Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:25:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 181272 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #210 -: януари 30, 2009, 22:15:11 »

Момичета, много са красиви всички колички дето показвате, но като се избирате количка бихте ли ми дали някакви напътствия какво точно гледате.

Имате ли някакви лични предпочитания и изисквания към количката?

Какво е важно за една количка (въпрос към мамите дето вече имат опит)?

Аз седя и се пуля, то стотици модели, хиляди цветове, ама все ми се струва, че има нещо по-важно, по което количката се избира. Аз нямям никаква представа и честно казано не знам от къде да започна.

Та вие как си избрахте количките?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 30, 2009, 22:27:06 »

Та вие как си избрахте количките?

Първата количка ни я дадоха едни приятели, не съм я избирака, беше 12 кила, доста широка и удибна за бебо, с превъртаща дръжка!

Но втората, която си купихме ние, много държах да е лека (тя е 6 кила), да има легнало или поне полулегнало полежение на гръбчето, голям багажник и също да е удобна за бебо! Цветът го избрах неутрален - оранжев - да става живот и здраве и за момиченце!!! Гледах да е маневрена, лесно да се сгъва, да е компактна в разтворено положение...

Най-вече исках лека количка на фона на предишната от 12 кила тази е като перце - само 6!!!

Ами това е от мен! Успех good

П.П. Мога д акажа, че не съжалявам з аизбора си, удобан е и на бебик, още от първия момент, в който го настаних в нея, също е удобна и з амен, спокойно мога да я кача даже в маршрутно таксии да си пътуваме без проблеми!!!
« Последна редакция: януари 30, 2009, 22:29:45 от Bulechka™ » Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #212 -: януари 31, 2009, 00:13:27 »

Аз съм с кола и не държа толкова на килограмите. Държа на легналото положение, тъй като за новородено е кажи-речи задължително. Държа да се обръща дръжката ( в краен случай да се обръща коша, но това е по-трудно), за да мога в началото да имам непрекъсната видимост към бебчо, а после, когато поотрасне, той да си гледка наоколо smile  Държа на голям кош за багаж отдолу, тъй като трудно ще мъкна торби в ръце и едновременно ще качвам тротоари. Адски много държа на цялата дръжка, тъй като позволява и бутане с една ръка, ако е с две дръжки просто няма как да вдигнеш и една ръка да се почешеш без да тръгне да завива количката  crazy Маневреността определено в важна, добре е да е с големи колела, тъй като я правят доста по-проходима 1во по неравностите и 2ро през зимата. Ако са и релефни колелата зимата ще е съвсем лека. Ако има и амортисьори най-добре за бебчо, а и още по-лесно по тротоарите! И разбира се гледам кошът да е достатъчно широк, чувала съм коментари за колички, които постепенно умаляват на бебето, най-вече като ширина. Също винаги проверявам уплътнението отвътре, да е достатъчно меко, да няма оголени елементи от конструкцията, а някои дори кошовете им не са едно цяло, а стените им се захващат с копчета и буквално има дупки по тях! Компактността мен лично също не ме тревожи, тъй като си имаме предостатъчно място и в двете коли, но ако ще ходите на път с по-малка кола или с повече багаж, да знаеш че на бебето нещатата ще са поне колкото твоите и на мъжа ти заедно, така че.. Като марки засега препоръчвам май най-вече cangaroo, chicco и mag england - имат модели в границите на 600лв, които задоволяват целия ми огромен списък!  yahoo
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 31, 2009, 00:49:52 »

Ками това цената за всичките части ли е huhhuh.gif

да в момента да даже на промоция...  Wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 01, 2009, 15:31:06 »

Rodi, количката я поръчах по Интернет. Не я бях виждала на живо. А за цветовете май са само оранжево, зелено и синьо  smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 01, 2009, 22:53:39 »

Мога да се изкажа за моята количка - модела е Buggster S- http://www.pakostnik.com/bg/pics/8672928981.jpg
В момента съм все още с каргото. Зимен кош не съм купувала, тъй като тозиудовлетворява моите изисквания за напълно легнало положение, а сега вече я вдигам в полулегнало и полуседнало.
Много съм доволна маневрена е, нищо че е триколка  и е лека, а за кола е перфектна с 2 движения се сгъва. Все още не съм ползвала летния вариант и не мога да се изкажа конкретно за + или -.
Като минус мога да изтъкна на каргото, че започва да става тесен, но бебо е с дебели якета сега, и я ползвам вече 6 месеца, а мисля и февруари да изкарам. И слагам летния, а този го правя за колата, макар че ще се възползвам от него може би до 1 година.
http://www.buggy.de/english/cargo.php
Но за съжаление няма розова, за Ели. Първо се бях спряла и аз на ексеса, но тази ми допадна повече.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 02, 2009, 07:24:27 »

Дени количката ти е супер  good
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 02, 2009, 09:30:20 »

хайде и аз да ви се похваля с нащето креватче снимки качих в галерията good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 02, 2009, 10:00:51 »

 MMariana много е сладко креватчето, чак на пен ми иде да се мушна в него. blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 02, 2009, 10:17:53 »

Мариянка много михаресва легалцето още повечече е малко и компакно  *THUMBS*типичното бебешко легло
Искам да те питам от каде го купихте blush
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 02, 2009, 10:19:51 »

Благодаря и ние много си го харесваме  yahoo Купихме го от Вис Виталис в Пловдив.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 02, 2009, 16:20:31 »

Аз пак да питам а до колко колограма или до коя възраст е подходящо blush
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 02, 2009, 16:35:18 »

в магазина ни казаха, че се ползва до 3-4 годишна възраст, после става на бюро
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 02, 2009, 16:42:17 »

Здравейте! Може ли да ми дадете имена или адреси на по-големи магазини за бебешки стоки в София, където да се продава всичко на куп?? Предварително ви благодаря!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 02, 2009, 16:53:39 »

Мили веднага ти давам каквото търсиш:

Хиполенд  http://www.hippoland.net/

Комсед /малко е скъпичък/  http://www.comsed.net/

Пигис Хаус - също не е от най-евтините: http://www.piggyshouse.com/bg/

Джъмбо, но нямат сайт

Чиполино http://www.chipolino.com/

За тези се сещам в момента.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines