Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:40:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181540 пъти)
 
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #405 -: март 06, 2009, 17:46:45 »

Bravo rosi09 прекрасни късметчета. кутийките също. аз цял месец им се чудих но ми идват много 192бр. които искат задължително да купиш. а на мен ми трябваха около 90.за това ще се опитам да си направя сама


Поздравления за идеята самичка да сглобиш кутйките. Що се отнася до кутийките, не съм сигурна, че трябва да купиш 192 брая. аз си поръчих кристалните розички от там и тогава, вече писах във форума, отговориха ми, че минималното количество е за търговците на едро, за кашон, които ползват отстъпки и разни други ддс-та и неразбрах точно какво. Аз поръчах колкото розички ми трябваха и цената беше същата като в страницата, но това беше преди 1 месец, сега може нещата да са се променили. Успех с подаръците на всички!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 07, 2009, 10:47:08 »

Ей, момичета, вчера намерих малко време да пообиколя магазините за шивашки панделки в София и открих няколко магазина, които си заслужават вниманието.
1. ул. "Хр. Ботев" след пресечката с "Т.Александров" има безистен, а вътре в него магазин за шивашки материали на едро "От игла до конец" -сатенени и тюлени панделки каквито ви душа пожелае, а цените ...
6 мм/22м тюл - 1,50 лв. ролката
6 мм/45 м тюл - 2,90 лв. ролката
сребърни и златни шнурчета 25м - 4 лева
Направо онемях ...

2. Пак на ул. "Хр. Ботев" - магазин за платове:
 - перлен тюл много красив с бляскави сребристни нишки - 9 лв/м
 - обикновен - всякакви цветове - 3.90 лв, ширина 1.50 м

3. Чаши за трошене в ресотанта - магазин Euroland пак на Хр. Ботев - 2 чаши - 5,20 лева, толкова са красиви, че чак да те дожалее да си счупиш ...

Надявам се да съм била полезна, за тези които тепърва ще творят smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 07, 2009, 12:39:10 »

 Единственото, което ме успокоява е, че тези цени са в София. Аз, само като си помисля колко пари дадох за панделки, сравнено с това, просто свят ми се извива. Сега мога спокойно, както за всичко друго, да обвиня "този смотан град" - още се боря с носталгията, защото отскоро живея във Варна.

 *db*Така че, моля всички момичета, които знаят за места с такива цени в града да не го пишат тук  pleasantry
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 07, 2009, 13:20:02 »

Единственото, което ме успокоява е, че тези цени са в София. Аз, само като си помисля колко пари дадох за панделки, сравнено с това, просто свят ми се извива. Сега мога спокойно, както за всичко друго, да обвиня "този смотан град" - още се боря с носталгията, защото отскоро живея във Варна.

 *db*Така че, моля всички момичета, които знаят за места с такива цени в града да не го пишат тук  pleasantry
pebbles, съжалявам, че съм те подразнила, не съм го направила нарочно, просто исках да бъда полезна smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 07, 2009, 16:39:58 »

pebbles, съжалявам, че съм те подразнила, не съм го направила нарочно, просто исках да бъда полезна smile
ами аз не виждам кой и защо може да се дразни, когато някой споделя и се опитва да помогне. Продължавайте да давате информация момичета, все на някого ще е полезна тя  smile

merilen
, къде на Ботев е този магазин за чашите ? Мерси  give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 07, 2009, 17:54:18 »

Това беше шега, естествено, че е хубаво да се знаят добрите места за пазаруване. Подигравам се на себе си, в случая blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 07, 2009, 17:56:28 »


merilen[/b], къде на Ботев е този магазин за чашите ? Мерси  give_rose
tasty, магазинът е след пресечката със "Стамболийски" - Euroland, мисля че точно срещу дискотека Sin Sity smile чашите са страхотни ... чак да не му се иска на човек да чупи. Иначе в Метро има 6 бр за 7 лева, дето да ги счупиш на драго сърце smile
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 07, 2009, 20:06:12 »

Днес взехме някои дреболийки и ги снимах, това са чаши, свещи, жартиер, възглавничка и късметчета, всичките украсени с еднакви панделки :


* DSC02701.JPG (39.21 KB, 480x640 - видяно 390 пъти.)
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 07, 2009, 20:07:28 »

Ето и късметчетата :


* DSC02716.JPG (40.18 KB, 640x480 - видяно 377 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 07, 2009, 22:03:16 »

Супер е всичко  Bravo От къде взе късметчетата? Много са хубави.
Аз още умувам дали да си взема възглавничка или мини кошнички за халките.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 08, 2009, 00:48:43 »

Честит Празник, мили момичета!!! Бъдете нежни като пролетно цвете и желани като пролетно слънце smile

Поздравления за покупките smile Чашите и на мен ми грабнаха окото вчера в един магазин. Сватбените нещо ми идват много претрупани, а пък такива по-изчистени може да си ги ползваме и след това и да ни напомнят за сватбата smile всеки път

Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 08, 2009, 08:11:14 »

anbibian - късметчетата ги взех от магазин Магика /срещу Дома на младоженците/ - Пловдив, от там си купих и всички останали дреболийки, жената там е много любезна и в магазинчето й има наистина по-различни неща, защото си ги правят там, може и по идея на клиента.
merilen - аз също обичам изчистените неща - без брокати, шарки и надписи
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 08, 2009, 09:56:50 »

Честит празник, милички!!!

Пепи, чашите в които милото се влюби и заради които май ще остана без разляти чаши са точно като твоите. Поздравления! Страхотни са!
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 08, 2009, 10:26:12 »

Роси, тези чаши първо милото ги видя, грабна ги и каза " Това са нашите чаши.Взимаме ги. Други няма да гледаме...." и аз чак тогава ги забелязах.Веднага се съгласих с него и ги купихме....... danceg
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 08, 2009, 13:54:20 »

Да Ви се оплача, днес ходихме до евтинив магазин на "Хр. Ботев", за който говорех. Не се казва Euroland, а МANOLO, и купихме онези чашки за 5,20 е така защото ни харесаха, после паркирахме на Св. Кирил и Методиий, да видим има ли магазини за пнаделки, които да работят, и за половин час време, ни бяха отключили колата, прегледали жабката и багажника и взели чантата с чашките  shok.
Така че много внимавайе в този район, добре че колата не ни откраднаха ...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines