Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:06:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво ще запомним 2008г и какво ще си пожелаем за 2009 ?  (Прочетена 14089 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: ноември 24, 2008, 00:03:39 »

Миналата година имаше подобна тема но не я открих, та декември чука на вратата, а след него и новата година.
Ще запомня 2008 година с идването ни в Албания разбира се - това е 1-вото. Годината на промяната я наричам аз за себе си. Случиха се много неща през тази година, които промениха живота ни. За съжаление много искам да свърши  защото здравословно не беше добра за мен особено сега накрая.
За новата 2009 си пожелавам много здраве - на мен и мъжа ми, дано тази да е нашата година през която да увеличим семйството си !!! Искренно се надявам  girl_wink

Споделете и вашата равносметка за старата и новата година  smile-
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 24, 2008, 00:22:42 »

Моята равносметка е много тъга и много щастие.  Загуба на близък, сватба и какво ли още не...Година на опознаването  на самата мен и на промята...
За 2009-та, а и не само, искам ЗДРАВЕ....
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 24, 2008, 00:24:24 »

И аз да се запиша girl_wink
През 2008г се случиха много неща които и на мен промениха живота ми.Омъжих се и заминах да живея в Холандия.За мен тази 2008 беше и е годината на моят нов живот danceg(и аз бих я определила годината на промените) girl_wink
За новата 2009г си пожелавам да сме живи и здрави,аз и съпругът ми,нашите семейства и приятелите ни :)Естествено дай боже да си имаме и бебе smile
На всички вас ви пожелавам, бъдете здрави и щастливи през новата 2009год girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 24, 2008, 08:56:01 »

Май 2008 наистина е година на промените, за мен също беше такава. Е, не смених държавата, но пък началото на годината дойдох да живея с милото, по-късно беше сватбата, напуснах сериозна и високоплатена работа, за да уча  crazy Записах и сега съм първа година студентка.... въобще сякаш това не е моя живот, простича по съвсем различен начин от този който очаквах  pleasantry
За 2009 не искам да правя планове, по скоро мечтая за здраве, финансова стабилност и нова работа на милото ТУК В БЪЛГАРИЯ!!! Мечтая си да не замине за проклетата Франция  angry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 24, 2008, 09:14:01 »

2008г. за мен беше много динамична и изпълнена с всякакви емоции, но като се има впредвид, че годината носи вибрация 1 е нормално /ново начало във всяко едно начинание/. Основното с което ще я запомня е нашата сватба.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 24, 2008, 09:59:11 »

Аз преди всяка година си правих равносметка, та много се зарадвам на темата...
Аз 2008 ще я запомня с това, че се омъжих, панирането на сватбата, забременях! Абе 2008 г. си беше нашата година...
А за 2009 си пожелавам да родя най-здравото и хубаво бебче на света, всички да сме живи и здрави и да се обичаме!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 24, 2008, 10:12:55 »

Аз ще запомня 2008 с нашата незабравима сватба и че всички роднини и приятели доказаха колко държат на нас smile с това как моето семейство ме подкрепя във всичко...с незабравимите няколко дни в Созопол,които изкарахме с Мишо...и с това че сега очакваме нашето първо бебче smile
За 2009 си пожелавам едно сладко и здраво бебче и лиубавта на мъжа ми да продължава да ме грее все така smile И не на последно място-всички да сме живи и здрави и много щастливи smile
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 24, 2008, 10:18:56 »

2008г. ..... наистина свършва. какво да кажа?
1. сгодих се
2. подписахме брак
3. не на последно място сме здрави, обичаме се
2009г. ни чака сватбеното тържество, ако решим и да си създадем малко копие няма да е зле. това е очаквам да решим къде искаме да си купим желанта къща и нова, по добре платена работа. здраве от всичко най много.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 24, 2008, 10:20:10 »

Аз ще запомня 2008 най-вече със сватбата ни.Не сме и мислили да предприемаме тази стъпка, но се случи от само себе си.Имаше и негативите си естествено, но общо взето е една хубава година.2009 се надявам на много здраве, имам си една мечта свързана с ученето ми дано се осъществи, а и при повече късмет да имаме попълнение на семейството ни Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 24, 2008, 10:36:06 »

Аз ще запомня отминаващата 2008 г.с това,че си смених работата и вече работя ,там където исках от доста отдавна и естествено ,че тази година разбрах че ще увеличим нашето семейство с още един член Baby.
За новата 2009г. си пожелавам да се обичаме с милото все повече и повече,всичките ни любими хора,както и ние да сме живи и здрави.За себе си си пожелавам една лека бременност и  накрая едно здраво и красиво бебче!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 24, 2008, 11:03:03 »

ей, Вероника, много хубава тема  Bravo

Аз 2008 ще я запомня с това, че завърших университета и зи взех устния  държавен с отличен, също така си смених работата, а и тогава разбрахме, че ще си имаме бебче ( че даже и по-голямата част от бременността ми е през тази година  blum )

За 2009 си пожелавам, а и на всички около мен преди всичко много здраве и повече усмивки, а също така много хубави моменти със семейството  heart
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: ноември 24, 2008, 11:12:14 »

За мен 2008 беше най-ужасната година! Случиха ми се много лоши неща. Общо взето живота ме подложи на изпитания. Но нали знаете,че това което не ни убива ни прави по-силни!
За 2009 си пожелавам преди всичко здраве за мен и семейството ми! Остналите неща се постигат, но нямам нищо против съдбата да е малко по-благосклонна към мен. Аз също искам семейството ни да се увеличи с още един член  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 24, 2008, 11:20:32 »

С какво ще запомня 2008 ли? С това ,че най-накрая забременях,че имах една прекрасна бременност (която пожелавам на всички), едно не много леко раждане  angry и не на последно място,с появата на най-прекрасното и обичано от нас същество.
А за 2009 - искам много здраве за всички нас и имамме няколко цели ,кооито очаквам да постигнем,за да имаме още по-добър живот  blush

ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ АЗ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИИ!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: ноември 24, 2008, 11:33:34 »

Изключително запомняща се за мен година, пълна с огромни и значими житейски събития :
- абсолютно неочаквано предложение за брак;
- дипломиране;
- две сватбени тържества;
- сватба на брат ми;
- и пак брат ми скоро ще има дете;
Кое от кое по-неочаквано.
Направих си също и някои равносметки за хората около мен. Потвърдиха се някои неща, които винаги съм знаела. Зачертнах някои връзки, за които правех усилия, но се оказа безсмислено.

За 2009 си пожелавам радост и щастие поне колкото отиващата си. Да не знаем що е болест. И ... каквото ми донесе, страх ме е нещо да го кажа  blush
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 24, 2008, 16:15:21 »

мили момичета, дано през 2008 година хубавите неща са преобладавали, а плановете за догодина да се преизпълнят за всеки!
ще запомня 2008 като годината на нашата сватба  girl_in_love за 2009 си пожелавам един успешен старт в живота (дипломирам се), здраве и разбирателство в семейството! ами - това е, догодина ще се отчитаме пак Wink
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines