим. Затова и се решихме на варианта да вземем тази количка. Аз също се радвам на нашата, въпреки че не е нова и не изглежда толкова добре колкото тези, които вие показвате  girl_wink  pardon Аз мисля,че не е толкова важно каква марка е количката, а дали ще върши работа и ще е удобна, а това всеки си го преценява сам.  give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines