Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:17:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 147778 пъти)
 
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #105 -: май 09, 2014, 14:17:46 »

strafi супер е идеята smile но виждам, че има дати само през май...разгледай има и други доста хубави оферти за круиз
добре е, че вече Бургас е спирка за подобни пътувания, особено в случая на SummerMoon, няма да има нужда да се лети smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #106 -: май 09, 2014, 14:34:03 »

 В крайна сметка , не исках Турция но се спряхме на Турция към Анталия или на Испания - Коста Дел Сол. Има време да решим, но след всичко което изчетох , там ни устройва smile А пък и друго говорихме с мечи, че в крайна сметка тепърва ще има да пътуваме smile

В момента има други приоритети - той отваря собствен бизнес, пестим за апартамент, за сватбата... медения месец може и да не е на чак толкова екзотично място smile  blush Ще отидем някъде , но честно казано се отказах от идеята за екзотика и прекалено големи планове, струващи скъпо. Стига да има море (и двамата сме влюбени в морето) и плаж,и нас двамата, нищо повече не ни трябва heart

Проверих няколко курорта в южна Турция - ако се резервира от декември за юни 5* хотел- цените са по 800-900лв/на човек за All inclusive, със самолетни билети и летищни такси.... Което направо е страхотна оферта. Ако си вземем и една две допълнителни ексурзии - екстра
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #107 -: юни 28, 2014, 18:47:22 »

Голяма дилема се оказва моята сватбена 'седмичка'. За мое съжаление годеникът ми (който е чужденец) настоява да сме на българското Черноморие. Аз много си го обичам, както и планините ни, и цялата ни природа....но по-скоро за почивка, честно казано не за меден месец.
Знаете ли на нашето море наистина красив и романтичен хотел, за предпочитане на самия плаж? Гледах основно южното черноморие, защото датите ни са от 8-15 септ. и се притеснявам на север да не е по-студено.
Ще съм благодарна за всякакви препоръки и отзиви  good!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #108 -: юли 30, 2014, 20:01:12 »

За Черноморието може да видите Thracian cliffs resort. Това е до Балчик и Калиакра, много е красиво и наскоро гледахме, че имат някакви промоции..
Аз да се похваля, че вчера резервирахме криуз по Средиземноморието за почивка.  danceg Много съм щастлива, защото това ми беше голяма мечта. Корабът е страхотен и много голям. Вече нямаме търпение, но ще трябва да почакаме до октомври... good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #109 -: юли 31, 2014, 09:31:31 »

ivanjelina Бях ти написала отговор, но сега не го виждам  huhhuh.gif

По северното черноморие има много неща за разглеждане - Калиакра, Двореца в Балчик... има и повече 5 звездни хотели. Била съм на Тийм Билдинг в Мелиа Гранд Ермитраж на златните- страхотен е наистина, но си е много скъп. Естествено я има и Марина Диневи, за оято съм чувала че е райско кътче, но не съм била.

За южното черноморие - поне за мен има по -хубави плажове и също има какво да се разгледа, но трудно ще намериш хотел над 4*. Не че няма, просто са по-малко. Мога да ти препоръчам един романтичен хотел в Лозенец, където бяхме миналата година с ММ и изкарахме невероятно..

А самото преживяване винаги можеш да го направиш незабравимо... особено в БГ, ако имате достатъчно финанси всичко може да си организирате - от разходка с яхта/корабче/джетове до романтична вечеря по залез на плажа/пристанището/скалите - имате цялата свобода на действие...

Аз си го харесвам нашето моренце и си ми е милно smile



Иначе ние пак сменихме мястото хахахахахах crazy Този меден месец стана исторически... Решихме че в Турция винаги можем да отидем, и затова избрахме Лефкада - Гърция.

Искаме някоя от екзотиките, но няма пари за там а все пак искахме нещо по-различно, но трябва да се съобразяваме и с бюджета.

Харесах Лефкада, като най- доближаващо се до плаж/екзотика/място където не сме били. Около самия остров има много лагуни и плажове, можеш да наемеш малка яхта за не много пари и да обиколиш всички плажове и наистина е много красиво. Почти няма All inclusive, но за паричките които ще ни излезе, не е проблем да си плащаме храната. Дадоха ми доста добра оферта smile

Някой ако е бил там ще се радвам на мнение
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #110 -: юли 31, 2014, 11:26:25 »

Дами, много благодаря! В крайна сметка запазихме Апартхотел Мартинез на Созопол, той е 4 звезди и има много добри отзиви. Запазихме го с уговорката, че това не е истинският ни меден месец, а една бърза екскурзийка, поради липса на възможности и време в момента. Не е само финансите, просто годеника ми ще има брутално дълъг полет от Калифорния за сватбата. И после след цялата дандания в БГ аз да го мъкна по тропиците, няма да стане. Но хотела ни изглежда добре, доволни сме.
Milankata, Гърция е прекрасен избор според мен. Даже като гледах в интернет класация за най-добрите и най-романтичните хотели, в топ 10 имаше три гръцки хотела. Ще прекарате чудесно, със сигурност.  good
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 19, 2014, 03:28:04 »

Ние много страдахме, че ще пропуснем морето тази година (а и сватбата е чак края на септември - дотогава в Гърция вече си става доста хладно), така че се спряхме на Кипър - доста по-южно е, има страхотни плажове, само че цените бяха малко преувеличени по мое мнение. Все пак се спряхме на приличен 3-звезден хотел, който обаче е до един от най-красивите плажове там с тюркоазена вода като от картичка - Fig Tree Bay Beach. Много съм доволна от избора!
Иначе ние много пътуваме - почти всеки месец си правим по една около и над 1000-доларова екскурзия и мога да кажа, че не ви трябва да ходите до място с музеи и забележителности за медения месец (макар че съм човек, който си умира за история и култура). Плаж и море е по-добре - така можете да се фокусирате над себе си и по-важното, да релаксирате след цялата дандания около сватбата (а почивката от липсата на лели, баби, стринки и т.н., които са на талази дните около празненството, е допълнителен бонус).
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #112 -: август 19, 2014, 04:04:19 »

Съгласна съм с теб, Ice_Princess. И за мен търчането по музеите не е меден месец...дай ми плаж и море, и любов, любов, любов! това е yahoo .
А за почивката от родата и т.н....о даааа, определено ще има нужда.  girl_impossible
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #113 -: ноември 12, 2014, 22:16:00 »

Бих искала да изкарам медения си месец на Карибите или на Хаваите.  yahoo
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #114 -: декември 11, 2016, 10:36:22 »

Винаги съм мечтала меденият ми месец да бъде в Париж. Много ми харесва града. Прекарах страхотно и останах много доволна.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #115 -: декември 13, 2016, 20:33:36 »

Нашият меден месец беше просто прекрасен. Много се колебаехме къде да отидем, накрая намерихме една доста изгодна оферта в https://oferti.pochivka.bg за почивка в Тайланд, беше незабравимо. Препоръчвам на всеки да посети това невероятно място.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #116 -: декември 25, 2016, 13:14:34 »

Ооо, Тайланд, супер. Никога не съм ходила там, гледала съм само снимки, но изглежда приказно.
Активен
TheEconomist
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #117 -: октомври 17, 2017, 14:50:40 »

Аз изкарах моя меден месец в Албания. Може да звучи малко странно, но пък си изкарахме невероятно с моята жена. Обиколихме няколко града, като най-много се застояхме в Тирана. Екскурзията беше много добре организирана от http://www.voyageltd.com/albaniya като имаше още доста млади хора и стана супер забавно.
Активен
ivakaneva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #118 -: януари 23, 2018, 21:52:49 »

Темата Меден месец  yahoo моят бъдещ съпруг май повече за това се вълнува  beating ние лично мислим да посетим някоя европейска столица. Малко ни е притеснено защото около сватбата доста парички хвърчат. Сега дебнем доста оферти и всякакви намаления. Моите съвети за добре организиран не само меден месец, а като цяло екскурзия е планиране от по-далеч. Ако ще се пътува с кола хубаво да се планира маршрута, гориво, проверка на колата.  Ако ще е със самолет пак мое мнение е да си вземете билети на адекватна компания, защото нискотарифните са просто ужас - летищата са далеч, малко багаж. Аз дебна оферти в https://www.air.bg/bg . Aко ще използвате и кола и самолет, тогава още по-стабилна организация. Но май доста се отклоних от темата... Та ние сме се спрели на Париж и на Виена smile heart
Активен
ivelena
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #119 -: май 03, 2018, 10:54:53 »

Аз много искам в Египет. Гледала съм снимки и изглежда много хубаво.  danceg
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines