Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:39:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето - колички, креватчета, дрешки .....5  (Прочетена 171588 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« -: ноември 28, 2008, 11:51:49 »



В сезона на подаръците бързо казвайте с какво ще изненадате и зарадвате своите дечица,мили майчета!А вие,бъдещи такива-смятате ли да ощастливите самите себе си,обзавеждайки се с някоя нова придобивка за дългоочакваното си съкровище?!
Хайде на пазар за малко щастие!


Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 28, 2008, 12:35:14 »

Хайде първааа!!!!!

Аз за малчо съм решила...по-точно в негова чест съм решила да взема от годишните коледни снежинки на Сваровски.



http://www.swarovski.com/Web_AA/en/91107/promotion/Christmas_Decoration.html?BannerID=06000896.002&origin=landing

Нали Теди е нашето Коледно чудо и реших, това да отбелязва годината в която с е родил!
« Последна редакция: ноември 28, 2008, 12:37:37 от Little_Sweet_Didka » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 28, 2008, 12:42:28 »

А Диде тука в Бг има ли ги?Защото гледам,че тука се поръчва онлайн?  pardon
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 28, 2008, 13:16:21 »

Не може да ги няма. Още не съм проверявала, но би трябвало да ги има. Минали години е имало.  pardon
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 28, 2008, 13:32:13 »

И аз да се включа в новата темичка smile Да ви покажа каква количка съм харесала : http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=4328&c_id=33&cf_id=40

Диде, много е хубава снежинката  Bravo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 28, 2008, 14:38:28 »

Дани, количката изглежда много добре. ВИждала ли си я на живо?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 28, 2008, 14:54:26 »

ей мамчета - я споделете мнение за вашите колички !!! smile доволни ли сте от тях, какви недостатъци и плюсове имат ??!!:) изобщо нямам представа каква към каква количка да се насочим, за сега ми харесва Чиполино Джема, но си имам едно на ум за нея

Дидка много е хубава снежинката !!! smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #7 -: ноември 28, 2008, 15:06:32 »

Ели Джемата не е никак лоша, но всъщност от странични наблюдения, мисля че в този ценови диапазон може да се намери далеч по-хубава , удобна, практична и лека количка good По-добре се насочи към новите модели на Кангаро.
А иначе моята количка мн си я харесвам /Крафт - модел Марс/, като едиствен недостатък на модела е, че бебето не гледа към мен huhhuh.gif.....Ползвам я от 14 му ден...дано да ни изкара до края Girl_hide
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 28, 2008, 15:10:41 »

dani81 тази колиúа много добре изглежда и цената  е супер!!! give_rose
Аз Джемата не я харесвам, защото много трудно завива. Предните колела са й слабото място, но това е лично мое мнение.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 28, 2008, 15:57:55 »

Дени, една приятелка я има и ми каза, че е много доволна, и за тази цената мисля , че е добър избор smile
Алекса, благодаря  give_rose
Ели, аз за Джемата съм чувала, че няма напълно легнало положение и това не е удобно за бебето.Успех с избора  good
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 28, 2008, 17:50:08 »

аз всяка седмица купувам по нещо и от всичко си има,нямам идея какво да и подаря на Дара,има повече дрехи от мен  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 04, 2008, 10:04:25 »

Стели, и ние сме в същата ситуация girl_impossible и играчки има вече цял кош, а още уж не разбира много!!! Wink
Идея си нямам/е какво да му подарим за празниците End

Диде, снежинката е супер!!! Bravo

Дани, многохубава количка!!!

Ели, аз преди бях с Маг Ингланд, много тееежка и едрогабаритна количка, трудно се качваше в втобуси, на бебо му беше много добре в нея, но честно казано НЕ бих ти я препоръчала!
Сега сме с "Ария"-та на "Пег Перего" и от както съм с тази количка съм направо нов човек, много е лека, компактна, може да се качи във всеки автобус, лесно се събира и става много малка - влиза съвсем спокойно в най-гоемия плик на "Джъмбо" - препоръчвам ти я, но във варианта за новородено, нашата е от 6+ месеца!!!
good
« Последна редакция: декември 04, 2008, 10:12:54 от Bulechka™ » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 04, 2008, 10:40:13 »

мерси , нека и другите мами да споделят !!!

за мен е важна да е лека, тъй като сме на 4 етаж без асансьор и няма къде да се съхранява освен вкъщи, това означава редовно сваляне и качване !!!  angry
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 04, 2008, 10:52:22 »

Ели, благодаря ти, че повдигна въпроса за количките! Аз понеже от по-скъпите покупки нова само количка ще купувам и ми се иска да е наистина добра! И аз искам да е лека, ние сме на 2 етаж, но нямаме до там асансьор. Искам да има летен и зимен кош(искам да ви питам, понеже бебето ще се роди през Май, и ще е топло, но за новородено се ползва зимния кош, в който се и лежи или???), да има чанта и това допълнителното като за кла лис е ползва??Да може поне докато е съвсем малко да гледа в мен. А за цветове много харесвам бледо зленеи колички! Мразя тъмо синия и червен цвят. До колко лева мислите че е ок да се  вземе качествена, но не прекалено скъпа количка, че от сега почвам да пестя за бебешкия списък, който ще изпълня през Април...
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 04, 2008, 10:59:07 »

До колко лева мислите че е ок да се  вземе качествена, но не прекалено скъпа количка,
Ванили, подхода ти , за мен поне, е напълно погрешен. По-добре първо си определи таван на сумата за количка и после се оглеждай и разпитвай кое е най-доброто в твоя ценови диапазон. Аз за колички мога ужасно много да говоря, понеже от 4-ти месец на бременността само това правех-проучвах колички и сега след като вече два месеца и половина използвам моята, смело мога да заявя, че направих най-добрия за мен избор.
Но съвета ми към теб е това - първо си дай таван и после питай. Тогава ще ти отговаряме.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines