Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:37:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битови въпроси относно раждането.  (Прочетена 13285 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 02, 2008, 22:37:32 »

Момичета, темите, за които говорите нямат нищо общо със заглавието на темата и нещо не ми е ясно за какво всъщност е тя.  crazy
Не правете темата обща за много неща - във форума има различни теми, които засягат отделните въпроси.   pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 02, 2008, 22:44:05 »

 good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2008, 10:16:51 »

малката госпожица™, аз никак не съм съгласна, че с 500-600лв. можеда се живее нормално. Да може да се живее, но не и нормално, а за мен нормално е когато отидеш в хранителен магазин да не се чудиш сега сирене ли да си купя или кашкавал.
А разходите за малкото човече не се никак малко. Ако си на АМ е ясно -60-70 месечно. Памперсите също излизат около 50. Когато започне да яде пюренца- ами едно по свястно пюре е 2.9 и това е всеки ден, ако включим и десерта са по 2 на ден. Ами плодовите пюрета всеки ден. За цените на детските дрешки какво да коментирам. Всички добре ги знаем. Ботушките които моята дъщеря ще носи точно 3 месеца бяха 60 лв. но трябва да са ортопедични и не мога да си позволя да взема друго.
Мисля, че вие можете да прецените че 200 лева не стигат на месез за едно бебче. А ако настине целичя бюджет за месеца отива подяволите girl_impossible
 
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #18 -: декември 05, 2008, 09:49:58 »

digita Именно това имах предвид. Ние с половинката ми си правихме някакви сметки бегли и излиза че само за месец разходите само за бебо са поне 5-600, а оттам вече нашите разходи, сметките, евентуално вноска за заем и излиза, че с доход под 1500 - 2000 не може да се живее спокойно  girl_impossible Girl_hide cray
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #19 -: декември 05, 2008, 10:11:53 »

И аз като малката госпожица съм на мнение, че чевек се простира според чергата си. Толкова семейства живеят по-скромно. Всичко е въпрос на желание. А и понятието " нормално" за всеки е различно. Имам примери пред себе си и за скромно гледани деца, и за презадоволени деца. Общо взето скъпите колички, дрешки и други такива са за кеф на родителите. Не че и аз не искам такива  tease
Всъщност само вие си знаете какво ви е положението, ние само си говорим тук. Обаче както беше казал някой, ако раждаха деца само семейства с поне 2000лв доход накъде отиваме  girl_impossible
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 05, 2008, 10:16:02 »

Е вярно е това за чергата. А и когато имаш дете не може да не му осигориш всичко необходимо. Все намираш начин. Не става въпрос за скъпи колички и т.н. само най-необходимите му неща са доста голямо перо в бюджета.
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #21 -: декември 05, 2008, 10:24:26 »

Ами аз скоро влизам във втория месец и просто се чудехме какви парички трябва да подсигурим, за да може на бебчо да не му липсва нищо, но и ние да се справяме нормално А и толкова неща има да решаваме и то бързо - ако ще е квартира - каде ще е и да я обзаведем, ако ще е жилище пък и кредити трябват  girl_impossible в момента седим и си  GROAN за да вземем най-доброто решение, но всичко има толкова + и -  crazy
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #22 -: декември 05, 2008, 10:31:52 »

Еми честито тогава! То темата с това май се приключва  smile Разгледай останалите теми за Бебчета и Майчинство  good Има тема за покупките и списъци с първите най-необходими неща за бебето, има тема за осигуровките и болничните, има тема за родилните домове и цените в тях  good
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #23 -: декември 05, 2008, 10:37:04 »

Благодаря сладка  give_rose yahoo много сме щастливи и направо не знаем откаде да почнем още  girl_impossible А и съм нова във форума още се запознавам с обстановката наоколо  blum
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 08, 2008, 19:59:39 »

ех...сърчице, честито, мила  give_rose
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines