Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:16:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Ами сега???", благодаря ви от сърце!  (Прочетена 8616 пъти)
 
Valka_79
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« -: ноември 20, 2008, 12:00:21 »

Искам да изкажа сърдечни благодарности на целият екип на сватбена агенция "Ами сега" от Стара Загора!!!
Тези хора направиха сватбата ни незабравима не само за нас, но и за всички наши гости!
Аз съм от Ст.Загора, мъжът ми е от В.Търново, живеем в Бургас и понеже искахме сватбата ни да е нестандартна и на неутрална територия, решихме тържеството да се състои в Трявна, тогава се спряхме и на агенция. Времето ни беше ограничено (3 месеца), а тичането си е много.
Чрез агенцията и в частност Виолета Канъкова, избрахме поканите, хотел-ресторанта, мястото за сключване на брака, мястото за вземане на булката, украса, сватбена торта, DJ, фото и видео заснемане и въобще менажиранито на целия сватбен ден до последната подробност. Самото тържество беше пълно с изненади в който бяха включени нашите гости, както и ние самите. Всичко беше направено с професионализъм и желание, съобразено с нашите капризи и изисквания!
Благодарноси и на дирекцията на музеите в Трявна, които разреши вземането на булката да бъде от "Даскалова къща", а подписването да е в музея на иконата.
И не на последно място благоаря на персонала на комплекс "Сезони" за комфорта, обслужването и страхотната кухня които ни предложиха.
Нашата цел беше сватбата да остане в сърцата на гостите ни не като "поредната", а като "различната", надявам се, че с помощта на Вили и нейния екип сме успелида я постигнем!!!
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 12, 2009, 08:05:50 »

И аз се присъединявам  yahoo yahoo yahoo

Сърдечни Благодарности на Лети и целия екип....
Страхотни сте... Bravo
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 07, 2009, 11:39:15 »

Чак сега виждам, че има такава тема!

Аз съм поредната доволна от работата на Лети булка! Летка е невероятен човек, страхотен професионалист! Без нея моята мечтана сватба нямаше да е същата!
Летка, благодаря ти!!!!!! Целувам силно  yahoo
Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 09, 2009, 21:34:52 »

 Здравейте и от мен!
Мина седмица и емоциите от последните дни леко се оталожиха, та реших да споделя ОГРОМНИТЕ си благодарности към екипа на "Ами сега???" Ей, Лета и приятели от екипа, БЛАГОДАРЯ Ви за невероятните моменти в най-щастливия ни ден! Бяхте НЕВЕРОЯТНИ и направихте деня ни НЕЗАБРАВИМ! А освен всички дребни детайли които бяха безупречни, успяхте да ми вдъхнете толкова спокойствие и добро настроение!
А сега към вас момичета, на които им предстои Великия Ден - Виолета и екипа й са невероятни професионалсти, креативни и пълни с идеи. Виолета влага цялото си сърце и душа в работата си и резултатът е невероятен. Аз се възползвах от пълния им пакет услуги, които предлагат и искам да отбележа че се получи незабравим празник, които надмина всички наши очаквания.
Активен
biba24
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4 -: януари 25, 2010, 12:48:50 »

здравейте скоро ми предстои сватба и силно се интересувам от услугите на сватбена агенция ами сега, но никъде не намирам цените им. моля ви ако можете да ми дадете малко инфо. благодария ви предварително
Активен
em4o
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #5 -: юни 03, 2010, 17:32:18 »

ipo';hk';k;l'hk';/
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines