Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:03:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна сватба !във Бургас!  (Прочетена 88216 пъти)
 
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #15 -: септември 30, 2009, 22:09:42 »

Да добавя и аз, че искаме да благодарим и с 4 ръце и 4 крака да препоръчаме:

- DJ Григор - за професионалното отношение, за страхотното настроение, което създаваше и подхранваше и за това, че се забавлява с нас през цялото време. danceg
- Иво Вартанян (видео) - за усмивката, с която снимаше и за това, че беше навсякъде и едновременно с това невидим  disappear
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 13, 2009, 21:00:05 »

Искам и аз да благодаря на хората които превърнаха моя ден в приказка.
На първо място искам да благодаря на агенция ДИАМАНТИ  judges judges judges thank you thank you thank you
Справиха се невероятно.Всичко беше като от приказките.Безкрайни благодарности към Венелина.Колкото и банално да ви звучи,тя е невероятен професионлист,има усед към клиентите,не си налага мнението,а попива всяка твоя дума и попълва празнотите които имаш.Резултата е истинка магия в реалния свят.Никога незагуби самообладание и съумя всичко да е под контрол,както и тя самата да се клонира. Bravo Bravo Bravo
 
Активен
Livv
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #17 -: февруари 08, 2010, 09:55:29 »

 :bravo:Благодарности на всички гости на моите родители.На dj Станислав Жеков за купона и невероятните игри които накараха всички гости да се веселят  от сърце на нашите приятели от "Амур" за стилната украса и за всички които ни накараха да се почустваме истински щастливи огромно БЛАГОДАРЯ. Bravo
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 25, 2010, 16:24:23 »

За да имате невероятен сватбен ден в Бургас (а и в близост до) са ви нужни следните компоненти  Wink :

На първо място агенция "Диаманти"  thank you : Венелина и нейните помощници са страхотен екип. Изключително компетентни, идейни и търпеливи, за което искрено им благодаря  give_rose

За да бъде добре "документирано" вашето щастие: Фото "Фея" и Видео студио "Лазаров 5"

За невероятно нежните букет, гривнички, бутониери и цветна аранжировка на цялата сватба:
                                                                                                             Бутик за цветя "Божи дар"

Красива и вкусна торта:  "Захаро"

Прическа - Стайко, много креативен човек

Грима ми го прави едно невероятно момиче, на което за съжаление така и неразбрах името (поради промени в последния момент), но знам че работи един етаж над Стайко

Ритуал, Коктейл, Тържество - Гранд Хотел "Поморие" : невероятен персонал и професионализъм, всичко беше изпипано и на ниво  good

И на последно място, но не по значение - гостите ни и нашите родители заслужават специални благодарности, с настроението си направиха деня ни още по красив и запомнящ се!!!
 
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 25, 2010, 20:51:04 »

Аз вече писах в темата за Бургас, защото вярвам, че ще е полезно за бъдещите булки, но с радост ще напиаша и тук своите благодарности към екипа, който спомогна сватбата ни да бъде вълшебна:
1. Агенция "Диаманти"   thank you - препоръчвам ги с чиста съвест; Венелина е страхотен професионалист и същевременно много лъчезарен човек, търпеливо изслуша обърканите ми идеи и изгхледа хилядите снимки и накрая претвори по страхотен начин мечтите ми; от агенцията е цялата ми украсата - като се започне от ресторанта и букета и се стигне до покани, свещи и шампанско, бутониери, кошници, свещи и всяка друга дреболя smile
2. DJ Григор - направи страхотен купон, гостите не спряха да танцуват, той смаия беше много усмихнат цялата вечер и опредлено допринесе неимоверно за тази прекрасна вечер
3. Гергана от фот Гея - също страхотен професионалист, много лъчезарен човек, присъствието и ми вдъхваше през цялото време спокойствие, а снимките, които видях, при все че с амного малка част все още, са разкошни smile
4. Видео - Лазаров 5 - Веско също снима много професионално, нито за момент не усщех присъствието му и винаги беше много усмихнат и лъчезарен...вярвам, че и видеото ще е страхотно smile
5. Захаро - благодаря на Яна, че се нае с нелеката задача да претворят цял замък върху тортата  и тя наистина беше уникална и разкошна smile
6. Фризьорката Калина - съвсем нескромно си признавам, че обожавам прическата си, която не мръдна цяла вечер, въпреки силния вятър в морската по време на снимките smile
7. Грим - Мирослава - чувствах се наистина красива с грима, който така професионално направи...като истински художник и беше също толкова издръжлив.
....Надявам се, че не съм пропуснала някой друг от професионалния екип, защото без тях сватбата нямаше да е такава, каквато беше.
Не на последно място съм благодарна на всички роднини и приятели, които допринесаха за атмосферата на радост, любов и топлина и които с чудесното си настроение направиха невероятен купон  give_rose
Активен
Zoya
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #20 -: септември 04, 2010, 15:19:10 »

Здравейте,

Какво Ви е мнението за студио Видеозаснемане Бургас? Някой има ли впечатления от тази фирма за видеозаснемане?  crazy
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 21, 2010, 10:25:16 »

Zoya, чесно да ти кажа за първи път ги чувам.Можеш да звъннеш и да пололиш за материали към някоя сватба която са снимали.
Или да попиташ някои от сватбените агенти дали са работили с тях, те имат повече поглед над нещата и ще ти кажат с точност всичко което те интересува.Успех и късмет с приготоленията  heart
Активен
yulia80
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #22 -: март 25, 2011, 21:53:19 »

Искам да кажа на всички бъдещи булки в Бургас че могат да се доверят изцяло на агенция "СВАТБА"-Бургас ,Гери  и DJ TONI  за организация на Bашата сватба! Aз съм им страшно благодарна че направиха най-важния ден за една булка НЕЗАБРАВИМ! За връзка с тях www.agencia-svatba.com
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #23 -: май 14, 2011, 10:18:57 »

Сватбата мина преди седмица и искам да благодаря на хората, които ни помогнаха да изживеем своята приказка:

- Искам да благодаря на „Диаманти” за това, че превърнаха ресторанта в най-приказното и красиво място на света. Благодаря на Вени и екипът и за идеите и помощта, която ми оказаха във всяко едно отношение.

- Фризьорката ми – Данчето. Прическата издържа, въпреки ужасно силният вятър и беше точно това, което исках.

- Мирослава – обичам я тази жена  heart. Гримът беше перфектен. Благодаря от сърце.

- "Аз и Ти" – избрани именно от тази тема. Роклята беше невероятно красива. Чувствах се като принцеса, а гостите бяха очаровани.

- Станислав Жеков – невероятно креативен човек. Накара ни да се забавляваме много. Игрите с гостите бяха много забавни и се смяхме от сърце. Наистина много ни хареса. Това, че не искаше да ни казва сценария за да ни е интересно беше страхотно. Така наистина изживявахме всеки момент. Само от една среща разбра какви хора сме и улови духът на сватбата. Благодарим!

- Ресторант „ Мираж” – благодарим на персонала за добре свършената работа, за съветите и препоръките.

- Веско Лазаров - въпреки, че не съм видяла крайният рзултат мисля, че се справи перфектно.
- Калоян Спасов - абсолютно същото мнение. В нито един момент не се натрапиха. Адски креативни и изпълнени с идеи. Когато получа снимките и DVD-то ще пиша повече.

Препоръчвам с две ръце изброените по-горе хора.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 28, 2011, 02:46:49 »

Още една щастлива булка иска да изкаже благодарности на най-добрите професионалисти, които направиха сватбения ни ден повече от приказен:

- Искам да благодаря на сватбена агенция „Диаманти” и най-вече на Вени за това, че направиха от ресторанта и стаите едно божествено място.  give_rose

- Фризьорката ми – Миленка. Прическата ми беше повече от зашеметяваща smile  give_rose

- Дияна Илиева – накара ме да се гледам в огледалото и да се радвам сама на себе си smile. Благодаря за перфектния грим.  give_rose

- Ателие Александра - Асеновград - за чудесната рокля. Чувствах се толкова удобно и комфортно.  give_rose

- Станислав Жеков – уникален професионалист. Забавлявахме се искрено - ние и нашите гости. Музиката беше перфектна. Анимациите и воденето на цялата сватба - невероятни. Благодаря  give_rose

- Ресторант „ Мираж” – благодарим  give_rose

- видео Лазарови - въпреки, че не сме видели крайния резултат мисля, че се справиха повече от перфектно. И нямаме търпение вече да го видим това видео smile  give_rose

- Калоян Спасов - невероятен. До момента съм видяла 2 снимки и се влюбих в тях - а като видя останалите - сигурно ще остана без думи. Много се забавлявахме през цялото време и се надяваме да не сме му причинили големи главоболия. Той знае защо smile  give_rose

- Студио Tea House - накараха ме да се отпусна и да се забавлявам толкова много - като се започне от релаксиращия масаж, освежаваща маска и се стигне до красив маникюр и педикюр. Благодаря  give_rose

- бутик Божи Дар - за невероятния букет, украса на колата, сватбената книга, бутониерите и цветята по масите.  give_rose

Препоръчвам с две ръце изброените по-горе хора.
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #25 -: май 30, 2011, 10:27:24 »

Да се запиша и аз като една бивша булка. Огромни благодарности от мен и от всички гости получават:

 - Сватбена агенция "Магнетик" - Краси и Мими, които ме разбраха, изтърпяха и изпълниха всяко едно мое желание, без натрапване на мнение и с много полезни съвети.
 - Калоян Спасов - изключителен професионалист и човек!!!
 - Веско Лазаров - ненатрапчив и в същото време този човек беше навсякаъде.
 - Ди Джей Григор - направи неповторимо шоу за всички гости и за нас!!!

За мен се погрижиха:
- фризьорката Зори - страхотна и издържлива прическа
- козметичката Ваня
 - Цвети - невероятен гирм и маникюр
- "Casa bianca atelier" - гр. Варна - много красива и издържлива рокля!!!

Препоръчвам изброените с две ръце!!!!
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 12, 2011, 20:22:58 »

Все още ми е замаяна главата от емоции, но да споделя, кой допринесе за това, сватбата ни да бъде прекрасна:
Роклята -"Аз и Ти", ушиха ми я в срок без нужда от никакви корекции, издържа страхотни танци
Ресторант и хотел -Авеню, гостите са доволни от всичко, чудесна организация, прекрасна храна и обслужване
Фото- Наско от http://fotoburgas.com/, толкова се стара и обръща внимание на всичко, чакам с нетърпение да видя резултата
Ди джей Пламен-танци, които ще помним дълго
Торта Захаро
Вчерашния ден беше прекрасен и запомнящ се както за нас така и за гостите ни danceg
Активен
trayana
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #27 -: октомври 20, 2011, 16:07:23 »

Огромно благодаря на всички, които направиха и нашия сватбен ден взлшебен!!!

Фото / Тодор Вълков - благодаря за търпението и хубавите снимки Тошко! smile
Видео/ Веселин Трендафилов (все още не сме го видяли, но съм сигурна, че няма да ни разочарова)
Грим/ Мирослава - невероятен професионалист, много спокойна и страшно симпатична smile Работи със замах и вдъхновение!
Прическа - Гери (салона и е в Славейков, бл.69) определено разбра какво ми се върти в главата като идея, прическата беше страхотна и издържа без да помръдне от вятъра в морската и на плажа, чак до следващата сутрин!
Рокля - "Аз и Ти" гр. Смолян. Имам късмета, че другата рода е от там, така че използвах да ми вземат мерки на място в цеха само 2 седмици преди сватбата (заради растящото коремче smile. Изпратиха ми я по куриер 4 дни преди сватбата в Бургас, без никакви забележки по нея.
Ресторант - х-л България, зала Компас - според мен са най-големите професионалисти, когато става дума за сватби. Страхотно обслужване, гостите ни бяха много доволни.
Водещ - DJ Ангел - наистина не е от най-популярните имена, но успя да улови нашите желания и вкусове. Направи тържеството ни в ресторанта страшна веселба, без да се натрапва и все още не мога да повярвам - без чалга smile
Украса - Красимира от "White Magic" - да ви кажа Компас не е от най-лесните за украси зали, но тя се справи чудесно!!!! smile
Торта - Захаро - определено правят най-приказните сватбени торти - пожелахме да сменят цвета на една от тези в каталога им и беше разкошна и на външен вид и на вкус!

Ако някой има нужда от координати съм насреща smile
Активен
mraf4o
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #28 -: юли 07, 2012, 16:11:19 »

Zdravei te! Predstoi mi svatba i iskam da e perfektna i da stane super.Pro4etoh va6ite otzivi i zatova iskam da vi pomolq da mi dadete kordinatite na tozi taka strahoten DJ Stanislav Jekov  ,na video Sarakovi i na svatbena aganciq Diamanti - grad Burgas...blagodarq vi mnogo predvaritelno,molq za otgovor kolkoto se moje po-burzo.
Активен
h_staikova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #29 -: ноември 04, 2012, 00:44:02 »

И нашата сватба беше страхотна благодарение на :
http://www.radichev.com/ -никъде в Бургас не можах да намеря роклята която исках,но благодарение на този млад и талантлив дизайнер се чувствах най-красивата булка,благодарение също така и
 на-  [email protected]   Теди е един страхотен профсионалист
    -  [email protected]   Имам щастието една от най-близките ми приятелки да ми бъде и фризьорка,прическата ми беше повече от прекрасна,беше уникална,щом един от сервитьорите в ресторанта ми каза ,че не е виждал по-хубава прическа,представете си (все пак е мъж  smile )
   -фото Гея - страхотни сладурани заредени с много настроение и позитивност с лекота си вършат работата, а и резултатите са добри
    -  [email protected]  - Иво е много усмихнат и весел оператор,който без да се натрапва помага на младоженците и родителите за самия ход на сватбата (ако те желаят разбирасе )
    - http://www.party-art2.com - не ми стигат думите,за да изкажа благодарностите си към Стефчето ,това един невероятен човек,страхотен професионалист,който ти лъха спокойствие и върши работата си от душа.Още веднъж искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на Стефка Желязкова и целия екип на " party-art2 " .
    -Бутик за цветя " Тони " - точно това,което си представях,както букета така и бутониерите.
    -Сладкарска верига " Роза " -това,което очаквахме,без никакви неприятни изненади
    - http://www.mirage-bs.com  -профисонализъм на високо ниво
         БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ТЕЗИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ ЗА НЕЗАБРАВИМИТЕ МИГОВЕ.
  
 За съжаление явно не може всичко,да е ОК и трябва да има нещо,което да не е както трябва,а именно DJ СТАНИСЛАВ ЖЕКОВ,похвалиха ни го,а и във форумите прочетох добри неща и така решихме да е той.
След първата ни среща бях във възторг.Дава вид на много заинтригуван от самата сватба и обяснява как всяко тържество било индивидуално,как трябвало професионализма да е на първо място,как той искал младоженците да са доволни ,а не само да си вземе парите и да си тръгне. Да ама не,още с влизането ни в ресторанта започнаха разочарованията,изрично го бяхме помолили при посрещането с питата да не притиска свекървата да говори,за да не я притеснява излишно,но не, човека направо си и даде микрофона и това е.След това си позволи да нарече съпруга ми "втората Златла" защото го попита къде в България би ме завел след сватбата и отговора който му даде съпруга ми,нашия Станиславчо реши,че не е в България.Съпруга ми му поръчва песен с,която иска да поздрави кума,а нашия се прави на луд,бил я пускал вече и т.н. Страшно съм разочарована от този набеден за DJ човек, никакъв професионализъм.

                        И въпреки това сватбения ни ден беше низ от незабравими мигове smile
« Последна редакция: ноември 04, 2012, 00:49:06 от h_staikova » Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines