Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:21:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец? - 2 част  (Прочетена 147788 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 12, 2009, 23:18:10 »

elean за този круиз знам отдавна, но не знаех каква е цената. Преди да си напиша мнението във форума просто се посъветвах с гугъля и там видях цените. Всички бяха с туристически агенции. Чрез работата имам връзки в Русе и ще помоля колегите да разпитат, дали може директно да се ангажира без агенции. А и със сигурност знам, че правят отстъпки за младоженци. Ако разбера нещо повече ще ти пиша на лични
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 13, 2009, 09:31:25 »

Лятото едни приятели ходиха на круиз до Мароко за около 500евро с качване от Италия.
Ние за сега решихме да отидем на остров Корфу, защото милото е ходил там много пъти и е очарован от острова и намерихме страхотна оферта на фирмата с която е работил преди 2 години. за 9 дни цената на човек е 570лв в разгара на сезона. за сега направихме запитване за датата, която ни интересува и чакаме отговор.
 отделно намерих страхотен хотел на остров Тасос и направихме запитване и за него - хотела и стаите са божествени със собствен басейн на терасата и джакузи в стаята, но цената ми разби всички фантазии - от 300 до 500 евро е на вечер Oh my ... Oh my ... Oh my ... ами то за тези пари на Малдивите мога да изкарам от 14 дневните почивки
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 13, 2009, 12:15:04 »

Ние другата седмица заминаваме за Тасос на предсватбено пътешествие в едни страхотни къщички и цената е 40 евра на вечер. Но нямат джакузи в стаята. За тия цени дето ти казваш на Малдивите също няма да имат джакузи, бас хващам  Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 13, 2009, 12:18:01 »

О аз не държа да има джакузи, просто правех сравнение, че за 500евро на вечер мога да отида на много по-красиво и екзотично местенце, а не в Гърция където може да се спи и за 40евро
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 13, 2009, 12:22:24 »

ето погледни хотела за който говоря. намерих го в офертите на една фирма понеже ми трябваше за едни клиенти и незнам защо цените им бяха супер ниски в сравнение с това което ми дават от самия хотел. Може би, защото тази екскурзия не беше в пиков сезон , а сега по великден.
http://alexandragoldenhotel.com/gallery.htm
като се приберте от предсватбеното си пътешествие, сподели с нас как е било като обстановка и цени. И ви пожелавам приятно прекарване на него и много положителни емоции. good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 13, 2009, 12:29:44 »

Има едно нещо, което изобщо не ми харесва в този хотел от линка - че снимките са 3D картинки. Защо не са снимали истинските стаи? Аз не бих рискувала. Ами ако изобщо не е построен още   girl_impossible
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 13, 2009, 12:36:14 »

 shok ами незнам, честно да ти кажа. взех го от сайта на едни колеги, те имат екскурзия тези дни там, напълно е възможно да са сложили фалшиви снимки, защото аз от години съм в този сфера и ми се е случвало снимките да са едни, а хотела после съвсем друг. за това и повечето уважаващи себе си фирми предлагат хотели които са посетили предварително и разполагат с богат снимков материал, а и тази вирма от която взех хотела не е от вчера и едва ли ще рискуват, но знам ли.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 13, 2009, 13:39:10 »

И аз, и аз искам инфо за круиза  Girl_hide
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 14, 2009, 12:55:42 »

Вече си имаме резервации за медената седмичка  yahoo
Ще почиваме в Мармарис - това е хотела : http://www.alfatour.bg/show_hotel.php?id=16324

Нямам търпение вече.... twohearts
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 14, 2009, 13:55:54 »

ние щяхме да сме в Италия, или поне така си мислехме, но сега с тези земетресения се отказахме  sad и  незнаем какво да правим  cray
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 15, 2009, 15:43:32 »

Цвети, ходете където си решите. В крайна сметка застраховка за никъде и за никое време няма! Така че споко.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 15, 2009, 16:19:05 »

ние щяхме да сме в Италия, или поне така си мислехме, но сега с тези земетресения се отказахме  sad и  незнаем какво да правим  cray
Има толкова други места пък и ......изберете град по-далеч от тези със земетресенията
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 29, 2009, 16:08:16 »

За круизи, който иска, мога да му дам на лични мейл на една много симпатична и работлива туристическа агентка, да му обясни. Ние избрахме друга оферта, но момичето ме изненадва с желанието си да работи с клиенти без да се натрапва.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 29, 2009, 17:04:50 »

За круизи, който иска, мога да му дам на лични мейл на една много симпатична и работлива туристическа агентка, да му обясни. Ние избрахме друга оферта, но момичето ме изненадва с желанието си да работи с клиенти без да се натрапва.

И все пак какво избрахте? Къде ще сте?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 01, 2009, 10:53:39 »

Ние твърдо решихме о. Корфу

cvety_p  какво стана с вашето решение
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines