Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 147783 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #75 -: февруари 19, 2012, 13:44:02 »

Аз не знам дали ще ходим на меден месец... няма да мога да си взема толкова дъга отпуска, но доста се замислям за няколко дни из България,  или мини-екскурзиийка или на едно място... трябва да го помислим.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 19, 2012, 15:52:17 »

Еххххх,направо се размечтах Girl_sing.И двамата с милото искаме да имаме меден месец.Още го умуваме къде точно..... blush.Моите представи за сватбено пътешествие са свързани с море,слънце,екзотика,романтика,уединение twohearts.Фаворитът ми е Френска полинезия - без значение Бора-Бора ли,Таити ли  give_rose,ама май ще се размина с тях,доста са "солени" офертите
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 19, 2012, 17:53:20 »

Нашата мечта беше остров, пък бил той и близък. Коментирахме за Санторини, но тъй като държим да е юли би ни излязло доста над възможностите, защото там е скъпо в сезона, а и е по-далече и пътят също е скъп. Затова сега се обсъжда вариант за Закинтос, ако ще и да е в по-нисък клас хотел и да пътуваме дотам с автомобил, за да можем да разгледаме целия остров. Надявам се да се справим, защото наистина вярвам, че ще отидем на много места тепърва, но медения месец си е веднъж в живота.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 19, 2012, 18:09:40 »

Ние си мислим да отидем в Турция, макар че юли сигурно ще е голяма жега...но няма как тъй като искаме да го направим седмицата слез сватбата smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: февруари 19, 2012, 18:21:29 »

Cveta, в Турция е хубаво през юли, няма проблем да отидете там тогава, само изберете Кушадъса или Бодрум, заради по-поносимия климат. За Анталия съм чувала от местни екскурзоводи (български турци), че е най-приятно през май, после е много влажно и горещо.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 19, 2012, 20:58:09 »

Ееееххх .... меден месец ...  girl_in_love Нашият беше на о.Тасос, Гърция и си изкарахме страхотно! yahoo Сега много ми се иска за годишнината ни да си направим втори меден месец - мечтая за Малдивите  heart  Love girl  twohearts Моята представа за меден месец е пълен релакс, на плажче с коктейлче и wellness център  Sunshine  Swiming  Boat swim dirol smoke  music Само че едва ли ще успеем, че офертите за там са солени, а все пак трябва да мислим и за нова кола и собствено жилище ... Все пак ще отидем някъде да си отпразнуваме годишнината, ако ще и някъде в България - тук също има много прекрасни места  girl_wink
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 01, 2012, 12:04:47 »

Засега сме се спряли на меден месец на Сейшелските острови, но ни се струва прекалено скъпо и може да не можем да си го позволим. Ако не успеем да уредим това пътешествие може просто да отскочим до Париж, понеже винаги съм искала да отида там. Ще трябва да решаваме. Имаме още 6 месеца да обмислим окончателно. Където и да е - важното е, че ще сме заедно!  heart
« Последна редакция: март 01, 2012, 13:31:46 от Mystique » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 01, 2012, 12:12:15 »

ехаа Mystique   good Сейшелите супер smile Ще чакаме снимки след това smile Така е най - важното е да сте си двамата няма значение мястото  twohearts
Ние решихме да е в Испания и по - точно Барселона smile офертата е супер и най - хубавото е, че ще заминем два дни след сватбата  yahoo
А като мечта и на двама ни се Малдивите  girl_in_love
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 01, 2012, 12:20:14 »

irena_popova, има толкова красоти на този свят, че като преглеждам офертите ставам кривогледа. Господ е дал толкова красота на тази земя...  butterfly Два дни след сватбата си е супер! Имайки предвид колко е трудно да се напасне всичко.
Така си е - важното е хората да се обичат и да са заедно, в противен случай и най - голямата красота не струва, ако не е споделена с любим човек!  heart
Желая ви едно незабравимо сватбено пътешествие!  give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 01, 2012, 12:51:53 »

Ооо да, както да ти кажа само гледам и се мая колко красиви места има и ми се иска да ги посетим, ноо няма как задължения, парички .......
така е, права си и най - голямата красота няма да струва, ако отношенията не са наред  good "Щастие с пари не се купува" дето има едно приказка smile
А за Барселона, искахме да отидем още преди години и все тръгвахме някъде другаде...но сега само като видях офертата и датите си казахме, това е нашата седмичка  twohearts
Благодаря ти за пожеланието Wink
И аз ти го връщам тройно  give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #85 -: март 01, 2012, 12:53:35 »

Нашата мечта беше остров, пък бил той и близък. Коментирахме за Санторини, но тъй като държим да е юли би ни излязло доста над възможностите, защото там е скъпо в сезона, а и е по-далече и пътят също е скъп. Затова сега се обсъжда вариант за Закинтос, ако ще и да е в по-нисък клас хотел и да пътуваме дотам с автомобил, за да можем да разгледаме целия остров. Надявам се да се справим, защото наистина вярвам, че ще отидем на много места тепърва, но медения месец си е веднъж в живота.

Hecate, аз съм била на Закинтос и мога да го препоръчам. Пътят е дългичък обаче, около 11 часа някъде, дори и през магистралата Виа Игнатиа, и ако няма да преспивате по пътя, тръгнете достатъчно рано. Най-късният ферибот от Килини е около 21 часа или нещо такова и дотогава трябва да сте стигнали Килини. Хотелите са малко старички и не са особено хубави, доста са амортизирани, но така е на много места в Гърция. Иначе плажовете са чудесни, задължителната разходка с корабче около острова е супер, със спирания за плуване и разглеждане на скалите, местата за хапване в градчето Закинтос са ок - абе, всички предпоставки за добро изкарване. Харесва ми много повече от Корфу например.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 01, 2012, 13:02:26 »

Охх да ви кажа момичета и на мен ми се искаше да идем на толкова много места, но за сега няма как- но пък живота е пред нас... иначе от много търсене си запазихма за Кушадъса и там ще е меденият ни месец...и тъй като нямаше дати както ние искахме веднага след сватбата, ще тръгнем на 13.07. ... и само се моля да не е някаква непоносима жега pleasantry
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 01, 2012, 19:15:07 »

Благодаря за отзивите, розовка  give_rose Мен в случая природата ме интересува повече, а и има план предните два дни да сме в Сандански като близък изходен пункт и наистина да тръгнем много рано. Ние миналата година ходихме директно от София с автомобил до Атина и сме горе-долу наясно какво ни чака.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 08, 2012, 17:37:48 »

cveta_d86, ние също ще пътуваме на 13 юли, само че мислим за Мармарис  girl_wink
И мен ме тревожат жегите, въпреки че обожавам слънцето, но и ние искаме да е веднага след сватбата, не ни се чака за септември  smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #89 -: март 08, 2012, 18:28:37 »

cveta_d86, manuella Ще споделите ли, към кои туроператори сте се ориентирали, че до сега не съм ходила на такива екскурзии и се лутам из сайтовете общо взето.... Благодаря smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines