Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:06:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво ще запомним 2008г и какво ще си пожелаем за 2009 ?  (Прочетена 14088 пъти)
 
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #30 -: декември 31, 2008, 12:54:13 »

Интересна, нестандартна и особена година.Пълна както с лоши моменти,така и с много вълнуващи и красиви.
На първо място- за една година-3 работни места смених. В началото на годината бях на едно, после 6 месеца на друго и сега,в края-на трето.Но важното е,че последното много ми допада. Дано и през идната година продължа да се утвърждавам и да запазя мястото си в екипа.
Децата продължиха да ме радват и не съм имала особени проблеми с тях,като се изключат мимолетните болести,но без тях не може.
Скъпия ми ненагледен съпруг продължава да ме обича (макар да направихме 14 год. заедно), прави ме щастлива.Дано ми е жив и здрав и винаги да се обичаме,както досега.

За новата година се надявам да не усетим чак толкова силно финансовата и икономическа криза, да бъдем страхотни кумове на страхотните хора,които ни поканиха, всичко на всички да върви по мед и масло.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 12, 2009, 17:15:14 »

2008-ма година ще запомня най-вече с раждането на сина ни Георги - най хубавото нещо, което искрено пожелавам на всеки!  yahoo
А за 2009 си пожелавам най-вече здраве и много любов!  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 13, 2009, 17:00:01 »

2008 за нас беше много емоционална година !!!! smile преместихме се в нашето си жилище да живеем след почти година ремонт !!! отпразнувахме първата си годишнина от нашата сватба !!! приключих със учението с тази разлика, че имам да вземам един изпит  nea разбрахме, че ще ставаме родители, новина която чакахме с голямо желание !!! smile
 yahoo yahoo

за новата 2009 г. си пожелавам да сме най-вече ЗДРАВИ и да родя едно здраво бебе !!!!
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 13, 2009, 17:07:03 »

2008 година се оказа много емоционална година! Първата ни годишнина, раждането на първата ни рожба! Единственото нещо за което съжалявам е че не можах да се дипломирам!

За 2009 година си пожелавам много здраве - както на мен, така и на семейството ми, на роднините ни! Пожелавам си да се дипломирам успешно, да започнем с обзавеждането на нашия апартамент,мъжът ми да се утвърди на работното си място и  живот и здраве да се роди жива и здрава моята племенничка/племенник!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines