Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:32:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво ще запомним 2008г и какво ще си пожелаем за 2009 ?  (Прочетена 14086 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: ноември 24, 2008, 00:03:39 »

Миналата година имаше подобна тема но не я открих, та декември чука на вратата, а след него и новата година.
Ще запомня 2008 година с идването ни в Албания разбира се - това е 1-вото. Годината на промяната я наричам аз за себе си. Случиха се много неща през тази година, които промениха живота ни. За съжаление много искам да свърши  защото здравословно не беше добра за мен особено сега накрая.
За новата 2009 си пожелавам много здраве - на мен и мъжа ми, дано тази да е нашата година през която да увеличим семйството си !!! Искренно се надявам  girl_wink

Споделете и вашата равносметка за старата и новата година  smile-
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 24, 2008, 00:22:42 »

Моята равносметка е много тъга и много щастие.  Загуба на близък, сватба и какво ли още не...Година на опознаването  на самата мен и на промята...
За 2009-та, а и не само, искам ЗДРАВЕ....
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 24, 2008, 00:24:24 »

И аз да се запиша girl_wink
През 2008г се случиха много неща които и на мен промениха живота ми.Омъжих се и заминах да живея в Холандия.За мен тази 2008 беше и е годината на моят нов живот danceg(и аз бих я определила годината на промените) girl_wink
За новата 2009г си пожелавам да сме живи и здрави,аз и съпругът ми,нашите семейства и приятелите ни :)Естествено дай боже да си имаме и бебе smile
На всички вас ви пожелавам, бъдете здрави и щастливи през новата 2009год girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 24, 2008, 08:56:01 »

Май 2008 наистина е година на промените, за мен също беше такава. Е, не смених държавата, но пък началото на годината дойдох да живея с милото, по-късно беше сватбата, напуснах сериозна и високоплатена работа, за да уча  crazy Записах и сега съм първа година студентка.... въобще сякаш това не е моя живот, простича по съвсем различен начин от този който очаквах  pleasantry
За 2009 не искам да правя планове, по скоро мечтая за здраве, финансова стабилност и нова работа на милото ТУК В БЪЛГАРИЯ!!! Мечтая си да не замине за проклетата Франция  angry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 24, 2008, 09:14:01 »

2008г. за мен беше много динамична и изпълнена с всякакви емоции, но като се има впредвид, че годината носи вибрация 1 е нормално /ново начало във всяко едно начинание/. Основното с което ще я запомня е нашата сватба.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 24, 2008, 09:59:11 »

Аз преди всяка година си правих равносметка, та много се зарадвам на темата...
Аз 2008 ще я запомня с това, че се омъжих, панирането на сватбата, забременях! Абе 2008 г. си беше нашата година...
А за 2009 си пожелавам да родя най-здравото и хубаво бебче на света, всички да сме живи и здрави и да се обичаме!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 24, 2008, 10:12:55 »

Аз ще запомня 2008 с нашата незабравима сватба и че всички роднини и приятели доказаха колко държат на нас smile с това как моето семейство ме подкрепя във всичко...с незабравимите няколко дни в Созопол,които изкарахме с Мишо...и с това че сега очакваме нашето първо бебче smile
За 2009 си пожелавам едно сладко и здраво бебче и лиубавта на мъжа ми да продължава да ме грее все така smile И не на последно място-всички да сме живи и здрави и много щастливи smile
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 24, 2008, 10:18:56 »

2008г. ..... наистина свършва. какво да кажа?
1. сгодих се
2. подписахме брак
3. не на последно място сме здрави, обичаме се
2009г. ни чака сватбеното тържество, ако решим и да си създадем малко копие няма да е зле. това е очаквам да решим къде искаме да си купим желанта къща и нова, по добре платена работа. здраве от всичко най много.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 24, 2008, 10:20:10 »

Аз ще запомня 2008 най-вече със сватбата ни.Не сме и мислили да предприемаме тази стъпка, но се случи от само себе си.Имаше и негативите си естествено, но общо взето е една хубава година.2009 се надявам на много здраве, имам си една мечта свързана с ученето ми дано се осъществи, а и при повече късмет да имаме попълнение на семейството ни Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 24, 2008, 10:36:06 »

Аз ще запомня отминаващата 2008 г.с това,че си смених работата и вече работя ,там където исках от доста отдавна и естествено ,че тази година разбрах че ще увеличим нашето семейство с още един член Baby.
За новата 2009г. си пожелавам да се обичаме с милото все повече и повече,всичките ни любими хора,както и ние да сме живи и здрави.За себе си си пожелавам една лека бременност и  накрая едно здраво и красиво бебче!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 24, 2008, 11:03:03 »

ей, Вероника, много хубава тема  Bravo

Аз 2008 ще я запомня с това, че завърших университета и зи взех устния  държавен с отличен, също така си смених работата, а и тогава разбрахме, че ще си имаме бебче ( че даже и по-голямата част от бременността ми е през тази година  blum )

За 2009 си пожелавам, а и на всички около мен преди всичко много здраве и повече усмивки, а също така много хубави моменти със семейството  heart
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: ноември 24, 2008, 11:12:14 »

За мен 2008 беше най-ужасната година! Случиха ми се много лоши неща. Общо взето живота ме подложи на изпитания. Но нали знаете,че това което не ни убива ни прави по-силни!
За 2009 си пожелавам преди всичко здраве за мен и семейството ми! Остналите неща се постигат, но нямам нищо против съдбата да е малко по-благосклонна към мен. Аз също искам семейството ни да се увеличи с още един член  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 24, 2008, 11:20:32 »

С какво ще запомня 2008 ли? С това ,че най-накрая забременях,че имах една прекрасна бременност (която пожелавам на всички), едно не много леко раждане  angry и не на последно място,с появата на най-прекрасното и обичано от нас същество.
А за 2009 - искам много здраве за всички нас и имамме няколко цели ,кооито очаквам да постигнем,за да имаме още по-добър живот  blush

ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ АЗ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИИ!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: ноември 24, 2008, 11:33:34 »

Изключително запомняща се за мен година, пълна с огромни и значими житейски събития :
- абсолютно неочаквано предложение за брак;
- дипломиране;
- две сватбени тържества;
- сватба на брат ми;
- и пак брат ми скоро ще има дете;
Кое от кое по-неочаквано.
Направих си също и някои равносметки за хората около мен. Потвърдиха се някои неща, които винаги съм знаела. Зачертнах някои връзки, за които правех усилия, но се оказа безсмислено.

За 2009 си пожелавам радост и щастие поне колкото отиващата си. Да не знаем що е болест. И ... каквото ми донесе, страх ме е нещо да го кажа  blush
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 24, 2008, 16:15:21 »

мили момичета, дано през 2008 година хубавите неща са преобладавали, а плановете за догодина да се преизпълнят за всеки!
ще запомня 2008 като годината на нашата сватба  girl_in_love за 2009 си пожелавам един успешен старт в живота (дипломирам се), здраве и разбирателство в семейството! ами - това е, догодина ще се отчитаме пак Wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 24, 2008, 22:15:22 »

2008
Годината, в която напуснах работата на мечтите си, за да следвам мечтите си  smile
Годината, в която обявихме годежа си...
В която заживяхме заедно...
в която открих най-прекрасните приятелки в лицето на ВАС, моите скъпи съфорумки!
В която имаше много негативни емоции, много проблеми, и много напрежение...
НО и много щастие, много положителни емоции, много любов и едно истинско преоткриване на връзката и любовта ни с милото
2009
Ще бъде годината на нашата сватба...Моля се това да е годината на успеха за в бъдещето ни...Годината, в която да създадем първото ни бебче, така, както си го мечтаем от сърце...Да сме живи и здрави всички!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 24, 2008, 23:25:59 »

До сега не бях сядала да направя равносметка за отиващата си година. Да ви кажа колкото беше хубава толкова беше и лоша. Беше безумно трудна и в личен и професионален план. Изживяхме много около подготовката на сватбата, не беше лесно, но си струваше. Дойде ми доста нанагорно и защото паралелно със сватбата работих и по първото в живота ми изложение, нещо което винаги съм искала да правя и искам да го правя добре. За това хвърлих доста усилия и в тази насока. Мисля че можехме да се справим много по-добре, но като за първо изложение беше много добро. Доста безсънни нощи и пропуснати уикенди, но си струваше. Емоциите около тези две ужасно важни събития за мен преживях почти сама, защото мъжа ми постоянно пътуваше, но какво да се прави, такава е работата му. С 2 думи, много труден период...но крайния резултат и на двете събития си заслужаваше. Момента в който Даниел вдигна воала от лицето ми и сега ме изпълва със сълзи от радост. А когато чета положителните отзиви за изложението се чувствам доволна от себе и знам че не съм работила напразно.

Както обикновено пак се отплеснах за това от тук нататък по на кратко  tease Преди края на годината предстоят да станат ясни още няколко неща, за съжаление някои от тях не особено добри, но се надявам следващата година да се решат проблемите...Какво си пожелавам за 2009? Най-вече всички здравословни проблеми да останат зад гърба ни, да имаме възможност да се сдобием със собствено жилище, работата ни да върви както трябва, по-малко командировки и повече време заедно...Това което обаче искам най-много и което засенчва всичко останало е желанието ми през 2009 да родя първото ни дете. Ако това се случи 2009 ще бъде най-хубавата ми година до момента.  girl_in_love
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 04, 2008, 13:00:08 »

Това беше една красива година за мен и моят съпруг- първо нашите рожденни дни, а веднага след това и нашата сватбаСватбаааа Сватбаааа Струваше ни много усилия, нерви и спорове, но си заслужаваше. Това е един незабравим момент за нас и незабравим за всеки, който го е преживял. Напуснах работата... shok но може да е за добро...

Надявам се 2009 година да ни донесе здраве и много хубави моменти. Пожелавам го и на вас  heart
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 23, 2008, 21:31:16 »

Ето я миналогодишната тема: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4244.0.html


  • Какво си пожелахте миналата година и кои от плановете/задачите,които си бяхте поставил изпълнихте?
  • С какво ще запомните изминалата година?
  • Какви планове/цели сте си поставили за 2009?





Offtopic съжалявам ,ако темата не е за тук,или има такава-ако е така моля изтрийте тази give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 23, 2008, 21:55:01 »

1.Всичко ,което си пожелах се изпълни.

2.2008 беше много успешна за мен относно професионалното развитие.получих признание точно преди 3 дни за което не съм й мечтала.Спечелих невероятно ценна награда,касаеща работата ми и това беше последното нещо,което ми липсваше досега , за да кажа ,че тази година е невероятна за мен.
Продължавам да съм истински щастлива с мъжа до себе си,като той наистина се бори рамо до рамо с мен с всички трудности.
Нито за миг тази година не съжалих,че съм се влюбила в него и се надявам завинаги да бъде така.
Тази година си купихме апартамент и го обзаведох с цялата си любов,отидох на екзотично място,бях на село сред обикновените хора,бях и на изискани партита.Не можах да отида на море,но май не бях много сигурна дали искам.

3.Най-голямата цел - бебеправенето.Но затова трябва да елиминираме всички страхове свързани с последствията от него.
Малко повече време за любимите хора.
Малко повече време за ски.
Надявам се да съумея да започна да поемам по-големи рискове ,за да мога да премина на по-високо ниво в бизнеса.
Мечтата ми да си построим семеен хотел май ще оставя за 2010


Искам да бъда здрава и да имам възможности да осъществя мечтите си.Искам да бъдат здрави всичките ми любими хора и да имам възможност да им покажа колко ги обичам.

Пожелавам това и на вас.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 25, 2008, 00:47:27 »

В края на миналата година написах нещо като есе докато бях нощна смяна , равносметка за 2007г и какво си пожелавам за 2008г. Сега го прочетох smile , като видях темата , стана ми много мило. Бях си пожелала да смяна работа и се случи. Спомням си как си казах ме с милото ,  че 2008, ще е годината в която много ще се работим  и двамата прочувствахме , че ще е сериозна година Не можах да усетя лятото, дори и меден месец нямахме , но за сметка на това  Сега вече живеем в нашият дом . Не съм си пожелавала сватба , но знаех , че ще се случи тази година. Сватбата беше най - красивото нещо през 2008 г, както за мен и съпругът ми  така и за моите родители и роднини.

Тази година ,  беше най - емоционалната  ни година.... толкова много се
отдадохме на работа с милото , че и двамата се чувства супер изморени и първото нещо  , което ще направим е да отидем на почивка януари месец.
Имахме доста негативни емоции , но ........ живота има начало и край и това всеки го знае....понякога се случва да се сбогуваш с повече близки хора от колкото си очаквал, че може да се случи за една година. Това е живота

За 2009 година smile си пожелавам Здраве за цялото ми семейство! Пожелавам си успехи в професията , за която мечтая,  успешно завършване на магистратурата ми И най - вече си пожелавам едно бебенце може и две smile Пожелавам си лятна почивка lol , повече тен от миналата година . По малко нерви и напрежение И най - вече спокойствие и здраве за мен съпруга ми и ,моето семейство без , което не мога!

Късмет и Усмивки на всички

 
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 25, 2008, 10:25:49 »

 С какво ще я запомня ли 2008 ....  ооооооо има с к`во.
Кa`т за начало много работа до средата на годината и по- малко от очакваното през втората половина( а това не е добре). cray
През май месец запознахме официално родителите си(някои от тях се познаваха)  и заживяхме заедно.
Направих ме си гооооолемият ремонт  на кухнята , за което се радвам много. Защото всичко си плащахме сами .Много трудно  събрахме парички без заем и помощ , но ся е по- сладко.
И най- накрая вече започнахме подготовката по сватабатааааааааа yahoo

 Какво си пожелавам за 2009 ли?
Здраве и добър късмет за мен , близките ми и въобще за всички хора.
Пожелавам си постоянно текучество на поръчки за да имам работа.
Пожелавам си едана щура и запомняща се от всички гости сватба.
Пожелавам си да започнем с бебеправенето.
Пожелавам си да се обичаме все повече с всеки изминал ден.
Общо взето това си пожелавам blush
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 25, 2008, 10:35:00 »

За мен 2008 беше ислкючително хубава година през която се случиха може би 2 от най съществените неща в живота ми Сватба *YAHOO*и няколко месеца след това вече чакаме нашето бебе
За мен това е година която ще запомня наистина като хубава
А за 2009 също се надявам да е хубава за нас най вече че тогава живот и здраве ще се роди нашето бебе което също исключително важно и прекрасно нещо
Да се надявам и вярвам че ще бъде успешна испълнена с много хубави моменти  yahoo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 25, 2008, 11:06:10 »

За мен 2008-ма беше една невероятна година изпълнена с много положителни емоции  smile
Сватбата ми с моя любим и раждането на нашето дете  heart
За 2009-та си пожелавам много здраве,щастие и късмет!Както за нас,така и за всички,които обичаме и ни обичат!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 26, 2008, 04:09:11 »

аз ще запомня 2008  с нашата прекрасна сватба и емоциите по подготовката и. А за 2009 и аз си пожелавам да сме живи, здрави, да се обичаме все така силно, да забременея, всичко да е наред и да родя първото ни детенце  - живо и здраво. Това е най-голямото ми желание
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 26, 2008, 16:18:51 »

аз ще запомня 2008  с нашата прекрасна сватба и емоциите по подготовката и. А за 2009 и аз си пожелавам да сме живи, здрави, да се обичаме все така силно, да забременея, всичко да е наред и да родя първото ни детенце  - живо и здраво. Това е най-голямото ми желание
само да допълня раждането на моята първа племеница yahoo
цял месец почвка в България с близки и познати blum
А за другата КОЛЕДА си пожелавам да си имаме и собствено жилище,с една огромна красива елха Christmas tree и до нас да има едно здраво бебе baby_girl baby_boy
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 26, 2008, 20:11:08 »

 За мен 2008 година беше една от най-щастливите в живота ми.
 1. Дипломирах се като магистър.
 2. Омъжих се.
 3. Най-важното и прекрасно нещо, което ми се случи е, че чакаме бебе!
 И сватбата и бебето ги планирахме около февруари - бързо действахме smile
 За съжаление имах много неприятности и отрицателни емоции в работата си, освен всичко друго видях, че дори и бременността ми не промени нищо и до последно шефовете ми не проявиха разбиране и във финансово и в морално изражение /м/у другото те са съпрузи, шефката ми роди миналата година/. Това се надявам да ми послужи като урок и да ми помогне да не направя същите грешки на следващото си работно място.
 За 2009 си пожелавам, разбира се, да се роди здраво нашето момченце и да съумеем да бъдем добри родители със съпруга ми smile
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 29, 2008, 01:47:26 »

За мен 2008 беше година изпълнена с големи промени - напуснах работа, заминах за САЩ при любимия, сключихме брак и подготвяме сватбеното си тържество през 2009. Годината беше пълна с емоции, трудности, щастие и някой неща, които помрачават отчасти щастието.
За 2009 си пожелавам всички да са живи и здрави, да успея да си взема последните 2 изпита и да завърша, да имаме едно страхотно сватбено тържество и да се разбираме и обичаме със съпруга ми, да се преместим да живеем отделно от свекърите, че вече едва се сдържам да не направя някоя голяма беля, и да имаме успех в бебеправенетооооо  smile
Здраве и късмет на всички съфорумки и да ви се сбъднат всички желания!
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 30, 2008, 22:58:04 »

2008 година ще я разпределя на три периода за нашето семейство
първо началото на годината тъга, после големи забалления през лятото и трето много щастие, защото разбрах ме че очаква ме нещо много хубаво heart heart heart
а за 2009 си пожелава ме живот и здраве
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 31, 2008, 09:09:13 »

Нямам точен отговор с какво ще я запомня годината. Като се замисля беше успешна,усмихната и спокойна година,пожелавам си и другата така да е  Good luck. Не знам колко от целите поставени миналата година съм изпълнила,но за 2009 те са доста Girl_hide Най-важното...желая си здраве за мен,мъжа ми,семейството ми,приятелите ми и за всички Good luck всичко останало ще си премълча за сега,а дай боже през годината да се хваля с това което имам да изпълня Good luck
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #30 -: декември 31, 2008, 12:54:13 »

Интересна, нестандартна и особена година.Пълна както с лоши моменти,така и с много вълнуващи и красиви.
На първо място- за една година-3 работни места смених. В началото на годината бях на едно, после 6 месеца на друго и сега,в края-на трето.Но важното е,че последното много ми допада. Дано и през идната година продължа да се утвърждавам и да запазя мястото си в екипа.
Децата продължиха да ме радват и не съм имала особени проблеми с тях,като се изключат мимолетните болести,но без тях не може.
Скъпия ми ненагледен съпруг продължава да ме обича (макар да направихме 14 год. заедно), прави ме щастлива.Дано ми е жив и здрав и винаги да се обичаме,както досега.

За новата година се надявам да не усетим чак толкова силно финансовата и икономическа криза, да бъдем страхотни кумове на страхотните хора,които ни поканиха, всичко на всички да върви по мед и масло.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 12, 2009, 17:15:14 »

2008-ма година ще запомня най-вече с раждането на сина ни Георги - най хубавото нещо, което искрено пожелавам на всеки!  yahoo
А за 2009 си пожелавам най-вече здраве и много любов!  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 13, 2009, 17:00:01 »

2008 за нас беше много емоционална година !!!! smile преместихме се в нашето си жилище да живеем след почти година ремонт !!! отпразнувахме първата си годишнина от нашата сватба !!! приключих със учението с тази разлика, че имам да вземам един изпит  nea разбрахме, че ще ставаме родители, новина която чакахме с голямо желание !!! smile
 yahoo yahoo

за новата 2009 г. си пожелавам да сме най-вече ЗДРАВИ и да родя едно здраво бебе !!!!
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 13, 2009, 17:07:03 »

2008 година се оказа много емоционална година! Първата ни годишнина, раждането на първата ни рожба! Единственото нещо за което съжалявам е че не можах да се дипломирам!

За 2009 година си пожелавам много здраве - както на мен, така и на семейството ми, на роднините ни! Пожелавам си да се дипломирам успешно, да започнем с обзавеждането на нашия апартамент,мъжът ми да се утвърди на работното си място и  живот и здраве да се роди жива и здрава моята племенничка/племенник!
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines