Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:21:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко време след като се запознахте/влюбихте заживяхт  (Прочетена 13586 пъти)
 
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 05, 2009, 17:12:02 »

Ние бяхме колеги, но искрицата пламна Март 2005, и няколко месеца по-късно през Август заживяхме заедно.
Активен
galka_f
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 15, 2009, 08:45:06 »

Здравейте и от мен.Нова съм във форума, но бързам да се включа и аз.С моето мило се познаваме от доста времеееее.Но чак сега разбрахме че сме един за друг.Започнахме да излизаме някъде към средата на март месец, а края на април вече си остаха у тях. :bravo:Еми това е.Като се обичат младите да се взимат heart
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #17 -: юли 28, 2009, 14:48:05 »

Здравейте и аз съм нова smile. С моя човек се запознахме през октомври 2006 г. След една година вече живеехме заедно и след още шест месеца имаше сватба smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 12, 2009, 17:58:13 »

Patita,след 4-годишна връзка се разделих с приятеля си по други причини,не свързани с чувствата.Живеехме 2 години заедно и си мислехме,че е завинаги.След раздялата изпаднах  в депресия и отслабнах страшно много.Въпреки ужасните 39кг едно момче ме забеляза и той натисна нещата да се получат.Изкарахме 2 чудесни дни,след което всеки трябваше да се прибира в родния си град.Последва покана от негова страна за гостуване.Тогава не възлагах никакви надежди на тази връзка.Истината е,че забравих да се прибера от гостуването,прибрахме се заедно,за да се запознае с родителите ми и да си събера багажа. good
Активен
maiandineva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #19 -: август 14, 2009, 10:40:52 »

Ние с моя съпруг  бяхме гаджета  6-7 год.  преди да се оженим  и вече 11 год  сме женени.
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2009, 12:50:22 »

Ние се познавахме още от ученическите години, но когато решихме да сме заедно (през 2004), наследващият ден си събрах багажа и заживяхме заедно ,на  25 декември 2008 поиска ръката ми, а аз с удоволствие си я дадох yahoo, на 20.06.09 беше сватбата.
Времето няма значение,важна е любовта и скреността в очите give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 03, 2013, 18:15:58 »

След 4-5 месеца откакто се запознахме решихме да зажиеем заедно!  heart blush
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #22 -: октомври 11, 2013, 09:05:49 »

Още на втория месец ми подметна да започнем да си търсим обща квартира (бяхме студенти още и живеехме на различни места).Горе-долу 7 месеца минаха преди да си намерим жилище заедно.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines