Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 181010 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 07, 2009, 10:06:20 »

Ели, много са сладки покупкте Bravo
Голди, портбебето е много хубаво и аз такова мисля да взема smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 07, 2009, 12:12:00 »

Ние нямаме порт бебе, но мисля, че е хубава придобивка, защото то става и за одеалце да се ползва, само дето можеш и като закопчаеш копчетата да се превърне в чувалче!  Yes
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #287 -: февруари 07, 2009, 12:15:10 »

  Момичета,четох ви и ви завидях за емоциите,които струят от постовете ви.
  Не се сдържах да не споделя с вас една случка от времето,когато бях бременна с големия ми син (вече на 12г.) Та значи разхождаме се със съпруга ми, аз съм в напреднала бременност (дни преди да вляза в деветия месец, края на август месец,облечена съм с лятна рокля,просто бременността си ми личи отвсякъде) и гледам в един магазин памперси.Понеже ме интересуваха парите,които ще ми струват за в бъдеще влизам и питам продавачката колко струват.Тя ме поглежда ( pleasantry уж  pleasantry) и ме пита "А вашето бебе колко килограма е?"  blush Мъж ми я гледа,гледа,па после погледна корема ми и й отговори "Ами така като гледам май е към 2,5 кг."  ROFL ROFL ROFL
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #288 -: февруари 07, 2009, 12:49:19 »

Ахаха добре й е отговорил, какво!  Bravo
На мен все още ми е много забавно как по всички магазини за дрехи и за всичко бебешко ме мислят че съм 3ти месец максимум или вече родила, това ми коремче си седи все мъничко! На последната форум среща преди 2 седмици не ми вярваха че съм бременна  funnytooth Днес съм на друга форум среща, да видим как ще е..  blush
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 07, 2009, 12:50:24 »

Бебс дай една снимка да ти видим коремчето
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 07, 2009, 13:14:39 »

Голди,аз за моето момиченце имах такова одеалце-порт бебе-много е удобно,меко и красива.Само да ти кажа да не го переш на помече от 30 градуса защото оз това нпразих и направо му видях сметката на мекотат.После го "ресах" с четки и гребени да стане пак пухкаво,ама не можах да го докарам съвсем както си беше.Ти твоето бебе го чакаш лятото и няма да е нужно много да го увиваш,но пък е голямо и може да се ползва и като поотрасне.
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #291 -: февруари 07, 2009, 14:06:19 »

Не мога да се справя нещо с галерията  blush
А за порт-бебе-то не знам нещо повече ми допадат столчетата за кола, шезлонгите.. Може би защото бабите не спират да повтарят как "ще му купим кошничка, с много дантелки, много красивичка, и ще е много сладко, и ще го носим така, да бъде хубаво" малко ме отвратиха от идеята  tease
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 07, 2009, 18:02:02 »

 Наде, благодаря give_rose
 И аз се сдобих днес със същия списък и направо по него да се ориентира свеки girl_haha Като гледам друга суеверна няма, та ми е много смешна, а е на 45 год. Андрей твърди, че като вляза в деветия месец, ще си промени мнението, дано smile
 Ели, много сладурски неща си купила за бебка Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 08, 2009, 13:13:30 »

Имам въпрос - мога ли да предложа една количка много запазена на бъдещите мами от Варна? Peg Perego Uno който се интересува на лични ....Извинявам се, незнам дали е удачно тук....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 08, 2009, 14:35:44 »

Извинявайте,че се намесвам в темичката ви blushпрекрасни неща сте накупили за бебоците. BravoМного от дрешките имаме същите и в нашия гардероб.Да ви кажа.Единствената ненужна вещ/в началото мислех,че е страшно необходима/се оказа обиколника sadИмам два комплекта-единя е чисто нов неразопакован,не ваден даже- и нито единя не е ползван shokОсобено сега когато се въртим и искаме цялото пространство в леглото за пируети blum.Не се е удряла никога.Сложих и едната част от обиколника ха раклата,която е зад главичката и резултата е,че всяка сутрин се будя и я виждам с това чудо на лицето и.Милата,махнах го,че ме е страх да не се задуши.има такава опасност особено,ако леглото е с решетка само от едната страна.Няма как да се завърже там където е дървената част goodСъвета ми е да изчакате с тази покупка.Заема много място а не е винаги нужна good
П.с. и аз се водех по този списък на Пигиса
« Последна редакция: февруари 08, 2009, 14:37:31 от kleo_20 » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 08, 2009, 15:13:35 »

kleo,наистна си зависи много и от леглото, и от обиколниците...Нашето легло ще е от двете страни с решетка и го позволява...а обиколниците които съчм си харесала се връзват на 4 места pardon Ето тук може да разгледате http://cgi.ebay.de/Bettset-8-tlg-mit-Kissen-Decke-fuer-Bett-120x60-NEU-OVP_W0QQitemZ160313474577QQihZ006QQcategoryZ18644QQcmdZViewItem
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 08, 2009, 15:27:32 »

Майче, много е хубаво леглото Bravo
И нашето легло е само с 1 решетка, но аз купих лепящи закачаки и ги сложих от външната страна на леглото и там завързах обиколниците smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 08, 2009, 16:20:24 »

И аз като Дани, сложих закачалчици, по идея на една съфорумка  give_rose Купила съм само един комплект обиколници. Maj4eto много е сладурско легълцето и спалния комплект. Аз вече съм на вълна количкааа  danceg danceg danceg
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 08, 2009, 16:31:05 »

Марианка, коя количка реши?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 08, 2009, 16:48:16 »

Най-накрая пуснаха снимки ето линкаа http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=394
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines