Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:54:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 147798 пъти)
 
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #60 -: юли 24, 2011, 08:17:20 »

Soulless, благодаря за включването! good
И аз си мисля за Италия или Испания, ехх heart

А някойда е ходил на меден месец във Виена? Много ми се ходи там, но май не е много подходящо за случай като този? smile
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 24, 2011, 09:47:13 »

          Ние ходихме във Виена и Будапеща  smile Сватбата ни беше септември, а отидохме на медена седмица чак ноември (така се случи) и нямахме възможност за плаж и море. Бих казала че Виена е изключително романтичен град и си заслужава посещението, аз лично съм много доволна. Будапеща също ни впечатли много и бих го препоръчала като дестинация. Хубаво е да имате малко повече свободно време и да си позволите спокойни и задушевни мигове прекарани в някоя уютна "виенска сладкарница"  Wink
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #62 -: юли 24, 2011, 15:00:02 »

И на мен Виена ми се струва по някакъв специален начин романтична. heart И много ми се ходи там!!!
Иначе в Будапеща сме били и е наситина страшно красиво!!!
Аз лично бих препоръчала Брюж за меден месец - прекрасно е там! heart
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 05, 2011, 17:34:51 »

Здравейте момичета! След много време в стотици ангажименти - да се отчета и аз с темата за медения месец. Та ние мислихме и премисляхме и накрая го нагодихме така че да успеем да удържим бюджета. Дестинациите са 3 - Виена-Залцбург-Мюнхен...Виена е прекрасен град и ще се радвам, че отново ще се върна там, Залцбург също е прекрасен, а мъжа ми отдавна (поне от 6 години) иска да отиде до Мюнхен, та сега ще го осъществи. Иначе имахме желание за круиз около Норвегия...но поради моето скъпо зъболечение, което не търпи отлагане, трябваше да орежем от този разход и  да се примирим с този компромисен вариант... pardon
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 06, 2011, 22:51:03 »

 Виена и Будапеща са много красиви градове и са подходящи дестинации за меден месец! Нашият беше на Бали и също го препоръчвам с две ръце на всички, които го обмислят като вариант!
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #65 -: ноември 11, 2011, 11:20:23 »

На остров -не, ще ми е скучновато. Искам много забележителности ,не само почивка. Лас Вегас засега
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 11, 2011, 12:29:37 »

Лас Вегас е по-скоро място, на което да отидеш с компания. Пък и много забележителности няма, само хотели и казина. Освен ако не се отиде до Гранд Каньон. Но  повече от 4-5 дни става скучно.
Активен
Баба Марта
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #67 -: януари 05, 2012, 23:41:07 »

Аз си представям идеалното сватбено пътешествие някъде на почивка, но и на круиз съм съгласна. С круиза ще могат да се разглеждат доста забалежителности. Но не мога да възприема разглеждане по цял ден. Бяхме на екскурзия в Барселона с едни младоженци, та те бяха възхитени от града и бяха супер щастливи, че са там, но макар и под формата на майтап признаваха, че от толкова ходене по цял ден, вечер заспиват в 10 часа, точно като пенсионери и по нищо не личи, че са младоженци. Така че предпочитам спокойна почивка с много глезотии за двама, пред непрекъснато разглеждане на забележителности. Е, разбира се, само в един хотел е тъпо да се седи, хубаво е да се поразгледа, но умерено, така че пътуването да е почивка, а не екскурзия.
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #68 -: януари 06, 2012, 09:06:16 »

Ние изкарахме медени 3 дена на круиз и беше колкото впечатляващо, толкова и изморително. Цял ден пътувахме до Атина и като се качихме на кораба бяхме толкова изморени, че поспахме 2-3 4аса, а другите хора директно се съблякоха по бански и се почнаха с коктейлите. Но пък се зареждаш с толкова невероятни емоции, ние никога не си бяхме представяли, че ще можем да отидем на круиз. На ден спирахме на 2 острова и който иска слиза да разглежда, който иска си стои на кораба, където си беше много забавно. Моят съвет е ако можете да отидете на круиз, пък било то и за 3 дена smile
Активен
Баба Марта
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #69 -: януари 06, 2012, 10:02:13 »

Моят съвет е ако можете да отидете на круиз, пък било то и за 3 дена smile

Моето сватбено пътешествие приключи отдавна, но за тези, на които предстои това е чудесен вариант. Ние не пътешествахме точно там, където искахме и в извесна степен ме е яд, за това сега се чудя къде да си организираме втора медена седмичка за годишнината ни. Планираме лятна почивка в Турция и обмислям дали да не е по времето на годишнината ни, за да празнуваме там. Знам, че в някои хотели могат доста да глезят гостите си, които по време на престоя си имат повод за празнуване.
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #70 -: януари 06, 2012, 13:26:55 »

На въпросния круиз така глезят всички гости, камо ли тези,които са младоженци, ние бяхме заявили предварително, но нещо се беше объркало,иначе трябваше да имаме шампанско и цветя в стаята,но ние изобщо не се задържахме там, през цялото време висяхме или в басейна или в джакузито и ти сервират коктейлите направо вътре, като аниматорите голяма част се оказаха българи, на ден ти оправят по 2 пъти каютата, все едно не си спал там, всичко опънато,подредено и за 3 дена не видяхме един сърдит сервитьор или някой друг от персонала smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #71 -: януари 06, 2012, 13:42:53 »

ivon_, би ли споделила повече подробности за круиза - къде точно пътувахте, коя фирма го организира....
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 14, 2012, 17:09:24 »

И аз много харесвам идеата за круиза. Дори си харесахме един. Всъщност крузиа не излиза по-скъпо от екскурзия със самолет със същата продължителност до някоя по-далечна страна (не Гърция или Турция). Хубаво е, защото посещаваш различни места, а разопаковаш багаж само веднъж. Освен това, някъде бяха определили круизния кораб като "мини планета на която има всякакви развлечения", а това особено ми допада.
Всичко хубаво, ама тъкмо се решихме и тази сутрин четох за круизен кораб, който заседнал около Тоскана. Има и жертви. Знам, че на всякакъв вид екскурзия са възможни такива неща, но все пак...
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #73 -: януари 26, 2012, 17:23:52 »

Ние пък не стигнахме до това да се чудим къде да отидем на сватбено пътешествие, защото за сватбата ни подариха меден месец в Южна Африка и ни предстои сега февруари да пътуваме натам.Някой от вас момичета може ли да ми даде информация как е там??! Ние ще сме в Кейп Таун.Бихте ли ме посъветвали какво е интересно да се посети???Благодаря предварително на всички за съветите smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 18, 2012, 20:19:03 »

Южна Африка...колко екзотично...
А ние се спряхме все пак на варианта круиз, който е подаръй от нашите. И така седмица след сватбата живот и здраве заминаваме. Скъпичко е, но медения месец все пак е веднъж в живота...или поне веднъж е за първи път.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines