Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:37:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 148296 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 01, 2009, 12:26:07 »

Аз много,ама много искам на остров Бали.Обаче като гледам офертите за там,едва ли cray.И може би ще се спрем на остров Санторини-Гърция.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 05, 2009, 13:27:43 »

valia, сега се колебаем между Турция и Египет.. Първоначално бяхме 100% навити за Египет, но ни казаха че април месец там било 45 градуса на сянка, а пък юни не ми се мисли... а за Турция попаднахме на много добри оферти за Кушадасъ, може би там ще е .. имаме малко време да решим  crazy
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #47 -: май 05, 2009, 19:06:26 »

Със сигурност ми се иска да е извън България, но нищо не се знае.
Голяма роля играят финансовите възможности на човек, времето и задълженията.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2009, 09:48:50 »

И все пак какво избрахте? Къде ще сте?

Записали сме Мароко и Андалусия, но там трябва да чакаме да се съберат хора. Резервния вариант е чиста обиколка на Мароко, индивидуално пътуване. За жалост аз хич не знам френски, но милото поназнайва арабски и се надявам да се оправим.

Цитат на: cvety_p
Първоначално бяхме 100% навити за Египет, но ни казаха че април месец там било 45 градуса на сянка, а пък юни не ми се мисли...

Аз бях миналата година в Кайро около 20 юни и трябва да ти кажа, че изобщо не съм имала проблеми с температурите. Термометрите показваха 48-50 градуса, но от Нил си подухва, а навсякъде има сенчици, пръскат с вода, работят климатиците. Освен това там много от нещата работят до 1-2 часа през нощта, когато си е дори за дълъг ръкав. Най-горещата част от деня можете да я прекарвате край басейна в хотела, в шикозно кафене в ориенталски стил или в климатизиран музей. Не се отказвай толкова лесно от Египет, там е страхотно! Със следващите пари, които свъртя някой ден след сватбата съм се зарекла пак там да ида!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #49 -: май 07, 2009, 17:05:17 »

Нашият меден месец беше предварително, но си заслужаваше да сбъдна една моя мечта!!!! и да отидем в Бразилия, било то и малко преди сватбата  girl_wink За след сватбата сме решили, ако остане време и парички, да отидем някъде по-наблизичко и за по-кратко (в Рио бяхме 10 дни). Така или иначе нашето пътешествие беше незабравимо heart  (дори и да си останем само с него) Girl_hide
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 30, 2009, 11:44:02 »

ние бяхме на Френската ривиера, по-специално Сен Тропе
И 2 дни из Италия...
Беше направо прекрасно!!!
Активен
blue_sky
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #51 -: юни 14, 2009, 19:59:55 »

Ние след сватбата заминаваме с колата двамата да Будапеща(3нощувки),Виена(2нощувки),Венеция(2нощувки),Рим(3нощувки),после хващаме ферибота от Бари до Игуменица и се озоваваме в Гърция за 4дни. *YAHOO*Честно казано нямам търпение за пътуването.За самата сватба не сам толкова ентусиазирана.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 19, 2009, 21:24:26 »

С любимия обмисляме Испания и Канарските острови или втори вариант Испания и Мароко Wink Може би ще ползваме лоукости, за да предвидим повече пари за глезотии по време на почивката. Гледам, че easyjet имат страхотни предложения до Мадрид и оттам към Мароко smile Но при нас меденият месец не стои много като приоритет, понеже и без това често пътуваме из Европа особено и все по младоженски, с много почивка и любуване един на друг smile Иначе идея ни беше и Южна Америка, но аз мразя дългите полети и може и да ни се размине. Ако все пак се навия, може да сменим първоначално избраните маршрути с Бразилия или Куба. Но при нас време има много за обмисляне smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 14, 2009, 21:38:17 »

Нашите планове се промениха и мислим да прекараме медения си месец (по-скоро двете си медени седмички) в Русия - Москва и Санкт-Петербург heart Дано запазим тези планове до сватбата, защото Русия ми е тръпка от години, толкова съм мечтала да я видя, дано smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 02, 2011, 11:34:47 »

Ние сме на нашето моренце, там си прекарваме най-хубаво. Още повече ,че миналата година не ходихме на почивка лятото и сега сме се заканили да наваксаме smile
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 08, 2011, 16:37:53 »

Плануваме една седмица в Париж, със  самолет, дано се сбъдне мечта ми е от дете smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #56 -: май 12, 2011, 16:37:03 »

Ние ще обиколим Италия с кола /дай боже всичко да е наред/ като летим със самолет до Рим, там два дни разглеждаме и после наемаме кола и ще минем през: Сиена, Пиза, Флоренция, Верона и Венеция и оттам летим обратно..  girl_in_love Много се надявам всичко да мине добре, вече сме резервирали всичко, а Италия винаги съм си мечтала да я видя и милото затова ми измисли този маршрут, за да можем да разгледаме колкото се може повече неща..   moto
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 15, 2011, 08:42:34 »

Момичета, някоя от вас, гледала ли е за меден месец в Италия - но на море?  Има няколко куротчета до венеция, които са до морето- Лидо Ди Йезело и др, но се чудя дали са подходящи медения месец? Ако някои е ходил натам - нека сподели  smile
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #58 -: юли 23, 2011, 18:54:53 »

Ние ще сме на меден месец през октомври, живот и здраве! heart
Представям си нещо по наблизо - Италия, Испания... Но не можем още да решим.. Вие как избрахте, обърнахте ли се към туристическа агенция или по препоръки...  crazy А и октомври....не ми се иска да е студено...
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 23, 2011, 21:34:20 »

Миналата година точно в самия край на октомври - началото на ноември бях в Испания (Барселона и Мадрид) и Португалия (Лисабон) и времето беше идеално и изобщо не беше студено Wink Даже мисля, че началото и средата на октомври са перфектни за там заради все още високите температури през септември smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines