Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:31:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 163185 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 01, 2009, 22:29:12 »

Ето значението на Филип,което плежър ми прати на лични по моя молба за което много и благодаря-
Филип/Филипа
Името идва от древногръцкия език и означава "обичащ конете". В ранното си детство Филип е капризно и вечно боледуващо дете. Срамежлив е и избягва шумните игри с другите деца. Доста е разсеян и когато порасне, тази черта много му пречи в общуването с хората. По принцип мужете с това име са себелюбиви и трудно отстъпват в спор. Родените през зимата Филиповци са по-способни, но и с по трудни характери. Обичат да спорят с повод и без повод. "Летните" Филиповци  създават семейство късно, защото първо искат да направят обществено положение. Не са конфликтни и имат добро сърце. Обичат да пътуват и не отказват дълги командировки до най-отдалечените места. Обикновенно стават бащи на синове. Сред мъжете кръстени с името Филип, се срещат най-често лекари, фармацевти, юристи, певци, инжинери и пилоти.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 02, 2009, 09:13:32 »

Кали познавам Филип и съм съгласна с написаното, с изключение на това че не отстъпват в спор  good Но не знам защо се насочи към Велин като и за Филип пише хубави неща  blum Абе което и да е и двете са хубави имена  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #437 -: ноември 02, 2009, 11:49:23 »

Ха-ха, имама една Филипа вкъщи, много внимателно ще наблюдавам "ранното й детство". От сега да си кажа, обаче, че хич не вярвам.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 02, 2009, 11:55:10 »

И аз да си за именцат ана Герганчето - на мен личко Катерина ми допада , звучи някак величественно.
За Филип сега е модерно на кратко да му викат Фил, за Филипа също е хубаво. Боже като знам колко е трудно да избереш и ме на детето си  -та то си му остава за цял живот като белег , така че мислете мили момичета smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 02, 2009, 12:34:49 »

Аз се отказах май да е с В името -ми баба ми напомни че цялата рода сме с В  pardon - ще взема да вкарам малко цвят, така че пак съм от нулата ама и не бързам де  smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines