Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:20:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 147794 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 08, 2012, 18:49:48 »

Много сериозна приятелка на майка ми, която е обиколила цяла Европа ми препоръча www.teztour.bg, само че техните оферти се предлагат от български фирми. Влез в сайта, избери си почивка или екскурзия и виж с кои фирми работят в твоя град. Аз съм от Русе и ще запазя чрез фирма "Бохемия".
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 02, 2013, 09:47:53 »

В чужбина искаме с моя любим. Говорили сме за Венеция и обиколка на всички известни градове в Италия. Или пък остров Сардиния. Най-голямата мечта на милото е да сме в Дубай,но ще е наистина по-скъпо и доста по-далечно място. Иначе кой знае - може да имаме късмет и за там. Общо взето аз повече съм навита за Италия. Ходила съм няколко пъти там в различни градове и я обожавам.Много романтично е навсякъде и има какво да се прави и какво да се види!  heart yahoo
Активен
elvenpath
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #92 -: август 09, 2013, 08:28:27 »

Много ми се иска на север - Финландия, Швеция, Норвегия, Дания, но май няма да стане.
Едва ли въобще ще имам медено нещо smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #93 -: януари 11, 2014, 07:20:27 »

Моят нямам как да го накарам да се качи на самолет beating Затова може би ще е круиз от Истанбул,най-вероятно от тези седмичните smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 11, 2014, 09:20:53 »

SummerMoon, ако проявяваш интерес, мога да ти пратя сайта на едни круизи, където моя близка често ходи. Ако се следят офертите, може за около 500евро да се обиколят супер дестинации от Средиземно море (и Европа, и Африка). Проблемът е, че се тръгва от пристанища, които (да речем) не са Варна или Бургас, та ще трябва да се разходите до Рим и от там да тръгнете.

Иначе по темата: на мен ми се искаше такъв круиз, но моята половинка не е фен на организираните и масови посещения, затова ние най-вероятно ще ходим в Малта  smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #95 -: януари 11, 2014, 19:11:20 »

SummerMoon, ако проявяваш интерес, мога да ти пратя сайта на едни круизи, където моя близка често ходи. Ако се следят офертите, може за около 500евро да се обиколят супер дестинации от Средиземно море (и Европа, и Африка). Проблемът е, че се тръгва от пристанища, които (да речем) не са Варна или Бургас, та ще трябва да се разходите до Рим и от там да тръгнете.

Иначе по темата: на мен ми се искаше такъв круиз, но моята половинка не е фен на организираните и масови посещения, затова ние най-вероятно ще ходим в Малта  smile
Моите родители също ходят на такива круизи,които им излизат ужасно евтино.Просто моят е труден откъм летене,затова съм се насочила към седмичните круизи,които тръгват от Истанбул.Иначе чакаме да започнат да качват пътници от Бургас,но за целта трябва поне 1 година да мине,че да се оправят договорните отношения между туроператорите и круизните фирми blum От Бургас ще сме първи yahoo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #96 -: януари 11, 2014, 20:38:38 »

SummerMoon, ако проявяваш интерес, мога да ти пратя сайта на едни круизи, където моя близка често ходи. Ако се следят офертите, може за около 500евро да се обиколят супер дестинации от Средиземно море (и Европа, и Африка). Проблемът е, че се тръгва от пристанища, които (да речем) не са Варна или Бургас, та ще трябва да се разходите до Рим и от там да тръгнете.

Иначе по темата: на мен ми се искаше такъв круиз, но моята половинка не е фен на организираните и масови посещения, затова ние най-вероятно ще ходим в Малта  smile

Може ли сайта? Мн благодаря предварително smile butterfly
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #97 -: март 21, 2014, 18:18:05 »

crazynelly  за Италия , щом си ходила можеш ли да ми препоръчаш някъде там с море? Аз никога не съм била в Италия и изобщо не съм наясно..

А лошото е че бюджета за меден месец е най-много по 600-650 Евро на човек за 1 седмица sad със самолет.... За самия престой ще си имаме отделно парички, но като цяло няма много бюджет за това sad

Ако имаш идеи...........
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 21, 2014, 20:45:20 »

crazynelly  за Италия , щом си ходила можеш ли да ми препоръчаш някъде там с море? Аз никога не съм била в Италия и изобщо не съм наясно..

А лошото е че бюджета за меден месец е най-много по 600-650 Евро на човек за 1 седмица sad със самолет.... За самия престой ще си имаме отделно парички, но като цяло няма много бюджет за това sad

Ако имаш идеи...........
Не мога да ти кажа нищо конкретно. Не знам всичките готини плажове там.Според ме разгледай в интернет по-добре. Голяма част от Италия е заобиколена от океани и морета та навсякъде почти сигурно има плажове,но не съм 100% сигурна. Около Венеция или по-скоро  Верона има градчета и курорти,които бих били добре за меден месец. За съжаление не си спомням имената им. Беше преди повече от 7 години,когато ходих там. Последно в Италия бях в Рим,който е доста интересен град и винаги има къде да отидеш и да разгледаш. Има много забележителности,но за плажове не зная.
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #99 -: март 21, 2014, 21:31:07 »

Milenkata , бих ти препоръчала Южна Италия, и по конкретно остров Сицилия, Неапол, остров Капри, Позитано, Амалфи и Соренто. Тази част на Италия е невероятно красива, има много плажове и е много романтично за меден месец.  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 21, 2014, 21:36:09 »

Миленка разгледайте Хърватска, Черна гора или Албания. Плажовете са същите като Италия, а цените са мноооого далеч  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 21, 2014, 22:55:09 »

Миленка, разгледайте офертите за Испания също. Ние миналата година септември бяхме в Коста дел Сол и беше разкошно. И ви влиза в бюджета. Успех!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 22, 2014, 15:16:39 »

Миленка, Малта също smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #103 -: март 23, 2014, 23:45:23 »

Ама момичета, направо сте златниии! Благодаря kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #104 -: април 17, 2014, 09:24:31 »

Мили дами днес попаднах на тези оферти, тръгващи или завършващи в Бургас.
http://crusit.bg/%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B8%D0%B7%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B8%D0%B7/?id=317&region=46&from_month=2014-04&to_month=2014-06&duration=all&escape=1  и вече обмислям как да тръгнем от Бургас и след това да останем няколко дни в последния град от маршрута, и летим към София  danceg Мисля, че може де се получи страхотно  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines