Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 181464 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 17, 2008, 09:40:53 »

ина и аз  като теб гледам количките още преди даже да бях бременна, но се влюбих в една и край, колкото и положителни неща чух за нея, толкова и отрицателни... мислих гледах сравнявах и най- накрая онзи ден реших че ще я порачм нея  danceg  danceg и сега си имам количка вече

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_39_10751_-1__49318_10001_


Ками,
И аз я "оглеждам" тази количка, само че с 4-те колела
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 18, 2008, 21:14:08 »

didda, хубави са и те, ама аз се спрях на триколката и да ти кажа не съжалявам  yahoo, както казах и по рано чела бях и плюсовете и минусите но като дойде всичко в къщи не съжелявам... относно това че била тясна за по- голямо дете и т.н, аз имам и нещо като допълнителна приставка- седалка която е за по голямо дете, уф маха се едното си там нещо и се слага едно по голямо на седалката ... ама го обясних  tease, така че не мисля че ще бъде малка за по- голямо дете
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #47 -: декември 23, 2008, 09:40:48 »

Момичета,купували ли сте бънджи?Какво ще кажете...не взехме като един от Коледните подаръци...
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 27, 2008, 15:39:41 »

Момичета, бързам да се похваля, че днес купихме първите дрешки за нашето момченце  yahoo yahoo yahoo yahoo Бях решила след Нова година да пазарувам, но не се сдържах и на отиване към Кауфланд влязохме и в Пигиса  blush Взехме една шапчица, чорапки и една синя пижамка  heart heart heart После ще ги щракна и ще ви ги покажа  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 27, 2008, 16:16:59 »

ето и обещаните снимки  Girl_hide
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=322930
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 27, 2008, 16:21:10 »

 Честито!!! Много хубави нещица си взела за бебчо.
 Ние до сега сме взели една шапчица и едно да го наречем гащеризонче. Трябва и аз да кача някоя снимчица.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 27, 2008, 16:25:03 »

благодаря, мила  give_rose едвам се спрях да не изкупя магазина  tease ама то си е такъв кефффф  yahoo

чакам да качиш и ти снимки да видим с какво сте "обзавели" вашия малчуган  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 27, 2008, 16:46:57 »

Петя, много са сладки нещата, които сте купили за бебо!  good
И аз постоянно искам да му купувам нови дрешки, но се сдържам, защото се получава така, че все има неща, които не съм му ги обличала, а са му умалели, защото има много дрешки.  angry Много ме е яд като се получи така, но те толкова бързо растат, че докато се усетиш и дрешките вече са му малки!  pardon
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 27, 2008, 18:49:24 »

ами аз затова и не бързам да купувам много, че трябва да видим какво имаме в наличност вкъщи (има много нови дрешки за новородено smile и да не се получи точно така да имам прекалено много дрешки и да останат необличани  pardon  ) ама тоя път не издържах и реших да си "начеша крастата "  tease
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 30, 2008, 17:53:11 »

solecito това са едни от най-приятните моменти  good

момичета да ви питам какъв овлажнител ще ми препоръчате?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 08, 2009, 16:13:35 »

Момичета търся съвет...Замсляме се с млт да си поръчаме легл от БГ  за сега сме се спрели на модел "George" на Дибо  http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg
Някой ма ли отзви за това легълце crazy
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 08, 2009, 16:19:15 »

И ние се бяхмв спрели на мего, но братовчедка ми ме разубеди. Тя има такова и каза, че частта, която е за спане е много къса. Нейното момиченце на годинка и половина и вече й е късо и не може да спи в него, а е още малка за легло без прегради.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 08, 2009, 16:40:53 »

Момичета търся съвет...Замсляме се с млт да си поръчаме легл от БГ  за сега сме се спрели на модел "George" на Дибо  http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg
Някой ма ли отзви за това легълце crazy

И ние си бяхме харесали това креватче, но не го взехме - взехме креватчето от брат ми!!!

И да се похваля, yahoo за 25,50 лв. купих на Коско комплект от 3 части - ватирани с полар дънки, поларен суичар и памучна блузка, от верига магазини "Бокал", беше последното останало. Взех го по-голямо за 2 годинки, но Коско си върви по-едричък и на пролет ще му е добре!!!
Иначе там има чудесни поларени комплекти за около годинка по 15.00лв., пак от 3 части, панталонче, суичар и блузка!!! good


Ето това е комплекта:
 
« Последна редакция: януари 09, 2009, 17:14:30 от Bulechka™ » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 11, 2009, 18:26:31 »

maj4eto ние сме с това и съм супер доволна (като кафявото, но в синьо е нашето)! И други мами от форума ползват същото мисля и те са без оплаквания! http://dizainbaby.com/bg/adelinalux.php
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 16, 2009, 10:21:43 »

Една от фаворитките ми за бебешка количка е тази Loola на Bebe Confort:
- ето я синичката, но само летния вариант, долу има и зимния кош и коша
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6407&lang=1
Но предпочитам да е моделът Loola Up - с цяла дръжка, като тази
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6066&lang=1, но пък няма такова синичко, каквото искам  angry
Има две лица - зимно и лятно . Зимното е велурено и мекичко а лятното дишащо.Столчето за кола е подходящо от 0-13 кг и има специална подложка за хоризонтално положение от 0-3 месеца.
Като се сгъне става съвсем компактна и мъничка.
Има 3 степени на окачване на амортисьорите за по-меко возене. Седалката се окача и с лице и с гръб към мамата.
Цената е 790 лв на основния модел и 380 лв на столчето за кола, което става и за новородено вместо зимен кош. Иначе и цената на зимния кош е около 400 лв.
И направо съм влюбена в кошчето й!  heart


* Loola.jpg (57.8 KB, 400x400 - видяно 2843 пъти.)
« Последна редакция: януари 16, 2009, 10:25:24 от didda » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines