Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:36:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 181443 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 16, 2009, 17:34:08 »

Благодаря, момичета  give_rose Много сте мили  give_rose
ние искахме да си вземем по принцип комплект за изписване от няколко части, но пък не харесахме повечето, а това порт-бебе е много функционално, защото после за одеалце може да се ползва, а също и в количката  good Много са практични според мен  smile
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #76 -: януари 16, 2009, 17:40:34 »

Пете, супер покупки, откъде такива страхотни неща? И аз искам такова сладко портбебе, нищо че бебето ни е лятно  Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 16, 2009, 17:52:36 »

благодаря, Маги  give_rose
Магазинът, от който ги взехме се намира в Люлин до кооперативния пазар ( аз почти всяка седмица съм в Люлин, че там живеят на мъжа родителите, ама ако liali не ми беше казала за магазина, нямаше въобще да го знам....луда работа  pardon ). Казва се Слънчице  Sunshine, а ето и сайта :
http://www.moebebe.com/
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 16, 2009, 17:54:18 »

Благодаря, момичета  give_rose Много сте мили  give_rose
ние искахме да си вземем по принцип комплект за изписване от няколко части, но пък не харесахме повечето, а това порт-бебе е много функционално, защото после за одеалце може да се ползва, а също и в количката  good Много са практични според мен  smile

Пете, наистина е много функционално, аз още го ползвам!!! good
« Последна редакция: януари 16, 2009, 18:02:26 от Bulechka™ » Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 16, 2009, 17:59:17 »

Петя, честити покупки Bravo Много ми харесва порт-бебето good Каква му е цаната? И аз съм решила да си взема, защото са много функционални ! И аз си купих гащи за болницата, помпа за кърма и мисля да си стягам багажа лека полека smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 16, 2009, 18:04:56 »

Дани, целият комплект с буйките и шапчицата е 32лв, а без тях беше към 28-29 лв smile
а за помпата и останалите принадлежности - шишета, залъгалки и т.н. смятам да изляза на пазар в началото на другия месец..... само да ми преведат болничните  LAUGHTER
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 16, 2009, 21:29:06 »

Много хубави покупки  Bravo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 16, 2009, 22:59:11 »

Срам не срам ще питам за какво служат еднократните гащи за родилки blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 16, 2009, 23:43:54 »

Диде, няма от какво да те е срам, мила  blum Могат да се ползват в болницата след раждането (без значение секцио или нормално) вместо обикновени гащи и са адски удобни, защото след употреба директно ги хвърляш в кошчето  pardon В комплекта, който аз си взех, бяха 5 броя за малко по-малко от 5 лв  Wink
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 17, 2009, 11:51:46 »

 А памучни ли са blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 17, 2009, 12:06:44 »

ето повече инфо за тях
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=78&products_id=192&osCsid=0839e6f6d0f1e942a54690e137e5977e

Понеже са опаковани в комплект 5 бр, а и всеки чифт е опакован вътре самостоятелно, за да са стерилни, та не мога да ги отворя  pardon
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 17, 2009, 12:28:54 »

И аз си купих от тези good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 17, 2009, 13:09:15 »

Момичета, вие всички ли сте се ориентирали към дървените кошарки?
Аз още мн се чудя дали да не е някаква от тези:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/53_278/products_id/3632
Има си всичко в комплект: От 0-3 години, люлеещ се матрак, нощна лампа и музика с таймер, сменяща се табла, чанта за пренасяне, пълен размер кошарка за сън, обръч с играчки, 2 колела, разгъва се за 60 секунди, лесно за почистване.Тегло-13,6 кг.Размери разгъната:104х73х92см.
Само дължината ми се струва малка - само 104 см, но пък има и подобни със 120 см дължина.
Струва ми се доста практично. Използваш до 3 години и после се купува детско легълце и тогава евентуално малкият човек си отива в негова си стая, да е самостоятелен  tease.
Димитър вече е с двете ръце за такава кошара ...


Диди ние имаме дървена кошарка в къщи, но си купихме и подобна на тази която си посочила. Много е удобна като ходиш някъде. Носихме си я като ходихме на една хижа за нова година, може да си я носиш като ходиш на гости на някоя баба например. Аз лично съм много доволна, сгъва се и се разпъва много лесно, има си дюшече и е стабилна.  good Имам приятелка, която има само такава за бебето си и тя е доволна, а и както казваш ще я ползваш 2-3 години, после направо по-голямо легло за детето може да се вземе.
« Последна редакция: януари 17, 2009, 13:11:58 от Natalia Borisova » Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 17, 2009, 13:45:03 »

Ние сме само с такава кошара- на тази стария модел http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/53_266/products_id/7032 без дървено легло  /защото имаме в детската стая голямо като почне да спи сам вече  smile /и съм страшно доволна  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 17, 2009, 14:09:45 »

И ние имаме и дървено креватче,което си стои в спалнята до нашето легло,и сгъваема кошара,която такава хубава работа ни свърши повече от две години (не е мръднала просто и не сме имали произшествия с нея-когато Стели вече можеше да се върти и да падне,просто пуснахме на долно ниво,а отстрани си има и цип,тъй че оттам си излизаше)-по почивки,балкани,морета,баби,гости-навсякъде я носихме (сгъва се компактно),а до годинката сигурно ни стоя във всекидневната,където с малката си стояхме през деня,вечер-в легълцето.Близнаците на кумувете използваха само такива до към 3,5годинки good Сега и двете ще ги използваме за бебето също smile

И да ви се похваля,че вече ни е готова детската стая на каката (днес чакаме и перденцата да ушие баба) и тя страшно си я харесва danceg Ето тук има снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=330734
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines