Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:54:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна сватба !във Бургас!  (Прочетена 88291 пъти)
 
RONY
Новак
*
Публикации: 9



« -: април 25, 2007, 13:50:07 »

Огромни благодарности на DJ Станислав Жеков и на украсата от Петър Панчов и неговите колеги,както и на всички от ресторант"Атаген" Бургас за положените усилия.Истинско удоволствие бе за мен ,да  се чувствам щастлива след сватбеното тържество.


Запазих връзката с тях ,ако някой се интересува нека да пише на   [email protected].



Рони
« Последна редакция: април 25, 2007, 13:56:53 от RONY » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 11, 2007, 07:21:33 »

Хей, радвам се да прочета подобно нещо, защото и аз съм на това мнение за Панчов. В техния магазин си поръчах покани и всички неща за сватбата, за които се сетиш, цветчета за гости, картички и подаръчета, чаши, свещи, абе всичко абсолютно и то всичко в тон с бъдещият ми тоалет и с украсата. Те ми украсиха масата в ресторанта, където правихме годежа, баща ми има днес юбилей и пак ще се възползваме от техните услуги и даже и роклята при тях ще си шия.Абсолютнооооооооооооооооо съм за тях!!!
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 09, 2007, 23:17:02 »

за булките от Бургас
не се доверявайте на фото студио Фобо, не съм доволна, нито от снимките, нито от диска.Мислех, че няма значение кой ще извикам и в последния момент просто ги наех и много сбърках.От 200 снимки има 60-70, които стават, а диска ни започва с крановете на пристанището и някакви слонове край един фонтан в морската shok
Мога да похваля персонала и организацията в ресторанта Чиплакоф, там има и хотелска част където настанихме гостите, които не бяха от Бурас.Беше перфектно всичко там.Както и диджея Григор води чудесно без да се натрапва, без да те кара да се чувствш неудобно.
Активен
RONY
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #3 -: април 01, 2008, 10:22:20 »

 pleasantry За всички булки ,които се колебаят ще кажа ,че съвсем скоро организирахме сватбата на моя приятелка за 1 май 2008 и се шокирахме от безброй сватбени агенции и хора които предлагат организации на сватбени тържества.Бъдете внимателни ,срещата е задължителна не се доверявайте само на приказки по телефона .Успех !
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4 -: септември 04, 2008, 13:30:04 »

Хората, които направиха нашия сватбен ден толкова красив...

За моя милост булката се погрижиха фризьорката ми, Роси, изключително внимателна и стараеща се дама, прекрасен човек и професионалист.

Грим - Даниела Станкова, добре, че разумът надделя и й се обадих. Гримира ме точно както исках, грими още майка ми и две приятелки, всички бяха много доволни.

Украса - агенция Диаманти. Венелина и екипа й внесоха толкова красота в сватбеният ми ден. Направиха всичко, което искахме, дори по-добре. С тях се работи лесно, отнасят се коректно, реагират бързо.

Цветна украса - Теди от бутик Божи Дар (работи заедно с Диаманти). Изключително креативна и положителна дама, улавя индивидуалността на клиента, прави приказни неща!

Ресторант - Вип зона, Созопол. Супер любезен и отзивчив персонал, пълно съдействие във всяко отношение.

DJ Станислав Жеков, направи голям купон, всички си искараха страхотно и определиха сватбата като "много весела".

Видео Сарикови - имаме резерви към тях, но в крайна сметка сме страшно доволни от резултатът. Оставихме ги да си вършат работата и се справиха страхотно. Като бонус ни направиха сватбения филм само за два дни, като се съобразиха с всичките ни претенций и изисквания. Получи се чудесно видео, точно както го искахме.

Фотограф Тодор Вълков - беше интересно да се работи с него. Още не сме видели снимките, но очаквам много от тях. Ще пиша като ги получим.

Торта - Захаро. Пълно копие на снимката, която оставихме. Мнооого вкусна.
Закъсняха с доставката, което по принцин не е страшно и може и въобще да не разберете за което, ако им оставите и телефона на ресторанта. За по-сигурно, оставете и на ресторанта телефона на Захаро, за да не ви се налага да се занимавате с такива работи по средата на тържеството.
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #5 -: октомври 03, 2008, 21:18:06 »

здравейте и от мен. при мен беше интересно, че си избирах хората за сватбата без да съм проучвала никого как работи.

на първо място се доверих на целия екип на DJ Драго те ми организираха всичко- сем. Пантови  видео фото ритуали и всичко от което имах нужда очароваха ме наистина са много добри аз съм критик на тема снимки, но са страхотни, а и невероятния купон който спретна DJ Драго Благодаря им.

после на х-л " Аква " за професионализма им и доброто обслужаване.

на булченски салон " Вилиана" направиха ми рокля по хубава от тази която им занесох.

на " Захаро " тортата беше хем красива,  хем вкусна ( аз не ям торти но от цапаницата с торта трябваше да ям )
на Зори моята страхотна фризьорка и на Дияна Илиeва за грима

мисля, че това са основно хората на които се доверих

На всички които направиха този ден красив Благодаря
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 21:26:36 от siolina » Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 08, 2008, 18:38:03 »

За нашият сватбен ден благодарим на:
За мен:
- гримьорката Вяра - справи се страхотно и ме направи много добре
- фризьорт Стайко - страхотен е!
- маникюристката Радост - изпълними всички желания и ми направи  маникюра изключително красив

За цялата сватба:
- Сватбен салон "Деметриос" - гр. Русе - Благодаря на шефката Маги, че порча роклята ми и че направи всичко възможно да изглеждам перфектно и да нямам проблеми с роклята от рода на това да се свлича или нещо подобно.
- сватбена агенция "Диаманти" - гр. Бургас - страхотни са. Благодаря на Вени за всичко, перфектна е. Желая й все повече клиенти, за да показва и да се доказва колко са добри.
- фото "Гея" и най - вече на нашата страхотна фотографка, която ни направи приказни снимки.
- видеооператорите - страхотни профисионалисти.
- сладкарница "Захаро" - тортата ми беше многоооо вкусна и красива, въпреки че неуспяха да направят така желаните от мен малки тортички за всеки, тъй като им се обадих 5 дни преди сватбата, ми предложиха алтернативен вариант и също толкова красив.
- DJ Ники Колев - както винаги беше великолепен и допренесе страшно много за страхотното изкарване на нас и гостите ни.

Тези хора са истински професионалисти!  Bravo  Bravo  Bravo good  good  good
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #7 -: декември 12, 2008, 11:33:54 »

И аз да изпиша нашите благодарности:

За мен:

Фризорката Даниела и гримьорката Мирослава - страхотни са двете!  Bravo
Маникюристката Деси, много елегантно ме направи и чудни цветчета от акрил ми изрисува:)  Bravo

За сватбата:

Агенция " Диаманти" - Венелина е уникален човек, благодаря и от сърце, добре,че ме посъветва за свещници към украсата, че как щяхме да седим час и половина на тъмно когато спря тока в ресторанта..smile   good

Жечка от фото Гея - професионалист, за мен е най-добрата в града  Bravo
Веско Лазаров от Видео Лазаров 5 - очаквах много и получих най-доброто, с 2 ръце го препоръчвам  good
сладкарница Амадеус - тортите бяха красиви, вкусни и точно така, както ги исках  Wink
DJ Григор Трайчев - както пише на визитката му " най-добрата музика, хитове и ретро"  good
Ресторант " Университета" и персонално на управителя Митко Калайджиев - направи ми съвсем различно меню според изискванията, кухнята беше на ниво, нямаше навъсени сервитьори и всичко беше под контрол. Bravo

Сватбен салон "Мирена" -...корсетът ми изглеждаше красив, но презрамките ми бяха дълги и ми стърчеше деколтето 3 пръста над бюста..Постараха се , за което им благодаря все пак, но съм разочарована от резултата.  Cray
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #8 -: август 12, 2009, 08:56:38 »

И аз искам да благодаря на хората,които помогнаха сватбения ни ден да мине така,както и не сме и мечтали!
гр.Бургас:
-Сватбена агенция "Финес"-DJДраго,видео и  фото Пантови(така ме предразполагаха,много милички good!),украса също от тях.... Bravo
-Прическа-Стайко-невероятен професионалист! good
-Грим-Иван Мавродиев-колкото беше уникален грима,двоино повече беше издържлив!Перфектен!
-торта-Амадеус!
-букет-"Чара"-издържа 8 дни само напоен в гъбата си!!!
-ресторант България!Няма по-добра зала в Бургас!
-рокля-"Сияна" Асеновград!

БЛАГОДАРЯ ВИ! give_rose
« Последна редакция: август 12, 2009, 09:00:40 от Рубин » Активен
mdimova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #9 -: август 12, 2009, 22:25:50 »

Рубин!
Напълно те подкрепям  Bravo
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 31, 2009, 11:39:32 »

Айде и аз да похваля който трябва

1.Булченски салон "Холидей Сона" гр.Варна -роклята ми беше страхотна както аз съм си я представяла give_rose

2.Сватбената ни агентка Дора Ханджиева от агенция"Парти АРТ2" Благодаря и за украсата на ресторанта и за това,че ми помагаше за подготовката give_rose

3.Магазин "Минон"който ушиха страхотна риза на милото и се погрижиха да изглежда супер в костюма си give_rose

4.На Мери която ми направи страхотна прическа която издържа и след сватбата и,че се вълнуваше заедно с мен до последно give_rose

5.На Мирослава за грима беше професионален и страхотен give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 02, 2009, 07:52:35 »

Да, найстина имаше срахотна сватба в Бургас, но тя нямаше да се усъществи без професионалната помощ на
СТАНИСЛАВ ЖЕКОВ DJ-Уникален професионалист дойде направо от концерта на Мадона и издържа и нашият маратон. пуска всичко което ни накара да избухнем и да се почувствам единствени уникален направи много разчупени игри за жартиера, букета, тортата, а не тези, които хората са свикнали да има.ИВАН НЯГОЛОВ  Bravo Bravo Bravo Bravo-страхотен фотогтраф, много ни помогна на самата сватба с ритуалите, кога и как да се направят, Видео-Бъчваров, украса "Диаманти"-мацки свършихте страхотна работа, като напрвихте денят ни още по- красив!!!
Торта от сладкарска верига-"РОЗА"-лека на вкус правена по-снимки и направена по-хубава от снимката е как стана това не ми беше ясно  tease blum Bravo give_rose Букета от Jani Flowers букета беше и той правен по снимка, но по-хубав стана от снимката икебаната за колата също от тях,
Грим Венелина Георгиева-х-л "Космос" независимо от сълзите и емоциите, гримът ми устоя на времетооо, Фризъорката милата ми Стефче, от "Изгрев"страхотна си независмо,че в последният момент ти се обадих, ти измисли най-подходящата прическа за мен!!!
Роклята от "Аз и Ти" едно голямо БЛАГОДАРЯ, беше ушита точно за мен по мерки и нямаше нужда от прекрояване.Страхотни професионалисти!!!
И на всички знайни и незайни, които помогнаха тази сватба да бъде това, което се получи или с една дума УНИКАЛНААА!!!
 judges thank you
   
« Последна редакция: септември 02, 2009, 07:54:42 от Кardigansder » Активен
kara
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #12 -: септември 14, 2009, 16:50:56 »

Бях на сватба в ресторант "ФОРС"-Бургас,главния DJ си трагна по рано и остави едно момче да му сабере техниката,ние го помолих ме да остане и ако може да ни пуска музика,тои ни каза че е нов още и няма кои знае колко музика но се съгла си,останах ме приятно изненадани.За 2 часа ни взе 50лв.Благодарности от нас. danceg
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2009, 18:07:03 »

Хората, на които трябва да благодарим за нашата хубава сватба са:

- Фото- "Гея" и по-конкретно Гери
- видео - "Лазаров 5", когато за пръв път гледах DVD-то  се смях и се радвах ,и се учудух приятно на някои места
- Агенция-"Диаманти"
-флористка-"Божи дар"- нямах много ясна представа за букета , но кагато го видях бешеее.... yahoo yahoo...... по-хубав от представите ми
- DJ-Иван Тодоров
-Сладкарница- "Захаро", макар,ч е малко цвета не беше такъв  какъвто трябва 100% , но пък тортата за кумата го компенсира
-Грим- Мирослава
 -прическа - моята фризьорка Калина, наистина съм много доволна от нея
-ресторант-"Университета"- наистина имат много коректно отношение
 

и не напоследно място на всички приятели , които направиха нашият сватбен ден уникален и незабравим!
 yahoo yahoo yahoo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 29, 2009, 21:18:27 »

И аз искам да се включа в благодарностите.Благодаря на:
-ди-джей Станислав Жеков-невероятен професионалист,очарова всичките ми гости,изключително прям,но добронамерен и тактичен.В лицето на нашата приятелска компания си спечели бъдещи клиенти.
-Петър и Марияна от агенция"Мирена" и на техния екип-направиха страхотна украса за ресторанта,приятно ме изненадаха с украса за чашите и шампанското,поставка за халките -всичко това от естествени цветя,в тон с тези в ресторанта.Организираха всичко относно изнесения ритуал.Освен това ни облякоха столовете в калъфи за тяхна сметка.
-мултимедия"Сарикови"-Дарина е страхотен човек и професионалист с дълъг стаж.Фотографът Тодор доста ни измори на фотосесията,но резултата си струва.Благодарности за техния подарък към нас-сватбен сайт с над 1000 снимки.
-на гримьорката Ива-грима устоя и на среднощния купон.
-на фризьорката Теодора,която успя да забие 80 фиби в косата ми,а прическата ми впечатли дори мъжете.
-сладкарница"Захаро"-казаха ми,че тортата била толкова вкусна,колкото и красива.
-танцьорът Стамен и неговата партньорка за интересно поднесените ритуали и кръшните хора,които поведоха.
-управителят на р-т"Университета"-Димитър,който показа големи дози професионализъм.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines