Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 171701 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 04, 2008, 12:15:10 »

ина и аз  като теб гледам количките още преди даже да бях бременна, но се влюбих в една и край, колкото и положителни неща чух за нея, толкова и отрицателни... мислих гледах сравнявах и най- накрая онзи ден реших че ще я порачм нея  danceg  danceg и сега си имам количка вече

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_39_10751_-1__49318_10001_
 
даноо и аз като теб да съм доволна от избора си

ванили, гледай събирай мнения, но в карайна сметка ти решаваш коя и колко да е...
успех
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 04, 2008, 12:31:08 »

Инче, за теб и прословутата количка, която от нета си беше поръчала знам!! Радвам се,ч е си доволна! Аз си мисля, че до 500-600 лв. мога да отделя за нея. Определено ще изчета в предишните теми какво сте написали, но искам да е от БГ и да я видя и пипна преди да си я купя.
Ками, количката, която си избрала изглежда страхотно.
Никаква идея нямам и кои са по-удобни, с колко колела, какви точно и т.н.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 04, 2008, 12:40:14 »

Мойта прословута количка си я видях сто пъти на живо и си я пипнах че и я покарах даже, а я поръчах от нета понеже идваше по-евтино и си изпатих от този факт, чаках я сума време да пристигне и естествено Точ се роди преди тя да дойде, но това е отделен въпрос.
Така нареченият от теб зимен кош, всъщност е кош за новородено и аз ти препоръчвам,въпреки че ще имаш пролетно бебе, да си вземеш и такъв.Съвсем равен е и това е полезно за новороденото. А цената която си посочила е сравнително прилична, дано да успееш да си намериш .Има много модели и марки разбира се, но преди да тръгнеш да гледаш и да попиташ няма да си избереш.
А правило каква, с колко гуми, колко кг и т.н трябва да бъде количката - няма, ти си решаваш.
Активен
hrisig
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 505


Карина е моята сладка принцеса!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2008, 19:31:23 »

мами,и аз съм в затруднено положение за количката,незнам наистина на какво да се спра.наистина,нямам си и идея.Едната от които съм се спряла е ето тази,понеже една мама ми я препоръча ,че била сравнително лека,че и аз като Ели си търся задължително такава,понеже сме на 5 -тия етаж ,без асансьор.На Дисни е ,има я в синичко и зелено.


* trophypoohrednewbornvermq3.jpg (43.56 KB, 610x610 - видяно 578 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 04, 2008, 19:38:28 »


http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_39_10751_-1__49318_10001_
 
даноо и аз като теб да съм доволна от избора си

Дано си доволна,по принцип много майки са доволни от зимния кош,даже предоволни,особено зимата,но с летният имат проблем-неудобно им е на децата blush Мили до 500-600лв. може да намериш много хубави колички иначе Ина ти е казала зимния кош е голям '+' независимо бебето кога ще се ражда pleasantry
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #20 -: декември 05, 2008, 10:45:06 »

Съгласна съм - има разкошни колички - ние си харесахме една дори за 200 лева и мислим дори направо скоро да я поръчаме за да си я имаме навреме. Наистина обаче и според мен зимния кош си е по-доброто решение. А и знаете - има си определени изисквания за всяка фаза от развитието на бебо докато е в количката - в началото трябва като лежи да му е удобно, а после постепенно като се учи да сяда... трябва количката да е мултифункционална. лека, да е удобна, а цената да ви кажа се убедих не е гаранция за качество - една позната даде 1500 за количка и не беше доволна - та дори я сменя после - ама като има да ги дава де  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 05, 2008, 14:37:01 »

Аз сега съм с тази количка, тежи 6 кг. и съм много доволна, но е за 6+ месеца, има я и във вариант за 0+ тук и тук
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 05, 2008, 14:40:51 »

тази е супер хубава Булечка  good
а колко лева е  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 05, 2008, 14:45:06 »

Диде, първата, която съм показал и с която сме в момента я купих за 333лв. точно!
От магазин "Пинокио" в "Дружба" 1


Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 05, 2008, 14:47:58 »

че тя изобщо не е скъпа пък е много хубава а тя зимне кош има ли
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 06, 2008, 16:59:25 »

аз нали съм от активно купуващите да ви се похваля какво взех  blum  чудех се дали може с това синичкото поларено космонавтче да е бебо на изписването при положение, че го очакваме март месец и според мен още ще е студено, ще помоля мамите с опит и с пролетни бебчета да споделят благодаря ви  give_rose
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 06, 2008, 17:00:41 »

а ето и още едно по-тъничък полар, което обожавам заради смешната шапка  blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 06, 2008, 19:40:35 »

Марияна, много са сладки и двете  Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 06, 2008, 20:07:04 »

Леле, колко са сладки!  yahoo
Защо да не може да е с него, Марианче - то март си е още студено, а и новородено не може да го облечеш с нещо тънко. Вие ще прецените ако е топло да го облечете с нещо друго, но това е мнооого сладурско!  yahoo yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 06, 2008, 20:29:10 »

че тя изобщо не е скъпа пък е много хубава а тя зимне кош има ли

Диде, принципно има кош към нея, но не съм го взимала и не знам колко струва (май беше около 150 лв., но можеш да погледнеш в сайта), обаче има зимно чувалче и найлон и като опаковам Коско с чувалчето и найлона и "му става топличко, като в малка стая", както казва мъжа ми!!! Wink

Мариянка, много са сладки дрешките!!! Bravo
И според мен ще може да го облечете малкия човек с тях на изписването, както е казала Мария - още си е хладно през март месец!!! Wink
« Последна редакция: декември 06, 2008, 20:38:08 от Bulechka™ » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines