Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:28:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 172273 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 07, 2009, 12:01:39 »

аз харесвам много Андреан/брат ми се казва така и винаги много ми е харесвало името му/ и Андреанна.
Ако имам момче някой ден и ако мъжо не възразява ще го кръстим Андреан в това съм сигурна
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 11, 2009, 19:40:30 »

Ние май се спряхме на името Никола , но все още има време така , че ....
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 12, 2009, 09:15:23 »

Момичета,имаме спор в къщи по повид името.Аз искам Филип,а мъжа ми Велин.Не,че не ми харесва Велин,но ми се струва,че Филип повече ще отива на името на каката,а тя се казва Полина.Вие какво ще кажете.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 12, 2009, 09:28:42 »

Калии и двете имена са хубави според мен  smile лично на мен Филип ми харесва повече  pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 12, 2009, 10:12:15 »

Кали, аз също съм за Филип! Предложи на половинката ти да повтори няколко пъти на глас имената на каката и това, което е харесал за малчо - Филип и Полина/ Велин и Полина и може да види кое звучи по-добре. В един момент ще бъдат представяни и двамата и според мен имената им трябва да си пасват, като мелодика.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #320 -: октомври 12, 2009, 10:27:26 »

Филип определено  good Но аз съм доста пристрастна  Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 12, 2009, 10:32:27 »

Кали, на мен името Филип ми харесва повече, но като мелодика Велин пасва повече на Полина. Според мен трябва да помислите как ще е галеното обръщение на двете имена. Имате още време да мислите. А и нели знаеш, че жената винаги побеждава в подобни спорове, все пак първо нея питат как ще се казва бебето.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 12, 2009, 10:48:10 »

На мен Филип хем ми харесва повече, хем по ми отива на Полина. Полина и Велин звучат много еднакво с това "лин". А и на Филип има хубави кратки именца.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 12, 2009, 11:38:09 »

Ох,и аз искам Филир,Поли също е за Филип.Обаче аз измислих Полина преди 8 години и сега много ме е срам да настоявам.Ренка,да фонетична Полина и Велин са по-близки,но Полина и Филип по-си отиват.Велин и Полина някак ми звучи като Ферарио Спасов smile-нещо като орел,рак и щука-като измислени от различни хора са.Е то вярно,че ще са измислени от различни хора,но нали сме едно семейство.Абе не знам,дано меко,меко да успея.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 12, 2009, 11:42:52 »

Хахахахах, Кали успя да ме разсмееш.
Имаш време да го убедиш за Филип  good, а и кво да те е срам - жените по ни бива в тия неща  give_rose
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 12, 2009, 14:04:51 »

Момичета, положението с избора на име се оказа доста сложно:( А мъжа ми - костелив орех! :angry:Хич не можем да се разберем и никой не ще да отстъпи - аз казвам Калина, той - Лилия angry И си мисля, че не винаги мъжете отстъпват! Моя се оказа доста проклет в това отношение (както аз му казвам - проклет водолей Wink ) Харесва ми името Лилия, ама защо да не отстъпи той! diablo pardon Ще го мъча още малко пък да видим дали ще поддаде, ако не - ще остане Лилия blum
Кали, аз по-принцип от двете имена, между които се колебаете повече харесвам Велин, но да ти призная и двете не са типични и стандартни, и двете са интересни по своему. За звученето..ами сякаш са доста "еднакви" Велин и Полина и някак си се сливат.. Може би е по-добре Филип и Полина като звучене..Но изборът е ваш, което и име да изберете все радост и късмет да му носи на малкия сладур! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 12, 2009, 17:21:50 »

Абе Хоти мяй нямаш много време да го убеждаваш  blum Я дай по настоятелно  Wink
Кали Филип е страхотно име, аз лично съм много "за" Филип, страхотно е именцето  good
anellly Никола е добър избор, аз много го харесвам но ме спира това че бившия се казваше Николай и някой хорица могат да свържат двете имена, въпреки че за мен са много различни като звучене  Wink
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 12, 2009, 17:43:59 »

Gerganche на моя съученичка момченцето се казва Никола, а нейния бивш, с който беше 7 години се казва Николай. Но малкия си е кръстен на прадядо по бащина линия. Ти наистина ли мислиш, че някой ще го свърже с бившия ти? Тва е извратено, кой би си го помислил? crazy
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 12, 2009, 18:07:25 »

Ние на три имена сме спряли едното е което коментирате- Никола  smile ама аз сякаш ми се иска повече Николай  crazy или евентуално Георги . Аз не можах да стигна до консенсус с моя мъж за кръщаването на децата на баби и дядовци и нашия мъник, ще е кръстен или на свеки или на свекър  angry, зависи сестра му на кого ще кръсти второто си дете.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 12, 2009, 18:36:58 »

Ние с моята душа спорихме за Никола и Николай. Аз повече харесвам Никола, по-тежко ми е, а той каза, че ако си кръстим така детето  го обричаме да стане строителен работник  crazy Провинциално му било. Ние не, че сме заправили бебе де, ама така като си говорим май ще стане както най не обичам, детето с името на бащата, ако е момче - никое от имената, които той харесва не ми допада. А ако е момиче той държи да е на майка му и аз нямам нищо против.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines